• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35615

Guest
Pristi tyden si jdu pro novej notebook [Dell XPS L702x] a hned se do Skyrima pustim, uz se tesim jak male decko. Jinak jsem hral Morrowind i Oblivion a kazdej novej The Elder Scrolls ocekavam se zatajenym dechem. Dellak ma i7, 3gb grafarnu, 8gb pameti, takze to snad bude frcet v maximu. :yeah
 

DeletedUser35615

Guest
Nepovidej :) nejaka přímá úměra tam ale prece je ne.Jinak je to NVIDIA GeForce GT555M
 

DeletedUser32568

Guest
no nepovídám píšu :D ano určitě to pomůže ale když už grafiku tak GTX580 nebo 560 Hawk :)
 

DeletedUser35615

Guest
No jo, ale ja ji budu mit v notebooku, vime? :) gtx580 a 560 hawk jsou karty do klasickejch PC.
 

DeletedUser32568

Guest
víme ale viděl jsem NB i s těma kartama :D někde ... tuším :D
 

DeletedUser35615

Guest
Mas pravdu GTX580 dejaj i pro notebooky, jen je jeji oznaceni GTX580M. Takova malickost :) Jenze takovej Dellak nestoji tricet, ale skoro sedmdesat, uf.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35615

Guest
No to chapu, ale ja potrebuju bejt mobilni a stehovat se jen s jednou taskou. PCcko by mi prekazelo, proto tak nabitej notas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru