• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No, já už mám nahráno 150 hodin :D Jinak grafika stačí i GTX550Ti, i když je to šunka. Při Full HD jde na ultra :) Nesmí se tam cpát ale žádný HDR nebo DoF, pak se to škube.



A ten nespočet módů, pluginů a efektů. Uf :D
 

DeletedUser32568

Guest
právě proto si to potom zkusím u kámoše se všema efektama i tím balíčkem co to celý dělá do HD (všechny textury)
bude mít GTX560 HAWK a přetaktovanej :) takže ;)
 

DeletedUser

Guest
Není potřeba to ani taktovat. Na CPU to náročné ani není, spíš to chce 4Gb paměti a aspoň tu GTX550Ti.
 

DeletedUser32568

Guest
on chce všechny hry na ULTRA a FULL HD :) a taktovat aby byl napřed pro další hry :)
a když už má PC sestavovanej profíkem co přímo přijede a konzultuje to tak využije všech jeho služeb :D
 

DeletedUser

Guest
Tak já to mám sestavené taky profíkem, ale dost samochvály :D i na Phenom II X4 955 to běží ve Full HD plynule :) Taktovat není žádná sranda, pak 10 hodin zkoušet stabilitu :(
 

DeletedUser32568

Guest
proto si taky bere příplatek :D ale tak co ... když chce hrát i ty TOP náročný hry tak je to jeho rozhodnutí :)
 

DeletedUser

Guest
Já je taky hraju a bez bedny a LCD jsem si zaplatil 10500Kč i 5.1 reprem :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru