• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser

Guest
No, promiň, očividně jsi nepochopil a nebo nechceš pochopit. Jen ve zkratce.

Supporti nevidí důvod v tom cokoliv měnit... Oni totiž nevidí vůbec nic, ani to, že od počátku kmenů je s hraním supportů problém.

Hovoříš v jednom příspěvku o tom, jak jsou supporti pečlivě prověřováni a zároveň o tom, že můžou klidně používat mulťáky / a nebo ne a nikdo nic nezjistí. Není to trochu problém ?

Když říkám, že jsem jednoho člena týmu odhalil, tak tím myslím, že jsem ho odhalil a on se mi přiznal. Důkazy byly nezvratné a nebyl opravdu žádný důvod pochyb. Nechci to ale rozpatlávat, už kvůli hře.

Když mluvím o identitě, samozřejmě mám na mysli jedinečnou identitu postavy ve hře. Už jen samotná legalizace předávání účtů (důvody zde opravdu nechci rozpatlávat, vlastně ani nesmím) kvalitu hry velmi snížila.


Ale ano, máš pravdu, je tu spousta proradných a falešných lidí, jak mezi hráči, tak v týmu. Nemůžu nikdy mít jistotu, zda ten nebo onen mluví pravdu. To bych nikdy ani nechtěl. Stále ale platí, že co jsem navrhl, by veškeré problémy a obviňování, vlekoucí se od počátku hry, eliminovalo. Žádný skutečný důvod, proč by takové řešení bylo nevhodné, zde nepadl. Uváděním falešných a zástupných důvodů se tady někteří jen ještě více zbytečně shazují.
 

DeletedUser3219

Guest
Já mám dojem, že jsi spíš nepochopil ty mě (možná jsem to jenom špatně vysvětlil), takže ti zkusím položit otázku:

Kdyby support vyhlásil, že nebude nikdy hrát a že vyhodí všechny lidi, kteří kdy kmeny hráli a na tickety by ti začali odpovídat jiná jména, věřil bys, že jsou to noví lidé?

- Pokud ano, proč bys byl ochoten věřit že daný supportér nikdy nehrál, když nejsi ochoten věřit, že je kontrolovaný a dělá svoji práci dobře?

- Pokud ne, proč něco takového vůbec navrhuješ, když je to úplně zbytečné?


Snažím se ti vysvětlit, že je to celé jenom o důvěře a pokud supportu nedůvěřuješ není způsob, jak tě ujistit, že děláme svoji práci poctivě. Nevím, kde jsi vzal, že můžem používat mulťáky, pokud takový případ někdy v minulosti nastal, věřím že se postupovalo podle interních předpisů. (tady na foru není prostor tuhle věc řešit, jednak proto, že to odporuje pravidlům fora, za druhý proto, že o tom nic nevím, protože nejsem cheat a neřeším svět2 - a i kdybych náhodou věděl, nesmím o tom s nikým mluvit :))

"Stále ale platí, že co jsem navrhl, by veškeré problémy a obviňování, vlekoucí se od počátku hry, eliminovalo"
- problém má jednodušší řešení. Každý supporťák si při vstupu do supportu změní jméno, pak nikdo nebude vědět kdo to je, kde hrál a jak. Mohl by pak dokonce supportovat světy, kde sám hraje, nebo hrál, protože by o tom hráči neměli šajn. (jako je tomu v jiných hrách - můžu potvrdit z osobní zkušenosti).

Byl by úplný klídek a labůž :). Odpadla by většina kauz, která musíme řešit na foru i v ticketech.


První vedení mělo na začátku hry dojem, že k transparentnosti přispěje, když si supportéři zachovají svoje hráčské identity a od té doby se to v podstatě dodržuje. Přijde mi úplně zvrácený, že místo toho, aby hráči ocenili, že i přes spoustu problémů tohle dodržujeme nás za to kritizují. Víš o co bych měl snadnější život na S2, kdyby nikdo nevěděl, že dělám v supportu?? :).
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale fakt mám pocit, že mluvím do dubu. Shodli jsme se na tom, že pravidla prostě musí platit pro všechny hráče, má-li mít tahle hra smysl. V okamžiku, kdy přestanou, tak tahle hra skončila. A ty tu znovu a znovu navrhuješ nejen dodržování pravidel u členů týmu nehlídat, ale dokonce jim přímo povolit více účtů / jmen. To by asi logicky jen vyvolalo další obviňování, že ten a ten je tenhle.... Uvědomuješ si, že jsi dost odpoutaný od reality? Samozřejmě, že každý hrál. Po realizaci mého návrhu by hrál dál. Jen by skončila ta periodická obviňování. Kdo chce řešení, ten se nad tím zamyslí. Kdo má nějaké důvody, proč řešení nenalézt, ten bude mlžit.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Aragorrne promiň, ale vždyť tu o žádných multiúčtech není řeč. Řeč je o důvěře. A ta tu hrozně chybí. Když objevím v kmenu zrádce - mám proto rozpustit celý kmen a zahodit 5 let spolupráce - nebo jen mám potrestat toho provinilce? Co myslíš?
 

DeletedUser17937

Guest
zle. Nikomu sa nič nechce (samozrejme okrem party okolo betky) a čakáme, kedy to trápenie skončí ....
 

DeletedUser

Guest

tak nečekejte,a zrušte to,vždyť to je fraška,vítězové jsou už dávno jasní (GTLH)
když měla kyselina a spol bojovat,tak rači kapitulovali a teď když věčina aktivních a dobrých lidí skončilo,tak budou na koni?
každý pro to má jiný název,já tomu říkám srabárna :)
všichni hráči z s2 víme jak to bylo a je na každým z vás jestli tu prasárnu s nima budete hrát dál :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
takovejch, co se prohlašovali za vítěze jsem už zažil.... :DDD... Od malíčka, přes ILU až po GTL :D.... víš, co maj všichni společnýho? že nevyhráli :wacko...... (ale říkaj si to, aby je to tak nebolelo :D )


Matýsek má ale pravdu - nečekejte, to je zbytečný, čekat není na co. Na procenta máme s GTLH stejně - 34%, takže diplomatické ukončení nepřipadá v úvahu. Hodláme si to užít. Semtam akce, občas srazík, pokec na foru nebo v hospodě. Někdo rozebere barbarky, jinej si zaválčí s merlinem, kdo si bude chtít pokecat, bude v klidu vyhnívat :). Takhle to zvládneme obstarávat roky a není síla, která by nás donutila udělat něco jinýho. :) Proč si kazit zábavu?
 

DeletedUser17937

Guest
ak toto považuješ za zábavu, tak OK.
Zábava bola, keď sme poslali celý kmeň na jedného hráča a traja sme zaberali RIKKU. To bola zábava. Takto pred tromi - štyrmi rokmi .... kto si to má pamätať. Zábava bola, keď som skype alebo mobilom volal súkmeňovcom, aby mi rýchlo poslali obranu tam a tam ..... Zábava bola, keď sme poslali niekoľko tisíc útokov na majora .....
 
Nahoru