• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END odstartován

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno Vytvořeno
Gratuluji vám k velice rychlé výhře tohoto světa, opravdu to ještě nikdo nedokázal.
Budu se muset poučit, opravdu ještě jednou gratuluji, zkuste vyhrát další svět do trojky :D :hi
 
Gratuluji vám k velice rychlé výhře tohoto světa, opravdu to ještě nikdo nedokázal.
Budu se muset poučit, opravdu ještě jednou gratuluji, zkuste vyhrát další svět do trojky :D :hi



Díky :) , já myslím, že to naši určitě někde zase rozjedou :), ale já se musím nějaký čas věnovat víc reálu, takže u toho nebudu :( :)
 
Gratulace

Taky se připojuji ke gratulaci. Byl jsem na druhé straně (jen takový trpaslíček) a dávali jste mi pěkně do těla... No jinak to skončit nemohlo :wacko.
 
Gratulujem víťazom k úspechu. :dance
 
Lamaci nejsou neporazitelní :) (Ještě nehráli proti Mongolům :D), ale jsou velice sehraní a je to dobrá parta, jak jsem poznal i já :)
 
Díky, díky, a můžeme doufat ještě v nějaký ten bodík za odměnu? :) :blush
Diplom, doufám, dostaneme určitě :)
 
Jo, byl nejlepší :D Protoýe jsem tam byl já s kokosem a Keltillem a dalšími hráči :rofl
 
Zpět
Nahoru