• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
pajcline, víš, že Vás tady beru za slušné hráče ... už jsme si to všichni rychle a bezbolestně vyřešili v kavárně, takže to taky beru jako menší fópa a nic víc. To co se tu z toho děje je zbytečné a vždy takové to natrhnuté ego (a nemyslím to ve zlém, to zažil už každý) je lepší nechat pár minut hojit, než dojde k dalším kartám a dá se o věci v klidu debatovat.

Nyní je jasné, co se smí a nesmí (a věřím, že nějaká pravidla jsou k nepochopení), ale člověk s nimi souhlasil, když začal využívat produkt (zde fórum). Rozumím tomu, že pokud člověk napíše slovo, aniž by ho obhajoval, vychvaloval, apodobně, není to nic velkého a lze to jen upravit. Ale prostě IG je dost háklivé na konkurenci - a mají k tomu jasný důvod - je to jejich živobytí.

Jinak hraju tu taky od cs1, také jsme zažil dost zajímavých trestů vůči mě (oprávněných i na hlavu postavených - dle mého pohledu), ale s tím se člověk smíří, pokud to není pravidlo. A mám pocit, že zde není pravidlo neustálého trestání.
 

DeletedUser31287

Guest
Angelino:Tak ted si udělal to nejhorší co jsi mohl. ** si všechny, co to tu chtěli vyřešit v klidu. A K MÉMU PŘÍSPĚVKU SE NIKDO NEVYJÁDŘIL. Každopádně tu tedy zase zmlknem a moderujte si tu to líbezné ticho
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To pepasese

Vieš,to su take oficialne odpovede,nemusite to tu pisat,že každy moderator ma prava a može na iny svet,toto sa mi na moderatorstve nepači,pišete ako stroje,naučene stroje,držat spolu,obhajovat sa,každe pravidlo je tu ale take,že 5 moderatorov si ho vyloži uplne inak 4 ti za to daju Ban a piaty sa bude čudovat za čo.
Je to ako v reale,paragrfy,ako ho vnimaš,tak ho vysvetliš ,bud sud vyhraješ,alebo druha strana Ti ten paragraf pokruti este viac a preoži si to po svojom.
Tym chcem povedat to,že každy moderator ma tu iny meter a každe pravidlo je tu tak všeobecne,že Ťa v podstate každy može potrestat za hoc čo,všade najdeš niečo,za čo sa da potrestat.
Mne ide o tu slušnost,čitaš a vidiš,že ten prispevok bol totalne nevinny,nevrav mi že nie.

Nemohla mi napriklad napisat do pošty,pajcline asi si omylom napisal travi.n celym,daj si na to pozor,berieme to citlivo,napr takto by som to urobil ja,nie takto,porušenie reklamy,mas bod dole,toto nie je jednanie z platiacim hračom.
Nevrav mi že na to nema čas,lebo ked ma čas kopirovat porusenie reklamy a napisať tu vetu,vie,to aj jednou vetou slusne podat,nie hned karhat,to karhanie vyzera tak,ako keby si niekoho zavrazdil,karhat mozem ja doma deti,nie ale svojho zamestnavatela ktory ma živy a v tejto hre som jeden z tych,ktory zamestnavatelov živim ja,on je zavysli na platitelov,nie my na nom.
 

DeletedUser35035

Guest
Hoši, kliiid. Všechno řešme v klidu. Vlastně nejlepší by bylo kdyby moderátoři zmazali všechno co se té konkurenční hry týče a budeme s pajclinem pokračovat v začaté debatě.
 

DeletedUser34217

Guest
[SPOIL]

[/SPOIL]

Nejdříve si pročtěte toto >> Odkaz

Vyjádření už jste dostali od moderátorů, níže jmenovaná hra je konkurenční a zde na fóru zakázaná.

Co se týče přidělení světů, na každý svět je jeden moderátor, ovšem práva mají všichni na všechny světy, pro zastupitelnost, takže Majka zasáhla oprávněně.

Jestliže máte další připomínky, směřujte je formou Ticketu k mé osobě, zde se věnujte již jen ukončení světa.



Nechápu proč by mi měl někdo přikazovat abych se věnoval zde jen ukončení světa???


já se zde můžu myslím věnovat a bavit se spoluhráči třeba o (...cenzored... - prsou) mí mladý a myslím ,že se to snad může..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Rychlíku mýlíš se. Nemůžeš. Jednak si použil vulgární výraz pro část ženského těla a navíc, ohrožování mravní výchovy mladistvých, kteří jsou také mezi uživateli fóra, není dovoleno:

§ 2 Komunikace

2. Je zakázáno používat kdekoliv na fóru či v soukromých zprávách neslušná či vulgární slova a urážky vůči jiným hráčům.
 

DeletedUser

Guest
Ale no tak biblosi,už to teda prehanaš poriadne,preto tam dal hviezdičku,aby tebe a ostatnym žiadny dovod nedal a ty mu tu odrecituješ dalsie pravidlo,ako som pisal,každym takymto prispevkom berieš hračom chuť tu pisať,ak to teda tebe nevadi,lebo to nie je Tvoj svet,myslim že papasese ma radost z toho,že jeho svet žije a je navstevovany,o chvilku je koniec a ideme na dalši,pokaziš si hned naraz 2 svety,všetci čo tu pišeme saxousek,rychlik,dalin,ja, všetci mame nad 35 rokov,sme dost stary na BaNy aby nam to vadilo, nič nerieši,pojdu odtial všetci,to ti možem slubiť.ak z tym neprestaneš.
 

DeletedUser11059

Guest
rychlíku, a povíš to i Tvé přítelkyni, že probíráš její poprsí na nějakém fóru s dalšíma hráčema? ;-)
 

DeletedUser34217

Guest
....

Já sem nikdy žádné neslušné slovo nenapsal .Pokud teda vím.Ale jsem velmi rád ,že tu máme tolik moderátorů.

Bylo mi Doporučeno ,že mam psát tečky tak píšu tečky ,že to nějaký aktivní ..., maže i s tečkami za to nemohu.
 

DeletedUser34582

Guest
Klud....nato tu Biblos je....je to jeho ôráca a fakt sem môžu juknuť aj deti ak ich sem pošlu keď nemôžu piť kávu :D vlastne nepiju :D

Radšej mi napíšte ako to vlastne na tom svete vyzerá...kedy je koniec ?asi :D

rychlíku, a povíš to i Tvé přítelkyni, že probíráš její poprsí na nějakém fóru s dalšíma hráčema? ;-)


:D v ktorom to je príspevku ? :D:rofl

A ešte rýchlik ...bodkuj cele slova :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru