• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34217

Guest
rychlíku, a povíš to i Tvé přítelkyni, že probíráš její poprsí na nějakém fóru s dalšíma hráčema? ;-)

Jasně my jsme skoro jedna rodina píšeme si o všem ,akorát ,že u nás na forku nemusíme dělat tečky a nikdo nám to do ted nemazal-.)))A kdo mazal forko tak jsme ho kopli do prd... a byl klid-:))
 

DeletedUser35035

Guest
drekte konec je zítra, včera,dnes minulej týden...:D :D stejne to už nikdo nehraje a ani já...
 

DeletedUser34582

Guest
:D a oficialny koniec Time endu ? :D

A Ty si na tom svete hral hej ? Ako si skončil ?
 

DeletedUser35035

Guest
:D a oficialny koniec Time endu ? :D

A Ty si na tom svete hral hej ? Ako si skončil ?

Ja nevím kdy je konec. asi tento víkend pokud se nepletu. Skončil sem na 2.místě t.j. prohra. Prostě to oni vyřešili diplomaticky co sme my nechtěli. Pajcline poku to čteš neber to zase tak že sem hodíš 15 statistik jak ste byli lepší. To už všichni vědí :D :D
 

DeletedUser

Guest
Na to su pravidla aby boli :)
Napriklad v hre,su odkazy na stranky zakazane,skus si pozriet na každeho hrača na svete,minimlane každy treti hrač,ma odkaz na profil faceb.. ,hoc kde,na pesničky,na youtu..,je to zakazane a predsa to už 2 roky každy ma a nik sa za to nekarhal a nekontroloval,je to na každom svete tak,v pohode to každy ale roky pouziva,pritom to su odkazy v bb kodoch na stranky,toto sa mi na tom pači najviac,jednoducho to nikomu nevadi,aj ked su to priame odkazy a jasne porusenie pravidiel,tu medzi rečou niečo spomenieš,jeden aktivny moderator to preženie a do hodiny tu maš 5 dalsich aktivnych,ktory prykyvuju a hladaju dalsie porusenia,aj ked tu už tyždne pišeme vo všetkej slusnosti,nakopne Ťa niekto a hned je tu cely roj :)
 

DeletedUser35035

Guest
rychliku to je moc. Nechceš ještě napsat dloužku tvého ,,uhrm´´ :D :D
 

DeletedUser

Guest
Ja nevím kdy je konec. asi tento víkend pokud se nepletu. Skončil sem na 2.místě t.j. prohra. Prostě to oni vyřešili diplomaticky co sme my nechtěli. Pajcline poku to čteš neber to zase tak že sem hodíš 15 statistik jak ste byli lepší. To už všichni vědí :D :D
9 vyhratych vojen,ani jedna prehrata,3 kmene spojko,cely svet v červenom a nepriatelia,všetky štatistiky v plusovych čislach,no ak toto je diplomaticka vyhra,tak chcem niekoho vidiet,ako to vyhraje vojensky :rofl.
 

DeletedUser34582

Guest
Ty zo sebou fakt dačo rob...ak si pripitý tak radšej vypni PC...

A rio....2. Myslíš kmeň asi čo ? :D



Všetko v plusových číslach ? Pekne.....ale predsa len tolko spojencov...a k tomu každý kmeň si môžeš označiť červenou a vojnu mať nemusíte :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Rychlík má BaN. Vy jste banda, co si léčí mindráky ze školky. Hanba vám....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru