• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd pro první svět Divokých Kmenů v ČR

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Futurama forever, mrzí mě, že sem svůj účet neudržel a byl smazán... :/
fonszy: Proč vystupuješ pod tímhle nickem? :D
 

DeletedUser

Guest
Zařekl jsem se, že sem už chodit nebudu a hrát již taky ne. Na forum jsem udělal výjimku, abych se mohl rozloučit s členy DK teamu, kteří nás ke konci srpna opustili a užít si konec světa jedna. :D Se hrou jsem skončil už docela dávno a s tímhle účtem chci aspoň uchovat Futuramu, spolu se Stockym :) Hrát už nikdy nemíním. Škoda, že nějak nejde zazálohovat Stockyho chat...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Doufám, že srazy jsou výjimkou, i když na tom posledním jsi nebyl. :(
 

DeletedUser

Guest
Otázkou spíš je jestli ještě nějaké budou. Jestli bude nový administrátor ochotný srazy organizovat nebo jestli se najde v DK teamu někdo jiný kdo by se o to postaral...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, to je otázka, ale tak hráčské děláme vždy tak nějak v "půlce" republiky, třeba zase náhodou pojedeš okolo na kole ... :D
 

DeletedUser

Guest
jasně že nejlepší je Futurama - taky mě mrzí že jsem byl smazán ( měl jsem PC mimo provoz a nějak jsem se zapoměl přihlásit a bylo hotovo :(:(:(

jinak gratulace budoucím vítězům
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Děkujeme za gratulaci, a sraz dělat budeme - jen se zatím nemůžeme dohodnout kdy a kde :D
 

DeletedUser5389

Guest
Zdravím hráče světa 1 :D

Pokud bude sraz v Praze, rád bych se přišel podívat. :)

A gratuluji k vítězství kmenu O.V.M. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru