• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser

Guest
For daneshek33:
Samozřejme že i tvá myšlenka v praxi funguje, ale do teho se ted v této fázi dá těžko vlézt. Proto jsem zde vyvoval tuto diskusi, které možná odhalí jak to ve skutečnosti je.
S tím tvým nickem, nezlob se na me, ale pokud píšeš o nejakém světě, zde o světe S11 mel by ses přihlašovat hráčským nickem onoho světa, registrace trvá 5 vteřin, jinak tvé příspěvky zní nevěrhodně jako ten o *LS*, uznej sám, že to tak je.
 

DeletedUser23061

Guest
Je to super vec co jste zde vytvořily je pravda že takove nestrane srovnani sveta 11 mi docela chybelo abych se vyjadril k valkam zatim mezi TOP 10 kmeny nepritele nemame ba naopak je tam 5 kmenu s kterymi spolupracujeme velice uzce:angel,a zatim se nam to vyplaci vsem spolecne tak tahnem s nekterymi hraci od sveta 4 kde jsem se seznamil s vetsinou hracu ze sveho pusobeni ve spouste kmenech.

Ale nemyslete Templari byly vzdy skvele organizovani a neni pro nas problem behem 24 hodin sformovat ofenzivu takoveho razu ktery poznal napriklad kmen --VIP-:paladin.

Tesim se na n azory dalsich vudcu ja osobne si vazim vsech kmenu a razim heslo ze ne vzdy by silne kmeny mely mezi sebou bojovat dokud to nebude nevyhnutelne .

Dekuji za pozornost:diablo
 

DeletedUser

Guest
.

For forum :
Tak Zdravím především všechny kukálisty tohoto fóra.
Zrovná Vůdce nejsem, ale člen rady určitě, tak proč zde něco nenapsat.
Jsem v kmeni Queen a naděláme z Vás řízky :)
Ne, po pravdě mě se líbí především kmen -PRIZ- tento kmen vypadal už od začátku jako seriózní kmen , který vede ráznou politiku. Neuzavírá spojenectví s kdekým. A jsou hodně dobře organizovaní. Nemohu zde chválit kmen Queen, jelikož Samochvála smrdí :)
Proto pochválím našeho nepřítele , tedy kmen *LS*
I když jsem na opačné straně barikády, co tak sleduji, jsou velice silní v útoku a stabilně si drží přední příčky....předem se omlouvám,že to není kmen z TOP10 :)
Také bych chtěl přidat kmen na prvním místě v žebříčku,který od dob založení světa svou pozici nestratil a stále se drží na příčce nejvyšší.


FOR ORMAS : Ano, hraji na S11 a doopravdy nejsem *LS* zvěd :)
Jsem pouhopouhý statistik Daneshek33 aneb Zkušební nick Dano4 ( nick,s kterým skouším nové světy - začátkem s11 - kostel )
 

DeletedUser

Guest
Top 10

Zdravím všechny z TOP 10!
===================
Píši zde za celé naše společenství PRIZ,protože i když jsme kmeny sesterské,snažíme se být jedním velkým týmem,který funguje jako ucelený kmen.

V mnoha věcech souhlasím s hráčem Ormas,jen si myslím,že se mýlí v tom,že naše hra je jen mechanické přijímání pokynů a rozkazů a strojené hromadné útočení na své protivníky.Od začátku si zakládáme na tom,že vzájemná spolupráce je pro nás prioritou,vše je vždy práce celého kmene a maximálního vycházení si vstříc.Rytířská čest nám určitě není cizí,ba naopak,snaha o to,být si vzájemně oporou,je pro nás základ,proto jsme tam,kde jsme.Každý náš hráč je pro nás důležitý,každý se podílí na našich úspěších.A to,že spolupráce nám funguje je především zásluhou našeho vedení,které odvádí precizní práci,dokážou dokonale stmelit hráče dohromady,nabudit je k bojovým akcím,perfektně je zorganizovat,ale také dovedou povzbudit,poradit a pomoci v krizových situacích.Jsou to především hráči Toke, Ifigenie, POTY a spousta dalších.Prostě každého hráče si ceníme a v tom je myslím polovina úspěchu!

Každý z nás z TOP 10 má svůj vlastní individuální přístup ke hře,každý se snaží mít kvalitní strategii a taktiku a právě tím je hra pořád zajímavá a jen čas ukáže,která cesta vede až k úplnému triumfu:yeah

Všem vám přeji hodně štěstí ve hře !!!Margery
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Za kmen Queen:

Náš největší nepřítel je *LS*,dříve jsme měli velkého nepřítele na K 35-S.T,ale zničili jsme je a myslím,že mohu říct,že K 35 patří nám.Pokud na někoho znás jde hromadný útok,velmi těžko projde,viz helfenburk nebo -dav17-.Sice je nás v kmenu jenom okolo 40,ale i se všemi našemi akademijemi,keré se většinou sami přihlásili do našich řad je nás skoro 300 a když se pak rozhoupem k nějaké akci v 95% slavíme úspěch.

Pokud má někdo nějaké dotazy,jsem vám k dispozici.
 

DeletedUser

Guest
Za kmen -HTM-

Zdravím všechny zůčastněné kmeny.Jelikož náš kmen je také v takzvané TOP 10 tak musím říct že náš kmen na body rozhodně nehraje.
Já i spousta dalších v kmenu hrajeme tuto hru už přes 1,5 roku na světě 2 a tak vím že síla kmene není v bodech ale v aktivitě hráčů.
Nebudu tady psát s kým válčíme a s kým ne,jelikož tuto informaci považuji za vnitřní záležitost kmene a nevidím důvod to psát veřejně sem.
Snažíme se aby v kmenu byla kvalita a ne kvantita což se nám zatím daří.
Co je vám totiž platné že máte plný stav nebo hromadu sesterských kmenů,když komunikace mezi nimi vázne a aktivita je tak mizerná že nemá ani cenu rozpoutávat s někým válku protože by vás nepřítel převálcoval.
My se snažíme jít jinou cestou a sázíme hlavně na aktivní a bojovné hráče.
Aktivitu a bojovnost různých kmenů sleduji každou chvilku a co se týče třeba kmene *LS* tak si opravdu nevede špatně.
Jinak chci popřát všem aktivním kmenům hodně štěstí v této hře a čas ukáže,kdo zvolil tu správnou strategii a kdo ne.
S pozdravem.
Carcharodon carcharias :paladin
 

DeletedUser

Guest
Tak LSka úspěšně bojují s kolosem jménem QUEEN(mají asi 5 akademií).Dřív jsme bojovali s kmenem K34 a QUEENi byli spojenci,Po té ale "zradili" a K34 přešli právě do QUEENŮ.Samozřejmě jsme nepřestali útočit a tím pádem je mezi námi namísto spojenectví válka.

Jinak musím říct že u nás ve kmenu je spousta velmi naprůměrných hráčů a i když nemáme moc spojenců a do žádné velké aliance se nám nechce,prakticky už ovládáme kontinent K34!
 

DeletedUser

Guest
Tak LSka úspěšně bojují s kolosem jménem QUEEN(mají asi 5 akademií).Dřív jsme bojovali s kmenem K34 a QUEENi byli spojenci,Po té ale "zradili" a K34 přešli právě do QUEENŮ.Samozřejmě jsme nepřestali útočit a tím pádem je mezi námi namísto spojenectví válka.

Jinak musím říct že u nás ve kmenu je spousta velmi naprůměrných hráčů a i když nemáme moc spojenců a do žádné velké aliance se nám nechce,prakticky už ovládáme kontinent K34!

Ono se ještě uvidí s tím K 34. :cool
 

DeletedUser

Guest
Mercenar44

zdravim tak ja patrim do kmenu řst a jak uz rikal cisar jovex valku ani zadny jiny problem jsme s kmeny v top 10 nemely vlastne tam mame par spojencu a se dvemy kmeny velice dobre spolupracujem na urovni spojencu vesnice mame jiz na hodne kontinentech k 46 plne ovladame a snazime se expandovat dal osobne jsem byl uz na hodne svetech a kdyz to srovnavam s11 je urcite zatim nejlepsi sesly se tu dobří bojovnici a spoluprace se spojenci je taky na velmi dobre urovni

je dobre ze se toto vytvorilo alespon pozname ostatni kmeny z tzv. top 10 o vice jak polovine toho moc nevime:paladin
 

DeletedUser24052

Guest
.

No,K34 kdysi ovládal právě kmen K34 ,jenže pak skončili cca 4 nejlepší hráči,kteří byli i v TOP20 ,mezi nimi i zakladatel a kmen šel ke dnu :D Jediné mé jednání, když jsem byl zvolen zakladatelem poté,bylo s -dav17- který mi přeposílal rozhovor s Oki1 ,ať přestoupíme k nim :D
 
Nahoru