• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser

Guest
Osmare čo takto pozvať spravou všetkých vodcu najlepšie z top 40 z odkazom na tento topic ....

Ted jsem koukal na mapu a vidím, že jste kmen W-W přijmuli jako nový sesterský kmen »}{« , prima taktika, ted máte onen bájný -PRIZ- na dosah, w-w s nimi sousedí.....cítím bitku ve vzduchu a bude po PRIZu :pardon

Zdravím všechny z TOP 10!
===================
Píši zde za celé naše společenství ..............

Slzu jsem uronil....krása...raelita je jiná....jste agresívní predátoři co sežerou i trávu pod sebou jakej mají hlad, tak proc ty sladké řečičky? Přiznej barvu a nepohádkuj..

Ono se ještě uvidí s tím K 34. :cool

No Oki, zatím to vypadá, že dostávate na zadek od *LS*....:wacko a stací na to dle statistik i POBI z *LS* sám...

For forum :
Tak Zdravím především všechny kukálisty tohoto fóra.
Zrovná Vůdce nejsem, ale člen rady určitě, tak proč zde něco nenapsat.
Jsem v kmeni Queen a naděláme z Vás řízky :)
Ne, po pravdě mě se líbí především kmen -PRIZ- .......

Copak od nich potřebujete , že jsou u tebe tak v kurzu? :)))))))

Za kmen -HTM-

Zdravím všechny zůčastněné kmeny.Jelikož náš kmen je také v takzvané TOP 10 tak musím říct že náš kmen na body rozhodně nehraje.
Já i spousta dalších v kmenu hrajeme tuto hru už přes 1,5 roku na světě 2 a tak vím že síla kmene není v bodech ale v aktivitě hráčů...

Asi jediná cesta uspechu, ten mrak sesteráků a odnoží jednoho názvu kmene se i mně zdá neorganizovatelné......

Bojovali jsme s kmenem *V*.Teď je až na drobné šarvátky zatím klid.
Veškeré pokusy o jakoukoliv dohodu zatím selhaly./byly od nás i od *V*,ale vždy v době,kdy s tím druhá strana nesouhlasila/

Hm a více nám nepovíš?:paladin

Je to super vec co jste zde vytvořily je pravda že takove nestrane srovnani sveta 11 mi docela chybelo abych se vyjadril k valkam zatim mezi TOP 10 kmeny nepritele nemame ba naopak je tam 5 kmenu s kterymi spolupracujeme .......

Jovexi, ale o válkách tahle hra je, stavění domečků a kamarádění se v modrém moři teček přestane asi tvé hráče bavit...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Top 10

Zdravím všechny!
===========
Nedá mi to,abych nereagovala na tvrdá slova Ormasova...
Ormasi,tak jsem se v tobě asi spletla,v dost věcech jsem s tebou souhlasila,ale když se tak dívám na tvé nové příspěvky,tak vidím,že místo ,aby jsi normálně diskutoval a komunikoval s ostatními,vedeš tady celkem těžkou cílenou slovní ataku na náš kmen.Já jsem tady po nikom nešla,ani jsem nikoho neurážela,psala jsem to,o co se v kmenu snažíme naprosto upřímně,nikdo po tobě nechtěl,aby jsi ronil slzy,je tady spousta jiných příspěvků,kde se hráči snaží u tutéž taktiku jako my -a tou je vzájemná důvěra a spolupráce- a na ty nereaguješ,jen se snažíš tak nějak dementovat vše ,co jsem napsala o našem kmenu.Nevím,co způsobilo,že pokud jde o náš kmen,jsi dost nekompromisní a děláš vše pro to,aby jsi nás co nejvíc očernil.
Takové jednostranné reakce tohoto typu bychom si tady mohli odpustit,jsme rozumní zkušení hráči a diskutovat se dá i mnohem víc vstřícným způsobem.Mrzí mne,že tady z toho děláš lacinou frašku a ze mne děláš lhářku,nemáš pravdu,na tom,jak se snažíme vést kmen trvám a jen nestačím zírat,jak jsi své názory tak nějak zaostřil na jedno téma. ..

Přeji všem hezký večer
 

DeletedUser

Guest
Zdravím
Za kmen -{I}- ještě pár vět.
Byl dobrý nápad založit tohle téma.jsem rád,že se mohu dozvědět něco víc o kmenech z TOP 10.Některé kmeny z TOP 10 máme za spojence,některé ne :).
Velmi dobré vztahy máme s kmenem »}{« /věřím,že je to i jejich názor.../
Často je nám vyčítáno,že hrajem jen na body.Myslím,že jde celkem jednoduchým způsobem zjistit,že to není pravda.
Po dlouhou dobu byl náš největší nepřítel kmen K55,který sice nebyl v TOP 10,ale na kontinentu K55 byl dlouho první.Tento kmen se nám podařilo úplně zlikvidovat.
Jinak si myslím,že zveřejňovat zde něco z vnitřní strategie kmene by nebylo moudré. Každý kmen se snaží mít co nejvíce aktivních a zkušených hráčů..O to se snažíme i my.
Měli jsme 3 Sesterské kmeny.Rozhodli jsme se z nich vyhodit málo aktivní hráče a sloučit je ve 2 Sesterské kmeny.Jestli to byl dobrý tah ukáže až budoucnost.

Přeji všem kmenům z TOP 10 i ostatním pěknou zábavu u DK
 

DeletedUser

Guest
ZA kmeň »}{« ano prijali sme kmeň W-W za náš sestrak a vďaka tomu sme sa zbavili menej aktívnych hráčov . Zatial to vypadá na quntitu a nie na kvalitu ale nedajte sa mýliť presne viem čo robím a očakávam že do dalekaj buducností robim dobre ale to ukáže až čas ....


Máme pár spojenecitev ktore statili víznam (nebudem pisať ktore) ale zas máme spojencou na správnom miete ktorý nám prislubili pomoc pri akejkoľvek vojenskej akcii ... ako ste si všimli mame priamy ztik z keňmy Prizrak a Crusader z pohkadu utočnika ako aj obrancu máme leppšie postavenie voči crusader a priz má vihodu že W-W (terz náš sestrák) že niesu tak silny ...teda utok z ich strany bi ma neprekvapil ako som už raz povedal všetko ukaže čas


Kaman vieš aký máme postoj k vám takže ta nemusím utvrdzovať ;)
 

DeletedUser

Guest
No Oki, zatím to vypadá, že dostávate na zadek od *LS*....:wacko a stací na to dle statistik i POBI z *LS* sám..


No je pravda,že si zatím vedou lépe,ale ničí jen ty hráče,kteří si od nás nežádájí o podporu,třeba když útočily na -dav17-,tak dostali nařezáno. :cool
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny!
===========
Nedá mi to,abych nereagovala na tvrdá slova Ormasova...
.............

Márč, tahle diskuse se zvrhla v povídání si o tom jak se nám dobře hraje, promin, ale musel jsem to malinko osobne nakopnout, aby se to trochu rozjelo, bohuzel jsem pouzil hlavne PRIZ, jelikož jste krome jiného zlikvidovali můj první kmen, tak k vám mám nejblíže.
Domnívám se, že je nutno se bavit i o válčení, konfrontace mezi vudci z TOP10 bude brzo i v relau...viz OKI vs. Pobi....zde se muze říci i to co se behem hry vyřkne jen na interních forech kmenů....zde si mohou vudci vyjasnit věci i bez vojsk ...proste konforntační diskuse o všem :cool

P.S. Dekuji moderátorovi za sloučení mých příspevku do jednoho, hned je to přehlednejsí :hi
 

DeletedUser

Guest
P.S. Dekuji moderátorovi za sloučení mých příspevku do jednoho, hned je to přehlednejsí :hi


Hmm to si mal 7 post po sebe?


Inak súhlasím sebou ... do tejto konferenčnej miestnosti si mal pozvať tak prvú 30 tku možno 40 ciatku určite majú čo povedať aj oni keďže aj tieto kmeňe môžu prekvapiť a práve nie milo tú top 10siatku ... pretože prave tá top 10sitka može mať za niepritelo ich ....
 

DeletedUser

Guest
No je pravda,že si zatím vedou lépe,ale ničí jen ty hráče,kteří si od nás nežádájí o podporu,třeba když útočily na -dav17-,tak dostali nařezáno. :cool


Dobře no,o podporu si nepíšou,jenže kdo z vašeho kmene ano? Za dobu co jsem na s11 jsem zničil už celkem dost lidí z QUEENů/K34 a téměř nikdo až na KROUDYho nedostal téměř žádnou podporu,KROUDY ji sice občas obdržel,ale i tak se dal celkem snadno dobýt:) To že máte ve kmenu jen pár ldií co za to stojí(Tat-minastir,dav17,oki,dano a ještě pár dalších jedinců o kterých kvůli jejich umístění na mapě ani nevím) je jen váš problem a svědčí to o kmenu,co není organizovaný a nemá dostatek kvalitních hráčů.

Tak...čekám na odpověd od OKIho do diskuze:)
 

DeletedUser23061

Guest
:paladintak asi jsi mne moc nepochopil to že si važíme kvalitních spojencu:angel s kterymi mame spojko temer od zacatku hry neznamena ze nevalcime podivej se na statistiky:axe a uvidis kdo valcia kdo ne a hlavne jak valci :bombmi bojujeme temer kazdy den jako kazdy z kmenu z TOP 10:beer a jak jiz nekdo rikal vetsinou maji kmeny nepratele prave pod TOP 10 mi treba kolem 6 kmenu s kterymi mame boje ale proc bych ti to vysvetloval stejne si rikas jen svoje a co se ti hodi do kramku:diablo
 

DeletedUser

Guest
:paladintak asi jsi mne moc nepochopil to že si važíme kvalitních spojencu:angel s kterymi mame spojko temer od zacatku hry neznamena ze nevalcime podivej se na statistiky:axe a uvidis kdo valcia kdo ne a hlavne jak valci :bombmi bojujeme temer kazdy den jako kazdy z kmenu z TOP 10:beer a jak jiz nekdo rikal vetsinou maji kmeny nepratele prave pod TOP 10 mi treba kolem 6 kmenu s kterymi mame boje ale proc bych ti to vysvetloval stejne si rikas jen svoje a co se ti hodi do kramku:diablo


Môžeš vysvetliť na ktorí príspevok reaguješ?
 
Nahoru