• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser

Guest
Ved vas kmen je hned 6. v rebriku def. ranku.. ale scel som ukazat zamerne len top 5 (nie vsak so zamerom nezvyraznit vas NS),ale proste z TOP5 su 3 nasi nepriatelia...

A REG sice prisiel o 20 milionov vdaka 4 hracom co su u nas-ale predtym prisli o ovela viac milionov bodov ...
A pozieranie mrtvol? Trosku smiesne-pozieranie mrtvol z REGu by nam asi tolko netrvalo-len samorna hracka NYNUNA (nepoznam lepsieho obrancu ako bola KEDYSI ona)-nam davala dost zabrat,ale nakoniec padla...Po nej to uz islo "relativne" hladko-padaju jeden po druhom-bez nejakych problemov...

No a co sa tyka teba-vsak ani ja nemam zamer ist po tebe,alebo neviem co :) to ja len tak-ze uz az tak daleko niesme :D
Keby nemam inu robotu na inom kontinente urcite by som sa ovela viac venoval SEVERU a REG... ale to uz inaa debaatka :)))
pekny den vsetkym..
 

DeletedUser

Guest
Je jen čistě naše věc koho si nabereme do kmenu, rozhodně to děláme uváženě a nabíráme tak aby ti hráči nám byly přínosem.

Je i zajímavé, že hned po jejich náboru mi psalo celkem dost hráčů od CHVL i NS ať je vezmeme také, celkem mne tento postoj zarazil, že by u CHVL i NS nebylo vše v pořádku?
 

DeletedUser

Guest
Je jen čistě naše věc koho si nabereme do kmenu, rozhodně to děláme uváženě a nabíráme tak aby ti hráči nám byly přínosem.

Je i zajímavé, že hned po jejich náboru mi psalo celkem dost hráčů od CHVL i NS ať je vezmeme také, celkem mne tento postoj zarazil, že by u CHVL i NS nebylo vše v pořádku?

Nikdo Vám nic nevyčítá, nábor je jen a jen Vaše věc a rozhodně Vám do ní nehodlám kecat, jen nevíte co jste si vzaly za super hráče :-D Minimálně jeden z nich je pěkná lamka, která neni schopná poslat ani podporu v případě nouze ;-)

Zas s tím začínáte? Ta Vaše slavná nabídka CHVaLům se už donesla i k nám :-D Tím jste mě dostaly, nabídnout jim tohle jen proto aby jste měli klid ze severu a mohli se soustředit jen na nás a potom je sestřelit :-D
 

DeletedUser

Guest
Gereno: Neřikám, že jste neměli s některými hráči problémi, jenže většina těch co tam na jihu byla, byly z větší části lamky, který neuměli kloudně ani pomoc sami sobě, natož spoluhráčům, takže jste neměli až tak tuhej odpor ;-) Zeptej se třeba CHVaLů, kolik mi sebrali vesnic z těch cca 5 000 útoků za poslední půlrok ;-) ;-) No jsem oproti nim ještě v plusu, takže až se na těch hranicích potkáme, tak doufám, že mě pořádně naženete def rank :-D
 

DeletedUser

Guest
Zas s tím začínáte? Ta Vaše slavná nabídka CHVaLům se už donesla i k nám :-D Tím jste mě dostaly, nabídnout jim tohle jen proto aby jste měli klid ze severu a mohli se soustředit jen na nás a potom je sestřelit :-D

Nějak mi uniká na na co tady reaguješ. My jsme CHValům měli něco nabízet? že o tom nevím, jediné co jsem napsal, je to, že jejich hráči škemrají aby mohli k nám o ničem jiném nevím.
 

DeletedUser

Guest
:hi
Este ma jedna vec zaujima-> JE na svete 11 daky informator? Preco sme sa nic vo vydani PALADIN-a o nasom svete nedozvedeli? (len sa pytam-lebo neviem ci mame informatora :D )

Phil21-> neboj sa s takou silou akou disponuje PRIZRAK si sa este ocividne nestretol lebo prepac ale 5000 utokov za pol rok? (to dam mozno aj sam)-teraz nezhadzujem Chvl-je mi jasne ze oni utocia aj na inych hracov nielen na teba...
No a nase "spolocne" :D su myslim este dooost daleko-tak sa kludne treenuj a zlepsuj svoje kvality-mozno raz ked budes blizko k PRIZRAKu,mozno niekedy ponukneme sancu aj tebe ukazat sa v ELITNOM kmeni :)))

vela zdaru aj bojovnikom Chvl
 

MrM4sl0

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1

DeletedUser

Guest
Chtěl bych reagovat na informátora s11: NE, v současnosti nemá s11 informátora, který by články psal. Já jsem s tím seknul, pak chvíli dělal Arogancee, ale ten pak skončil a nikdo jiný se nenašel..
Jinak jsem si stačil všimnout, že za dvě stránky příspěvků jsem se vlastně nic nedozvěděl.. :-D
 

DeletedUser

Guest
Dík, ale zjistil jsem, že jako """"novinář"""" se nikomu nezavděčím, zviditelnil jsem se, to mi stačí, víceméně se zjistil, že mě nebaví lízt lidem do přízně.. :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru