• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No jo, no, novinařina není jednoduchá, když se má dělat pořádně. :no
 

DeletedUser

Guest
Je jen čistě naše věc koho si nabereme do kmenu, rozhodně to děláme uváženě a nabíráme tak aby ti hráči nám byly přínosem.

Je i zajímavé, že hned po jejich náboru mi psalo celkem dost hráčů od CHVL i NS ať je vezmeme také, celkem mne tento postoj zarazil, že by u CHVL i NS nebylo vše v pořádku?

řekni mi, třeba osobkou, kdo žebral od nás přestup k vám. Nějak moc nedokážu pochopit, k čemu by mu to asi bylo. Snad jen nějakej začátečník nebo hráč, který je pro závažné porušení pravidel kmene rozebírán.

Gereno: Neřikám, že jste neměli s některými hráči problémi, jenže většina těch co tam na jihu byla, byly z větší části lamky, který neuměli kloudně ani pomoc sami sobě, natož spoluhráčům, takže jste neměli až tak tuhej odpor ;-) Zeptej se třeba CHVaLů, kolik mi sebrali vesnic z těch cca 5 000 útoků za poslední půlrok ;-) ;-) No jsem oproti nim ještě v plusu, takže až se na těch hranicích potkáme, tak doufám, že mě pořádně naženete def rank :-D

no, tak trochu se ti věnuje jen mut, my ostatní si necháváme ten nejlepší zákusek až na konec :)
Já mám osobně trochu neherní problémy, takže dékáčka flákám, ale až svoji krizi vyřeším, tak tu budu zase naplno jako dřív
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dousaku v klidu oni si myslí, že když napíšou, že jim tam každej škemrá o vstup, tak jim to uvěříme, jenže se trošku mejlej ;-)

Tohle je jenom hra a nemusíme hrát v "nejsilnějším" kmeni světa aby jsme vyhráli :rofl Nevim podle čeho bereš nejslinější, podle OFF a DEF ranku? Blbost, jsou tu kmeny, který existujou 1/10 času co váš a maj 1/2 bodů co vy nějak mi to nesouhlasí :-D Podle žebříčku? To taky nic neřiká, nejde jenom o něj ;-) Takže máš asi vlastní kritéria, kterejma se řídíš, akorát by mě zajímaly jaký, protože o síle nevypovídá jenom tohle ;-)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tahle hra se vyhrává procentem obsazených vesnic, všechno ostatní jsou jen žebříčky ... A ještě - pořadí jen podle prvních 40 hráčů ...
 

DeletedUser

Guest
:hi
Takze ak si tu dakto mysli,ze my sme tiii nejaky v uvodzovkach neviem aky-lebo vy tu riesite kto je akyyy hrdyyy bojovnik a kto je ako oddany a neviem co -ale jeden fakt na vase hlavy:
hracka JESS (neviem presny nick-takychto prebehlikov mam na haku) uz neviem kolko krat presla medzi kmenami co spolu maju vojnu-takze tu mate vasich ODDANYCH a dokonca moment este raz: DOKONCA JEDEN NEMENOVANY KMEN ma ZRAZU inu diplomaciu ako (cca pred tyzdnom???) :D:D:D toto su tie vase hrdinske spolocenstva a dohody a spojenectva a neviem co ... takze len aby ste vedeli co mate medzi sebou :)))
teraz bez urazky NS- ale tak ako ste sa spojili kedysi 5 kmenov dokopy-tak ste teraz na niecom podobnom-akurat nieste rovnako pomenovany-ale je vas rovnako mnoho-s REG vam to nevyslo tak ste to skusili na CHVL a teraz osobna vec moja: Chvl su asi skvely BOJOVNICI -ked boli s vamy neviem kolko vo vojne a zrazu "zo dna na den" ste spojenci-to si viem predstavit ake utoky ste mali medzi sebou-takze ani sa necudujem PHILovi21-ze sa z utokov Chvl len smial-nuz ale,toto je len moj nazor (lajka)...

Inak od CHVL som to cakal ovela skor-ale tak predsalen som sa musel krotit na kedysi spolocnom fore ...
 

DeletedUser

Guest
S tím nemohu než souhlasit. Do věcí ohledně Jess jsem zainteresován a opravdu vyměnila snad všechny kmeny na dálném východě (a jihu) a jen díky krizi našeho kmene a neschopnosti zkoordinovat útoky je ještě na tomto světě s počtem bodů víc jak trojciferným. Je to dobrá bojovnice, ale slabá osobnost.. :) a myslím, že není na tomhle světě sama.
 

DeletedUser

Guest
"Slyšte to ticho kmen NS a další nepřátelé PRIZ, *ISF* a iček?Slyšíte šumět podzimní listí, které o sebe mlátí a vzduch co kolem vás prolétává jako baletka?Ano to je ticho před bouří... Vaše barbarské kmeny šáhly na šlechtickou rodinu našeho PRIZ hráče. Jeho odchod se měl psát do historie, ale teď se tyto údaje škrtaj a na s11 přichází nejmocnější hráč doby!
Vaše barbarské kmeny, vše co nám bude stát v cestě zničíme se vším čím jste nakazily tento svět. Je mi líto všech těch padlích jen proto aby jsme dokázaly, že 80% mapy patří naší Alianci. To je osud všech co se rozhodnou své meče vzkřížit s tak velkou velmocí na celém světě!
Do teď jste spali v klidu, odedneška Vám slibuji, že váš počátek na tomto světě bude stejně rychlý jako váš konec" :axe

PS: Berte tuto správu jako upozornění aby jste začali s rekrutací co nejrychleji :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zřejmě ten hráč odešel ze strachu poražení od naší trojky, že? :D
 

DeletedUser

Guest
Tomu se ale říká seběvědomí...:king...:rofl:rofl

no co, aspoň někdo ho musí mít... :cool:axe:axe
 
Nahoru