• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Top 10 kmeny - rozbor politické situace

DeletedUser

Guest
Tohle snad nebudu ani komentovat...přišlo mi to, jako osobní zpráva a nevím, jestli to je pokus o vtip, provokace nebo promiňte mi tu lékařskou diagnózu - retardace tazatele...posuďte sami..pan perfrey mi napsal:




Ty na světě 11 hraješ za jaký kmen? Zajímalo by mě to...
Díky
__________________
Za Q.E.A. navždy :axe:axe:axe


....nutno dodat, že já ho také neznám...ale to asi není tak signifikantní....tedy pane perfrey, pokud vás zajímá, kdo jsem a jestli hraju kmeny a za jaký kmen hraju..... koukněte se do žebříčku hráčů a neptejte se mě jako microcephalus...!!! slovník cizích slov najdete též na netu..!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Agri-> Kliidek prosiiim-to bolo myslene v dobrom na tvoju osobu :)
vies ze nasi by si nedovolili na teba ani len skaredo pozriet .. :)

Kosmic-> Ono ani nejde o daku propagandu (tu nam kedysi robil Ormas :D ),ale skor o to,ako sa kazdy snazi poukazat na svoj kmen aky su dokonali a ako ONI valcuju vsetko mozne- my len vzdy ukazame ze opak je pravdou ...
No,ze skoncil Kanam? Kolko vybornych extra hracov uz skoncilo ??? To ze to bol teraz taka "velka ryba" ako Kanam nemeni nic na situacii,ze hraci koncia ,pribudaju novy,preberaju iny a pod. -my v PRIZ to volame prirodzeny vyvoj
Aj od nas skoncilo mnoho skusenych a vybornych hracov ( o ktorych nemate ani sajnu,kedze nepisali do fora )-mozno keby sa vystavia slaave ako Kanam mozno by ste aj o nich pisali,ze skoncili a ze asi mame problemy... Je to prirodzeny vyvoj-niekto konci-niekto pribudne-niekto sa spoji-niekto prezlecie kabat-niekto zacne donasat a pod...
Tato hra je ON-LINE ovka ako ste si vsimli (rad ju v real zivote prezyvam LIVE hra)-proste kazdy den je inaksi-kazdy den sa moze stat nieco extra-nieco nepredviidane-mozno ma dnes prejde auto a od zajtra skonci aj Gereno-mozno mi zhori dom a budem zase donuteny skoncit,alebo ma mozno len zajtra omrzi cas straveny za PC a zacnem uvazovat a nakladat s casom inak... STAT SA MOZE COKOLVEK ...
Aj ja som uz chcel 2-3 krat skoncit koli osobnym problemom-ale nakoniec sa vsetko zrovnalo a valim dalej.. Vzdy som si trosku oddychol zvolnil tempo-pockal kym cas urovnal nejake veci a opat som sa na 100% hlasil do sluzby mojmu vedeniu a mojim spoluhracom... A kazdym dnom ma to bavi viac a viac-hlavne teraz,ked sme zvolili zabavnejsiu taktiku hry a hlavne kazdym dnom pribuda pocet celkovych dni stravenych na DK-a ja som typ,ze ked uz niekde nieco robim-tak sa snazim byt dokladny a ist do konca.. (Toto nieje prva hra co hravam po nete) - ale musim uznat ,ze je to moja prva on-lineovka ... a na novacika si myslim pocinam celkom slusne :) co ma zenie stale vpred a stale sa zdokonalovat...

Co sa tyka situacie na svete 11. ???
Kazdy ma svoj nazor a kazdy ma niekde kusok pravdy,ako napisal hlmartin (mimochodom zdravim kolega :D ) tak je fakt ze v kazdom kmeni sa najdu schopni a aktivny hraci (on je u nas relativne kratko)-ale za ten cas si stihol vsimnut kde bol jeho byvali kmen a na akej urovni je jeho terajsi kmen (opat to vyzera ako chvastanie-ale myslim,ze kopec jeho spoluhracov je v konecnom dosledku velmi rado,ze sa spojili pod nas celok-kedze zo zaciatku neboli nadseny) ...
Moj nazor je teda taky,ze nasej "silnej trojke" (ci ako nas prezyvate) moc kmenov konkurovat nestiha-rozpad REG teraz opat posilnil NS a mozno nejake ine kmene (nemam prehlad),ale iba cas dokaze ukazat ako sa situacia na svete vyvinie...
Vsetci spominaju len NS a Chvl,ale myslim,ze by sa nemalo zabudat aj na ine kmene...
Aliancia NS a Chvl -> Myslim,ze Chvl tuto allianciu dost nastartoval-lebo az po spojeni NS a Chvl sme zaregistrovali nejake utoky a prve boje-dovtedy sa NS akoby nechcelo do nicoho pustat (alebo som aspon necital niekde na nasom internom fore,ze by hrac NS utocil na naseho)
Spravili slusnu akciu na Kolegacka-naoplatku isla nasa akcia na ich clena/clenov,ako pisal POTY su to len prve vymeny a prve boje uvidime s odstupom casu ako sa bude situacia vyvijat-kazdemu musi byt jasne,ze toto nieje zalezitost na mesiac,alebo dva...

Nakoniec samotny USVIT-> tu mam dost velky prehlad a dokazal by som tu rozpisovat kade co-vela ich clenov ma prekvapilo (mam na mysli schopnost/neschopnost)...
Takisto aj tu plati,ze vsetko je otvorene-sice podla mojich usudkov je spolupraca v PRIZ a Immortals na ovela lepsej urovni ako v ich kmeni samotnom-nehovoriac keby to mam porovnat ako spolupracuje samostatne PRIZ a ako samostatne USVIT.. (Mam konkretne na mysli,ze sa dokazeme lepsie dohodnut so spojencom,ako USVIT vo svojom vlastnom kmeni)-nuz,ale moze to byt dane mnohymi faktami-nemam prehlad o ich posobeni-nemam ani sajnu ci uz s niekym boli vo vojne,alebo nieco podobne.. My vsak sme vo vojne stale,a preto ich utoky zvladame v celku s nadhladom-boli uz aj prve vymeny-padli uz aj nejaky hraci (aj od nas aj od nich),ale o tom tato hra je-takze vela pevnych nervov aj do radov USVIT-u... Myslim,ze ich vedenie to tam ma dost tazke...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V tom co si napsal s tebou docela souhlasim :yes

Jenom jeden nesouhlas:
Ty útoky na vás nastartovaly CHVL, ale né proto, že by jsme se nechtěli do ničeho pouštět, ale právě díky tomu, že jsme uzavřeli spojenectví po dlouhejch a docela tuhejch bojích a také to, že se rozpadl REG a tím nám vzniklo jiné nebezpečí, které si vyžádalo přehodnocení naší strategie :)
Poté se samozřejmě uvolnila naše severní fronta a všichni co bojovali proti CHVL se přesunuli a začínaj bojovat proti vám...

To jenom takovej menší dodatek :hi

Jinak přeju hodně štěstí do bojů proti Severu :hi Nazval bych to takovou menší válkou Severu proti Jihu :king
 

DeletedUser20431

Guest
ja a nase soukmeni se sice distancujeme od valek megalomanskych alianci, ale mam taky urcite informace. Stale se me zda, ze na tomhle svete panuje obrovska propaganda aliance tri. Vsude se pise, jak vsechny drti. Akorat, zamyslete se, jestli jste opravdu tak silni.. ;-) mate totiz i slabsi clanek.. ;-)
Jak rikam, nemam prime zkusenosti s boji s Vami, ale proc asi skoncil kanam? ;-)

To se pleteš,žádný slabší článek nejsme a spojenci to moc dobře vědí.Každý kmen má své problémy a ty se nevyhly ani nám.Ale už se vše vyřešilo a jedeme dál.Za Kanama najít náhradu byl oříšek,ale podařilo se a je tam skvělý bojovník.:axe.A že nám to šlape už myslím pocítili hráči ůsvitu :great
 

DeletedUser

Guest
100% souhlasím se skamenělým mužem..Immortals jsou chrabří bojovníci, rvou se statečně a to, že jim skončí jeden hráč (který je ovšem už dávno nahrazen) neznamená vůbec, že jsou "slabší článek", ale naopak...Kosmicsi, dál....považovat naše tři výborně spolupracující kmeny za nějakou "megalomanskou alianci", je skoro urážlivé, kdybych tě neznala, možná bych si z toho i něco dělala...každý kmen nám akorát může závidět naši souhru a rychlost s jakou se dokážeme domluvit a s jakou si dokážeme pomoct...a řeči o megalomanských aliancích tu závist akorát potvrzují :cool příště by to chtělo více informovanosti, než zase něco napíšeš....jinak, nic není ještě zdaleka u konce, nikoho nikdy nepodceňujeme a víme, že jen spousta času a práce, válčení, komunikace, diplomacie a přátelství, ale i štěstí, pomůže tuhle hru vyhrát a tak se snažíme...a to nám závidíte..??!

to gereno: grrrrrrrrrrrrrrr:angel
to CHVL: grrrrrrrrrrrrrrrr...nikdy jsem vám nevěřila, to jsem měla zase jednou čuch na lidi...a nastartovaly nenastartovaly..prostě jste si padli z ničeho nic do náruče a teď jste z toho v eufórii...
to Phil: ahááá a my jsme jako ti Seveřani nebo podle tebe spíš jako ti blbí Jižani...??! (když už jsi to tak nazval)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Agri: Asi jsi mě špatně pochopila, megalomanská aliance myslim ve vztahu k sobě samotnýmu a našemu kmeni. Vem si, kolika vesnicemi disponujete vy a kolika náš kmen. V tom je ta megalomanita.. ;-)
Gereno: souhlas :)
Skamenělý muž: Ono jde o to, jak se to vezme. Myslim si, že na jihu probíhají docela slušný boje a aliance stojící proti {I} kousek po kousku okrádá immortaly o vesnice. Je mi jasný, že informace mají rub i líc a každá ze zúčastněnýcn stran si je trochu přetvoří tak, aby jim více vyhovovaly. Otázkou zůstává, jak ta informace vypadala před tím, než jsem ji dostal z jedné strany a před chvílí i ze strany druhé. :) Ale což, mě se to netýká, takže to nemám zapotřebí řešit.. :)

Jen pro čtenáře: Informace a sebevědomá prohlášení v tomto vláknu berte s rezervou!!! :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
100% souhlasím se skamenělým mužem..Immortals jsou chrabří bojovníci, rvou se statečně a to, že jim skončí jeden hráč (který je ovšem už dávno nahrazen) neznamená vůbec, že jsou "slabší článek", ale naopak...Kosmicsi, dál....považovat naše tři výborně spolupracující kmeny za nějakou "megalomanskou alianci", je skoro urážlivé, kdybych tě neznala, možná bych si z toho i něco dělala...každý kmen nám akorát může závidět naši souhru a rychlost s jakou se dokážeme domluvit a s jakou si dokážeme pomoct...a řeči o megalomanských aliancích tu závist akorát potvrzují :cool příště by to chtělo více informovanosti, než zase něco napíšeš....jinak, nic není ještě zdaleka u konce, nikoho nikdy nepodceňujeme a víme, že jen spousta času a práce, válčení, komunikace, diplomacie a přátelství, ale i štěstí, pomůže tuhle hru vyhrát a tak se snažíme...a to nám závidíte..??!

to gereno: grrrrrrrrrrrrrrr:angel
to CHVL: grrrrrrrrrrrrrrrr...nikdy jsem vám nevěřila, to jsem měla zase jednou čuch na lidi...a nastartovaly nenastartovaly..prostě jste si padli z ničeho nic do náruče a teď jste z toho v eufórii...
to Phil: ahááá a my jsme jako ti Seveřani nebo podle tebe spíš jako ti blbí Jižani...??! (když už jsi to tak nazval)


Nene my jsme ti Seveřani a vy jižani :yes A byl bych rád, kdyby sever opět vyhrál, ale při psaní těch řádků mě fakt nenapadlo to srovnávat takto, spíše jsem to přirovnal kvůli místům odkud pochází ty aliance :pardon Vy jste "přitáhly" z jihu mi ze severu :D Výsledek je ještě sakra daleko, takže nemůžeme říct, že sever opět vyhraje :cool
 

DeletedUser

Guest
aha...mno, tak já se zase stáhnu do ilegality a vystačím si s naším fórem:yes:hi
 

DeletedUser

Guest
:hiTakze,po mensej odmlke sa vyjadrim aj ja,hlavne na adresu PALADIN-a :(
Dosla mi sprava o tom,ze sa docitam o KAZDOM svete (teda cakal som,ze aj svete 11)-no bol som velmi zklamany,ked som tam opat nic nenasiel ... Viem,ze Paladin,za to v podstate ani nemoze,ze nieje informator na nas svet,ale aspon nejaku tabulku a mapu top 10,alebo top 5 (to je mne jedno) kmenov by tam hodit mohli...

-Inak ma tam zaujalo len vsetko okolo zrazu na ktory som chcel prist,ale bohuzial-nevyslo to...Mozno o rok ak sa mi nic nestane :D

No a teraz nieco konkretne k situaacii :))) (samozrejme s humorom) :

-Jeden z kmenov hrubo porusil pravidlo c. 1 na tomto svete (nepisane pravidlo)
---------------------------------------------------------------------------------

A inak budem,asi aj ja len citat,tak ako doteraz,lebo k niektorym komentom sa ani neda dalej vyjadrovat,teda neda sa na ne nadviazat dalsia konverzacia :( ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru