• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Urážky a jejich řešení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21845
  • Vytvořeno

DeletedUser21845

Guest
Dobrý den

dnes se mi stala velmi zajimavá věc. Na kmenovém foru mě asi 4-5 členů kmene otevřeně říkalo ve 2-3 zprávách že jsem deb.. a podobné neslušné výrazy.

Bohužel porušení pravidel to zjevně nebylo.

Tak mám takový nápad..co takhle třeba vymazat úplně z pravidel odstavec o urážkách, když se řeší jen ve zprávách.
:yes

Zajimal by mě názor lidí. Zda mě podpoří abychom z této hry udělali hru pro malé děti co se bez vulgárních slov neobejdou. A nebo zda budou chtít hru slušnou a inteligentní.

:hi
 

DeletedUser

Guest
řešení hledej u vedení kmene. pokud to nepomůže, hledej jiný kmen. žádná jiná rada/opatření zde nepomohou. a to, že tu jsou i děti je asi normální, nota bene, i my trochu dříve narození nejdeme někdy pro hrubší výraz příliš daleko, že? a chce to i trochu nadhledu, řekl bych. :)
 

DeletedUser30368

Guest
Musím potvrdit, co píše Gulliver, ale zase ještě napsal, že i děti umějí býti slušné. Např. hvezdic, bílítygr a další mladší hráči určitě také ;).

Zkus spíše těm hráčům, co Ti nadávají vysvětlit, že je to špatné jednání, že takto si asi moc nezahrají tuto hru.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale, ale, porušení pravidel to je - jen je pořádně číst.

§ 5 Komunikace:

7)Tresty za urážky mohou být realizovány ve všech aspektech hry, tzn nejen na světovém, ale i kmenovém fóru.


Ale je pravda, že toto by měl zvládnout řešit kmen sám. Má k tomu například takový nástroj - jako je funkce moderátor interního fóra - který by měl hlídat "čistotu" fóra a mazat nebo upravovat příspěvky, které porušují pravidla hry.
 

DeletedUser21845

Guest
Já je četl, ale support zjevně ne. Protože my bylo odepsáno, že to nechávají řešit kmen samotný. Ovšem co chcete řešit s kmenem když sami zakladatelé takto porušili pravidla?

No samozřejmě že to chce nadhled a i mladí lidé se umí chovat ovšem věčina opravdu neumí.

A vysvětluj koze že nemá jíst trávu. Asi taky nepochodíš.

Piši to na forum pro zveřejnění. Protože pokud tedy si můžeme nadávat jak chceme naco to v pravidlech je?

A pokud je to porušení pravidel, proč support nezakročil? (nejednalo se o 1 sprosté slovo ale asi o 20 řádkový text kde jich bylo minimalně 8 ):)

Takže proto je to i zde-Ideje,nápady, chyby ve hře. Protože zároven je to dle mě chyba, selhání těch co by to měli řešit a zároven nápad na úplné vyškrknutí z pravidel o zákazu vulgarit když se neřeší.

Ještě bych se vrátil k hráčům co to komentovali, ano samozřejmě to vše jsem udělal. První se snažil jim domluvit, pak je zablokoval, pak odešel, pak si jich nevšímal, pak to řešil tím že jsme udělali vlastní kmen. Ale ani jedno z toho zjevně nemělo účel..a nevšímat si toho to jde také a dělám to ovšem jde o princip věci.
Na s25 měl náš kmen název AVE a psal nám support že napodobujeme nick supportéra. Přitom to pravda nebyla a vše bylo vyřešeno.
A zde když nato sami upozorníte na to sprominutím kašlou. Takže proč tu vlastně jsou?:pardon
 

DeletedUser

Guest
pokud jsi již komunikoval v této věci se supportem a jeho řešení/rada se ti nelíbí, tak po tom supportérovi chtěj delegování tvého ticketu k jeho nadřízenému. toto je jediný možný způsob jak postupovat. sem to psát samozřejmě můžeš, ale nečekej, že se to tu vyřeší.
 

DeletedUser25426

Guest
A jak bys to taky chtěl řešit :) Myslíš, že napomenetí supportu něco vyřeší? Možná by stačilo se k tomu postavit jako chlap, nikomu nedomlouvat, neuhýbat a neoodcházet, ale jednat :)
Co bys dělal, kdyby ti někdo nadával v reálu - šel by sis stěžovat? Myslím že ne...
 

DeletedUser

Guest
Život je jedna věc a v online život je druhá.

Na netu ho můžeš pouze blokovat a stěžovat si na něj.

V tzv. "reálu" ho můžeš maximálně praštit nebo na něj podat trestní oznámení.

Takže otázka typu "Co by si dělal v reálném životě" je naprosto zcestná. Myslím si, že nikdo by nechtěl za urážku napsanou na internetu dostat nabančíno.

Navíc pokud se píše, že pravidlo urážek platí i ve hře, pak prostě platí a je mi jedno jestli na fóru nebo ve zprávách.
 

DeletedUser25426

Guest
Život je pořád jen život - chovám se ve hře stejně jako v reálu :)
A za virtuální urážku je možný virtálně nabančit - když nic jinýho nepomůže :)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Já je četl, ale support zjevně ne. Protože my bylo odepsáno, že to nechávají řešit kmen samotný. Ovšem co chcete řešit s kmenem když sami zakladatelé takto porušili pravidla?

No samozřejmě že to chce nadhled a i mladí lidé se umí chovat ovšem věčina opravdu neumí.

A vysvětluj koze že nemá jíst trávu. Asi taky nepochodíš.

Piši to na forum pro zveřejnění. Protože pokud tedy si můžeme nadávat jak chceme naco to v pravidlech je?

A pokud je to porušení pravidel, proč support nezakročil? (nejednalo se o 1 sprosté slovo ale asi o 20 řádkový text kde jich bylo minimalně 8 ):)

Takže proto je to i zde-Ideje,nápady, chyby ve hře. Protože zároven je to dle mě chyba, selhání těch co by to měli řešit a zároven nápad na úplné vyškrknutí z pravidel o zákazu vulgarit když se neřeší.

Ještě bych se vrátil k hráčům co to komentovali, ano samozřejmě to vše jsem udělal. První se snažil jim domluvit, pak je zablokoval, pak odešel, pak si jich nevšímal, pak to řešil tím že jsme udělali vlastní kmen. Ale ani jedno z toho zjevně nemělo účel..a nevšímat si toho to jde také a dělám to ovšem jde o princip věci.
Na s25 měl náš kmen název AVE a psal nám support že napodobujeme nick supportéra. Přitom to pravda nebyla a vše bylo vyřešeno.
A zde když nato sami upozorníte na to sprominutím kašlou. Takže proč tu vlastně jsou?:pardon
[/SPOIL]

Nech se delegovat k nadřízenému daného supportéra, aby to prošetřil.
 
Nahoru