• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Urážky a jejich řešení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21845
  • Vytvořeno

DeletedUser21845

Guest
Stalo se, a nestalo se nic. :D Mě to příjde humerné, když hraji tuhle hru již od roku 2008 nebo 2009. Celý ty roky poslouchám bu bu bu od supportu, poslouchám řešení a jejich výmysly. Divím se sám sobě.

Také sem jim něco v tomhle smyslu odepsal samozřejmě slušně.

Jen doufám že jim nebude vadit když je budu ignorovat tak jako oni mě. Třeba když budu mít bug na účtu=jejich chyba nedodržují se pravidla o sprostém chování, nemusíme dodržovat ani ty o hlášení herních chyb. :D

A pro mě zamě at mi daj permanentní ban. Ono hra kde support sedí, píše zprávy a nic nedělá stejně nemá budoucnost.

každopádně děkuji hlavnímu moderátorovy za jeho připomínky a názory které byly pravdivé.:blush :D
 

DeletedUser31103

Guest
Pokud se někomu v kmenu nelíbí, tak ho tam nikdo nenutí přebejvat. Brečet ,že mě na kmenovým foru někdo urazil mi přijde úsměvný :D Je to hra a ta má pravidla, který se vztahujou i na forum, proto se urážíme zásadně, dnes a denně na skypu a máme klid:rofl
 

DeletedUser30198

Guest
Jedna věc je, že tedy setrvávat v takovém kmeni, kde to ani domluvou nevyřešíš je blbost, ale druhá jsou pravidla, kde je to jasně označeno za porušení pravidel. Měli by se tím zabývat.
 

DeletedUser21845

Guest
Přesně, mě nejde o urážku to je zapomenuto mě jde oto že já pravidla porušit nesmím, ovšem support je nedodržuje.

Připadá mi to jak vlakový řád nebo TV program-tam je taky napsáno 20:00 ale všichni předem víme +/- 20minut!:D

Tak at všechna pravidla uvedou s podtytulem-Trestání za porušení pravidel jen podle toho jak sme se vyspinkali :yes a budeme spokojení.

Zde opravdu nejde o nic jen o tu hloupost, že my hráči je poslouchat musíme, do nějaké zprávy napíšeme na nikoho nemířené slovo (kur..) a máme ban (což porušení pravidel není-není to urážka jiné osoby), ale když se jedná o kmenové forum tam se pravidla nevstahují? :D Asi neutrální půda co? :D Mě by zajimalo jak dlouho by trval jejich zásach kdybych tam vypsal návod jak celou hru schodit do 5vteřin od přihlášení její součásti už nikdy neobnovili :) (viz. můj profil co mě baví a co dělám)
 

DeletedUser

Guest
Nepletl bych dvě odlišné věci dohromady, je rozdil zásahu proti vulgárnímu vyjadřování (viz VOP, nemusí to být na někoho mířeno) a druhá věc je poškození majetku.

Teď k věci, řešil jsi to s nadřízeným daného suportéra ?
 

DeletedUser21845

Guest
Ano a více to řešit nehodlám=odpověd stejná :yes zjevně asi mají pravdu :D ono to raděj necháme být.

( K poškození majetku. Už někde jsem psal pokud si vzpomínáš kdo jsem. :)A proč tak rád reju do administrátorů a supportu. :pardon Proto i toto téma. A já bych hru nepoškodil, pouze bych omezil možnosti provozovatele užívat jisté prvky, které jsem tak možná trošku vylepšil aby se daly lépe používat. Tudíš opravdu hraji jen pro pobavení, at už ze hy samotné a nebo z lidí co o mě nic neví, tak ty jako moderátor fora to asi znáš, co chceš v praci kde cely den tukáš do PC dělat?)

Jinak si myslím že tahle debata je zbytečná ono se stejně nic nezmění a na jiná místa to hnád opravdu nehodlám. Hráč dostane důtku v podobě 100.000kmene co na něj pošle 1 hromadnou akci s dochodem na vteřinu :D a uvidime jak mu z té jeho vesničky udělají ty katapulty 26bodovou :blush

Ale opět ti děkuji, někdy se mi zdá že nejrozumnější v CZ DK jsou opravdu jen správci fora.:yes
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Tak mám takový nápad..co takhle třeba vymazat úplně z pravidel odstavec o urážkách, když se řeší jen ve zprávách.
:yes
Zajimal by mě názor lidí. Zda mě podpoří abychom z této hry udělali hru pro malé děti co se bez vulgárních slov neobejdou. A nebo zda budou chtít hru slušnou a inteligentní.

:hi
Tento problém se řeší od spuštění D.K.:wall
Pro zajimavost nebo inspiraci jak chceš si přečti mnou založené téma.

Výzva ke slušnosti :hi
Bohužel v tuto chvílu není možné na toto téma psát. :cry
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Jsem rád,že se Ti to líbí.
Proč tam nejde psát ???
Moderátoři to dali do témat NEAKTUÁLNÍ.
Ale nezazlívám jim to ...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A divíš se, když poslední příspěvek je z 11. srpna 2008 - tedy před 4 roky!

Santario - pokud jde o to porušení pravidel, píšeš že supportéři - ale to není přesná informace - v odpovědi na svůj ticket máš přesně funkci odpovídajícího uvedenu - jestli jde o cheathuntera nebo supportéra - a podle toho pak i postupuješ při delegaci nadřízenému - seznam, kdo je kdo na DK fóru je - http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=15333 - pokud jsi neuspěl ani u nadřízeného, tak pak ještě máš možnost se obrátit na hlavní administrátorku hry nebo jejího zástupce.

To, co se týká fóra, by si měl přednostně vyřešit kmen, ale pokud to neumí, tak na to pravidla pamatují a ty nesmíme porušovat ani my a jestli snad někdo pochybil, což se stát může, ale neřešit to, nebo řešit stylem - oko za oko, zub za zub - to nikomu neprospěje.
 
Nahoru