• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Urážky a jejich řešení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21845
  • Vytvořeno

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
A divíš se, když poslední příspěvek je z 11. srpna 2008 - tedy před 4 roky!
Ono je to už taky přes 3.5 roků zavřený.
Takže se pak nikdo nemůže divit,že tam nikdo nic NENAPÍŠE.
Ani já který to téma založit tam nemohu nic psát.

Ale to se netýká jen tohoto tématu.

Sleduju,že mově příchozí hráči čtou docela často neaktivní témata.
Zajímajou je staré věci co se na D.K. událi.:hi

Jelikož nemajou,ale možnost tam dát svůj příspěvek tak pak je jasný,že je to neaktivní téma a vypadáto,že se o to nikdo nezajímá.
Pak se musí vytvářet noví topic,ale se starou tématikou.

Jen pro pořádek jak to je na objasnění. :great
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, ale my nekoušeme, není problém napsat, že chcete něco znovu otevřít, že je o to téma zájem. Zavřít znovu, když to bude opět nefunkční, není problém.
 

DeletedUser30368

Guest
I když je to mimo téma, tak určitě bychom to rádi měli otevřené :)....
 

DeletedUser31103

Guest
Já teda nevim ,co řešíte :-D Když mě někdo uráží na foru kmene a vedení s tim nic nedělá, nebo mě uráží ,tak se rozloučim a odejdu.když mě někdo uráží ve zprávě ,tak si ho bloknu a má po .... Nebudte tu takový uplakánci, kdyby se měli ve hře pořád řešit takovýhle kra..... ,tak support nic jinýho nedělá. jestli někomu vadí ,jak tu píše, že ho tvz. děti, jak jsem tu četl urážej, tak by se měl jako dospělej nad to povznýst a neřešit to ,nebo mu to vrátit ve hře :hi

Využívání pravidel a supportu k řešení problémů tohoto typu je jen maskování vlastní neschopnosti řešit si tyto problém sám .

A jinak Biblosi, nějak to tu utichlo,ale mluvilo se o tom, že se někde udělá seznam supportérů podle světů, který mají na starosti a bud jsem ho přehlíd, nebo se na tom pracuje a nebo ( což si ani nedovoluji vyslovit) se na to někdo vykvajznul :blush
 

DeletedUser30198

Guest
Dovolím si s decimusem lebkusem ( to je teda nick ) nesouhlasit.

Jednou je to v pravidlech jednoznačně napsáno, tak se to musí dodržovat oboustranně - dodržovat pravidlo hráčem a taktéž nedodržování trestat. Míra důležitosti jednotlivých paragrafů snad neexistuje, takže jsou důležité všechny stejně.

Dobrovolníků do řad supportu je určitě fronta přes půl zeměkoule, tak ať se snaží... :)
 

DeletedUser34010

Guest
Zdravím všechny.

Dovolím si lehké zasažení do kompetencí moderátorů.

Monoereo, například já jsem dobrovolník, do supportu jsem se po dlouhé době hraní sám přihlásil, protože jsem chtěl zkusit něco nového a pomáhat hráčům.

Což o to, to že Vás někdo neinformuje nemusí znamenat že se nic neřeší, pokud je hráč urážen, jak ve zprávě, nebo na kmenovém foru a urážku nahlásí formou protestu, nebo ticketu tak je záležitost prověřena. Ovšem dle náležitých postupů řeší support blokace, nebo tresty pouze s účastněnými hráči. Ten hráč, co případnou urážku hlásil samozřejmě o jakékoli sankci proti hráči, který ho urážel není informován, protože to by bylo porušení pravidel supportu. Jak můžeš vědět, že hráči co tě uráželi už nebyli potrestáni?

Navíc, psaním nějakých stížností, nebo protestů na forum toho moc nezískáš. Stížnosti nebo náležitá řešení je nutno řešit formou ticket systému.

Nehledejte v mém příspěvku prosím nějaká obviňování vůči Vám, hráčům, chtěl jsem jen objasnit některé věci. Sám jsem aktivním hráčem, takže nejsem jen někdo kdo neví o čem píše.

Morybund
 

DeletedUser31103

Guest
monoera : ano a to je přesně ono. Je to jednou napsáno , bla, bla , bla . Ono to pak bude jako v reálu, kde taky právnicky vymyšlený paragrafy nesrozumitelný normálním lidem budou ovládat svět proti tvz. selskýmu rozumu .

Za chvíli by to tu mohlo dopadnout stejně ,jako v tý slavný EU ,kde ma i vyhláška k prdu víc stránek,než kronika lidstva :hi Ale hlavně, že je vše psáno a důkladně popsáno , kontrolováno, sankcionováno a zbyrokratizováno místo,aby si člověk mohl najít daleko jednodušší způsob, který nezaměstná tolik lidí . Prostě má v těle funkci zatlačit a to samí máš ty funkci bloknout hráče,nebo opustit kmen ,aniž bys tim zbytečně přidělávala práci ostatním :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A jinak Biblosi, nějak to tu utichlo,ale mluvilo se o tom, že se někde udělá seznam supportérů podle světů, který mají na starosti a bud jsem ho přehlíd, nebo se na tom pracuje a nebo ( což si ani nedovoluji vyslovit) se na to někdo vykvajznul :blush

Ano, pracujeme na tom, ale probíhá nábor a někteří členové herní podpory přecházeli od supportu k cheatům, takže to bylo v pohybu. A i my jezdíme na dovolené. A také se trochu přeme o tom, jakou podobu má ten přehled mít ... ;)


Prozatím byl podle nejnovějších "pohybů" aktualizován alespoň celkový přehled http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=15333 :hi
 

DeletedUser30198

Guest
Jak můžeš vědět, že hráči co tě uráželi už nebyli potrestáni?

Na to jsem nějak zapomněla. Oni vlastně mohli být potrestáni, ale nedají to samozřejmě najevo, aby se ten, co to nahlásil, necítil být KINGem. :) to je vysvětlení.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Napadlo mne,že by šlo dát hráči co byl trestán od support do profilu třeba hvězdičku a kolik bude mít hráč hvězdiček tolikrát byl trestán.

Za co byl trestán to není třeba říkat ... nejsou too jen urážky,ale i další prohřešky.

Tak to budou vědět i ostatní hráči.
 
Nahoru