• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vudcaa Gallery

DeletedUser

Guest
Jejku - hele.. já se moc omlouvám - já jsem nikdy neměla šanci si dělat vlastní rozvrh hodin na počítači.... :pardon :blush
Vidíš to, taková varianta mě nenapadla..... Já žiju dvěstě let za opicema...
Vážně omluvte mé zaostalé myšlení....:rofl
 

DeletedUser

Guest
Lotos: Som rád, že sa Ti páči aspoň ten jeden obrázok :)
Rozvrh - v malování si dopíšeš bielou farbou svoje predmety.

John.Búčhač: Neni zač :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Biblos: Archangelovi som robil tapetu podľa jeho inštrukcií ...
Nič náboženské tam nechcel ... :)
Já jsem také nenapsal, že by tam něco takového mělo být - jen mi tam neseděly ty krvavé kapky k tomu jménu :)

Však můj nick také nepropaguje náboženství , ale papyrus :)
 

DeletedUser20739

Guest
Když už jsme u těch rozvrhů tak zítra zkusím taky jeden udělat... .) Nejspíš, ale budeš mít vudco lepší jak já :D
 

DeletedUser

Guest
Některé komentáře jsou pěkně zákeřné, takhle nervózní lidi tu nemají co pohledávat, hra DK a toto fórum slouží k poznávání, zábavě a dalším příjemným věcem. Vudcaa se snažil něco udělat aj pro ostatní než jen pro sebe a vy to neberete. Podle mě ty fondy vypadají dobře, jen jsem rozmazlený na plameny a fantasy bitosti jako draci atp... :)
Ale taková snaživost a cit do grafiky je lepší jak strávit celý den u wow-ka. :D
 

DeletedUser

Guest
Neřekl bych že jsou zákeřné, kritika je důležitá zvlášť u grafiky, kdy se dotyčný aspoň dozví co by bylo lepší přidat, ubrat, upravit atd... Ale je zase něco jiného když někdo dělá chytrého a sám nic neumí, až dokáže něco podobného, ať si tady píše jak chce co chce. :hi
 

DeletedUser20739

Guest
Hodnotit může i člověk co s tím neumí.Hodnotí vzhled, jak se mu to líbí.Nejde jen o pohled druhého grafika, ale i o pohled ostatních uživatelů co to neumí. ;) Ale aby říkal "Fuj to jeh hnus ani to sem nedávej a blablabla"...To je také nesmysl.Potom by neměl hodnotit a ukázat co umí on.
 

DeletedUser

Guest
For Pec41:
obr517041_aa1.png

obr517047_aa2.png
 

DeletedUser20739

Guest
Dík vudca ;) Ale jo vypadá to dobře :yes .Možná bych pro svůj vkus použil trochu jinej font, ale ten první se mi líbí asi víc :thumb.
 
Nahoru