• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

DeletedUser30368

Guest
Dášo ty jet prostě musíš, když nevyšlo se srazit na Vánoce tak aspoň na srazu :p

Kačí, ještě nevím zda pojedu z MB nebo z Prahy, pokud z MB určitě se nějak domluvíme :Ď

PS: Doufám že počítáte s tím že tam budeme muset zapít konec světa 44? :D
 

DeletedUser30368

Guest
Pojedu, dlouho jsem Tě neviděl tak aspoň na srazu, když nejsi schopná napsat ať někam vyrazíme :D
 

DeletedUser30368

Guest
Tak až budeš psát email tak napiš že jsi to ty + jeden úžasnej muž :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Už se nám registrace pomaličku zaplňuje, ale stále je spoustu volných míst. Chystáme se poslat do hry další zprávu s pozvánkou na sraz, tak kdo chce, tak sraz zpropagujte na svých kmenových fórech, facebookových stránkách, atd. Ať to má co největší dosah! :)
 

Bzzbzz

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Dobrý podvečer. Mám dotaz ohledně přihlášky. Dneska jsem odeslal email na vámi zveřejněnou adresu a vzápětí se mi vrátil email, že zpráva nemohla být doručena. A to jsem pouze zkopíroval email (martin.kozma@cm.innogames.com). Nerad bych email poslal někomu jinému. Ještě mě právě napadlo smazat příponu .com. Děkuji za radu.



Mě se to taky vrací.... asi jsem stejnej ehm.. odborník :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Je možné, že se tam při kopírování dostane nějaká mezera před nebo za textem, i mezera je brána jako znak, takže pak už je to jiná adresa, napiš ji ručně místo kopírování a uvidíš. Ta schránka není ani plná, ani blokovaná.
 
Nahoru