• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zvýraznění nových příspěvků v tématu

DeletedUser

Guest
Když člověk přečte na kmenovém foru několik témat, pak jde třeba na hodinku pryč a jde znovu na forum, tak tam třeba je v těch samých tématech (jaké jsem četl před hodinou) nějaký nový příspěvek/příspěvky a pak kolikrát nevím, který příspěvek jsem ještě četl a který už ne a pak se lehko stane, že část tématu čtu 2x, protože si prostě nepamatuju, jaký příspěvek jsem četl jako poslední a koukat se na hodiny, v kolik hodin jsem naposledy četl forum a pak to tam najít jen podle času.... z tohoh bych se zbláznil :D.
Možná si někdo řekne, že je to moje hloupost, že za tu hodinu už nevím, co jsem četl a co ne, ale já mám důležitější věci, který si potřebuju zapamatovat a natož, když se třeba jedná o 6 témat a k tomu mám třeba ještě jeden další svět, kde je třeba taky tolik nepřečtenejch témat a pak mám ve všem hroznej guláš.

Na jedný (možná to je na více stránkách/forech) nejmenovaný stránce (nejedná se o online hru ani nic podobného) je udělané to, že když tam jdu a otevřu nějaké, třeba nově založené, téma, tak tam jsou všechny příspěvky klasicky černym písmem a když jdu z té stránky pryč a vrátím se tam do toho tématu třeba za půl dne, tak příspěvky, co jsem viděl už předtím jsou šedým písmem a příspěvky, které jsem ještě neviděl, jsou černym písmem a tak na první pohled vidím, co je tam nové.
Šlo by něco takového udělat i na kmenovém foru (nebo i tady na foru)? Akorát, že by se neměnil text, ale pouze pozadí (např. jen to bílé pozadí každého příspěvku, nebo to bílé pozadí a s ním i ten řádeček, kde je uveden nick, datum a čas, nebo jen ten hnědý rámeček, nebo vše, co je jako "podklad" každého příspěvku.... to by se muselo trošku domyslet a popřípadě odskoušet, jak by to vypadalo). Změna by byla asi taková, že by nepřečtené příspěvky byly tročku výraznější... přečtené příspěvky by byly stejný, jako jsou nyní příspěvky v tématech. Myslím, že by to více zpřehlednilo především "rozlehlejší" fora. Jen nevím, jaký by to byl problém.... ale myslím, že moc velký né, když už nyní jsou oddělená přečtená a nepřečtená témata.

Prosím, nezavrhněte to hned a nezamkněte to tu hned.... dík.:hi

EDIT: A sorry, že je to tak dlouhý:pardon... snad se v tom nestratíte:scratch:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No vidíš, také s tím mám občas problém, najít, kde jsem skončil čtení, neb naše fórum občas žije až moc. V některých aplikacích to funguje i tak, že se pod přečteným textem objeví otevřené malé očko - to jsi již viděl :) Dobrá orientační pomůcka.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nevím zda je to technicky možné pro naše fóra (kmenové i globální), ale jako nápad se to jeví dobré. Zkusíme to přednést na InnoGames tvůrcům hry...

PS: Přeložte mi prosím někdo tento návrh do angličtiny :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
A neměl by se o překlad a poslání výš starat DK team? :scratch
 

DeletedUser28016

Guest
No, já osobně většinou nemám problém si to zapamatovat, ale v nějákých větších kmenech by se to určitě hodilo
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel já osobně neumím natolik anglicky abych si na to troufl a nevím, zda by to dokázal někdo jiný. Indigru či Soníka v tuto chvíli tady nezasthinu...
 

DeletedUser29967

Guest
Celkove je ten navrh dobry...
Pro Kosmicz: Tak mas nejakeho kamose ne? Nebo ucitelku, ktera te ucila na SS :D
 
Nahoru