• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 5

DeletedUser6967

Guest
V tom vám neporadím, stál jsem u zrodu tohoto světa :D:D

Kdo nezná ESP necht nesoudí :)

Ale už tenkrát se to začalo tak trochu kastovat :)

Na sever proti jihu...

Zdravím Jeriho :) Byl dobrý soupeř pro náš kmen, než jsme se tenkrát spojili :)
Peto já myslela,že o tobě už neuslyším :)

a ještě něco k těm dalším příspěvkům :)
je jedno jestli vyhraje rtw nebo G4, stejně to bude o sto hráčích,kteří se nakonec spojí :),tak proč se nervovat.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
O mně můžeš slyšet denně :D

Právě jsem údajně postrach JZ s8 :D a konečně se rozhodli něco s tím dělat :D

1 200 útoků už to bude dohromady :DDDD
 

DeletedUser6967

Guest
no na skype tě člověk nevidí :), a jery není to špatný nápad dát dohromady nějak dějiny světa pět a přidat k nim i první dk dítě tohoto světa :)
 

DeletedUser6967

Guest
to že se včera narodilo dítko dvoum hráčům,,co se poznali díky dk :)
 

DeletedUser

Guest
ad marketa: S tím děťátkem je to super - nebyly by podprobnosti (kdo, jak se seznámili atd?)
Mimochodem, krátký čtrt o tom jak a proč si přešla z G4 do RTW by mohl být velmi zajímavý.
 

DeletedUser6967

Guest
Takže narodilo se Dragonlady a Dicarlovi.Seznámiliy se na prvním srazu esp ,který byl na Vranově,chlapeček se jmenuje Alexandr a podle toho co mi říkali včera tak se mají všichni k světu a jsou zdraví :)

No a co se týká mého přestupu s ESP-R do RTW?
Nechci tady rozepisovat důvody co mně k tomu vedli,teda ne všechny,protože některé jsou osobní.
Jedním s důvodů bylo i to že většinu lidí s RTW co mám kolem sebe znám osobně a moc si s nima rozumím a mám je ráda.Jsem člověk co raději bude s někým koho znám a vím,že se na něj můžu spolehnout než být nepřítel,tím nechci říct,že v ESP -R nemám nikoho koho mám ráda,je tam hodně lidí s kterými jsem si rozumněla a rozumím a nemyslete si že se na ně nedalo a nedá spolehnout.Navíc v mé pozici na mapě to bylo jedno s řešení,které bych časem udělala.
Jednodušeno řečeno,prostě jsem změnila stranu barikády a odcházet už nebudu a ti co mně tahali s ESP před tám než jsem přestoupila tak vědí,že jsem vždy odpověděla ne a byla tvrdý oříšek.Do ESP jsem se dostala díky Nekuxovi,vlastně díky němu i vyrostla bodově. No a potom co se původní ESP začalo rozpadat už mně hra tolik nebavila, vše se stížilo,protože někteří hráči vlastně odešli k nepřátelům a já to brala jako zradu ( vlastně takhle se musí ted cítit i ESP-R,že jsem je zradila),ale s tím nic neudělám.To že ještě poříd hraju je práce helltechmana a kalamárka,kdyby nebylo těch dvou tak by jste zabírali barbarky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Marketamat:

Pošli za celý DK Team gratulaci k narozenému děťátku výše zmiňovaných hráčům a napiš jim, že pokud by chtěli se o svoji "radost" podělit i s ostatními hráči DK, můžeme o jejích happyendu napsat do DK Novin, myslím že by to bylo výborné téma...

Pokud by o to hráči měli zájem, tak ať se mi ozvou do pošty tady na fóru, poradím jim co a jak dál...
 
Nahoru