• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
ale mě se už nechce..
ále jedna otázečka.. co si myslíš o tom trestním oznámení, který je prý už podaný?

To by mě taky zajímalo ... já znám jen povídání z jedné strany a docela by mě zajímala i ta druhá, abych si nohl udělat úsudek ... jinak to bude mimo můj zájem ....
 

DeletedUser

Guest
kdysi jsem hrál fotbal a prý docela dobře (1 liga dorostu) pak přišla série zranění a moje kariéra byla u konce. takže pokud sport, tak už jen bavendo - fotbálek starců, nohejbal a tak

trestní oznámení? vzhledem k tomu, že vím naprosto přesně kdo za tím je a s čím se ohání - (trošku mě joanninko udivilo že se účastníš diskuse s cvoky.... máš na víc... :)) tak s naprostým smíchem sděluji, že podat oznámení má každý právo a oni tohoto práva asi...možná... využili, osobně je považuji za tlachaly a tlučhuby. co se týká obsahu té věci, vzhledem k tomu, že o věci cosí vím, tak nemají jedinou šanci cokoli ustát a očekávám reakci inna ve smyslu náhrady škod za poškození dobrého jména společnosti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no nevim.. jak jsem psala ohledně těch názvů vesnic mi to fakt nepřišlo fér
nehledě na to, že v mém případě byli taky podivně udávány tresty.. a to můžu říct v klidu, s odstupem času, myslim že už i nezaujatě ikdyž se to týkalo i mě, tak fakt že to nebylo fér a přesně dle pravidel

anemyslim si že je normální lidem zakazovat co si můžou dělat ve svém volném čase, který netráví na DK, zvláště když to v pravidlech není zakázáno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
trestní oznámení? vzhledem k tomu, že vím naprosto přesně kdo za tím je a s čím se ohání - (trošku mě joanninko udivilo že se účastníš diskuse s cvoky.... máš na víc... :)) tak s naprostým smíchem sděluji, že podat oznámení má každý právo a oni tohoto práva asi...možná... využili, osobně je považuji za tlachaly a tlučhuby. co se týká obsahu té věci, vzhledem k tomu, že o věci cosí vím, tak nemají jedinou šanci cokoli ustát a očekávám reakci inna ve smyslu náhrady škod za poškození dobrého jména společnosti
Já osobně se nechám překvapit ... pokud se to ke mě donese. z té jedné strany jsem slyšel dost a něco z toho bylo i zmatené ... čili ani nevim, co všechno si mám myslet. Na druhou stranu jsou tam i věci, co si myslim, že by se dít asi neměli ... jenže, slyšel jsem jen jednu stranu a z toho se dělají secsakramensky špatně závěry.[/SPOIL]

edit:/


na fóru jsem se k tomu také vyjádřil ... ale ne ke konkrétní věci, jen všeobecně k tomu, co je a není porušení a taky si myslim, že pravidla jsou napsána tak, že pokud někdo dělá něco mimo pravomoce (servry DK), neměl by být trestán ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já jsem vázán mlčenlivostí, takže k věci pochopitelně nic říct nemůžu. pokud oznámení podají, či snad podali, je to jejich věc. na toho, kdo se ohání a je ukřivděn je tolik herních důkazů. že na jeho místě bych se styděl - ničení účtů v zvd, multění, ilegály atd atd

joanninko nikdo nikomu nic nezakazuje, jen jsem byl udiven, že se s nimi vůbec bavíš, byla jsi a stále zůstáváš (pro mne) legendou divokých kmenů, tak snad proto ten údiv, nic zlého tím nemyslím :)
 

DeletedUser11059

Guest
Ode mě poslední otázka před tím, nežli pustíme závěrečnou znělku (ostatní také ještě mohou jednou poptat nějakou tu pikantnost).

Když srovnáš DK z roku 2007 a nyní 2011 .... v celkovém rázu ... šly dopředu jako že opravdu se zlepšily, nebo se i spíše začaly zhoršovat (více kladen důraz na PB) ... ?
 

DeletedUser

Guest
hmm vážně děkuju.. to jsi mi vyrazil dech, to jsem nečekala, vážím si toho

ale doopravdy jak píšu.. nesouhlasím s plno trestama, byli podle mě pochybné, přehnané a neprávem dané (např za jednu věc trest dvakrát), ale to nemá cenu zde řešit (myslím tresty dané bud mě nebo pavlovy.. tresty jiných nevim to je z druhé ruky).. jen mě spíš zajímalo zda je to pravda jeslti to podali nebo ne
 

DeletedUser

Guest
vem si situaci:

jsi majitel hry a někdo ti na netu lživě kazí dobré jméno tvé společnosti a tím i obchod? necháš to jen tak? myslím si že ne... prostě na základě herních dat mu znemožníš hrát tvoji hru na tvých servrech :)
 

DeletedUser11059

Guest
vem si situaci:

jsi majitel hry a někdo ti na netu lživě kazí dobré jméno tvé společnosti a tím i obchod? necháš to jen tak? myslím si že ne... prostě na základě herních dat mu znemožníš hrát tvoji hru na tvých servrech :)

Tomuhle já rozumim, jen si nedokážu představit najít tu hranici, kdy jde už o hanobení produktu/jména, a kdy jde ještě zatím jen o svobodný projev, který nelze nikterak trestat ... v takovém právu se nevyznám.
 

DeletedUser

Guest
konkrétně pokud se to týkalo vás dvou, vzpomente i histerie, která se týkala vaší hry (myšleno protihráči) tolika oznámení o vašich podvodech - každé se muselo samostatně prověřovat.... support je zde, aby zamezil nepoctivé hře, zároven jsou to lidi a ne stroje a chybu může udělat každý.... myslím si, že v tom nikdy nebyl záměr někoho poškodit, jste rozumní lidé, snad nevěříte těm pohádkám o záměrném banování na "zakázku"... škoda, že hráči nevidí systém, zjistili by, že v momentě kdy hledáš a banuješ, nikdy nevíš co banuješ, co se blokne a kde... (narážky, že zrovna pod útoky, nebo při akci na někoho, odebrané vesnice zrovna na hranicích bojů atd atd)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru