• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - V. NEDĚLE ..... vkvkvk vs joannina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
tímto končím dnešní vysílání ...... A na závěr poslední otázka, která zůstala přehlédnuta a zapomněna :

když srovnáš dk z roku 2007 a nyní 2011 .... V celkovém rázu ... šly dopředu jako že opravdu se zlepšily, nebo se i spíše začaly zhoršovat (více kladen důraz na pb) ... ?
 

DeletedUser

Guest
no myslim že to nemá cenu, nebo tu budem do rána :D
já mám prostě na tohle jiný názor než ty.. ty nezměníš můj, já nezměním tvůj..

edit
ano jméno něco vyjadřuje.. všechno něco vyjadřuje .. ale člověk nemusí tim nic propagovat, nic tím zamýšlet, prostě to jméno je použito bez jakéhokoliv kontextu, .. pokud to chceš brát takto jak to bereš, potom aby bylo zakázáno vůbec taková jména vyslovit, což je kravina..

s tím souhlasím, tady je prostě privilegována prevence :)
 

DeletedUser

Guest
díky za pokec chlape.. sic jsme narazili na věci ve kterých si neporozumíme, ale i tak myslím že jsi fajn chlap :hi

s tím souhlasím, tady je prostě privilegována prevence :)

vidíš.. a opět.. špatně napsaná pravidla.. nejasně..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hra se určitě pohnula dopředu, využití možností PB je to věc, kterou nelze ovlivnit, svět a možnosti PB jsou dány z Německa. Osobně se mě nelíbí např zrychlení stavby za PB atd atd, ale pokud to někdo dělá, může se mi to nelíbít, ale to je vše co s tím můžu udělat:D
 

DeletedUser

Guest
tak to je pěkná kravina - zrychlení stavby za pb.. to se mi vůbec nelíbí.. (i když pú používám)
 

DeletedUser

Guest
takže díky za otázky zejména joannince a papasesemu, snad jsem vás nezklamal, na něco jsem nemohl odpovědět přímo, stále nesmím :)
 

DeletedUser

Guest
jasně berem, že jsou věci, které říct nesmíš, taky jsme je z tebe netahalii :D
snad jsme tě i my moc nezklamali, ty nás ne (až za to pojmenování vesnic :D)
 

DeletedUser11059

Guest
A k tomu Vašemu "dohadování" ..... naprosto rozumim tomu, že v příkladě třeba jmen jsou jména, která není vhodné používat v jistém kontextu (třeba zde jako jméno vesnice) .... Když budu klukovi vykládat o Hitlerovi, neznamená to propagandu, naopak mu vykládám dějiny, aby se poučil a věděl, jakého zla je lidská bytost schopna. Něco jiného je použít to zde ... může to vypadat jako propaganda. Ale jsou tu i ta pravidla (extrémistické .... dle zákona). A to by se pak měl někdo podívta, zda ten či onen byl členem extrémistické/teroristické skupiny postavené mimo zákon. Jinak je tam ten odkaz na zákon na dvě věci. Ale alespoň se od té doby něco změnilo (a možná i díky tomu humbuku, co jsme na tom základě udělali) ... dnes se nejprve hráč upozorní a až pak trestá ... a ne jako dříve.
 

DeletedUser

Guest
:D já se chci jít vykoupat
mažu končim, kontakt si jistě uložíme
díky znovu za pokec a těm rybám zdar
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru