• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser

Guest
Jo tak Tebe to baví hrát jo? :rofl

A kdes byl poslední 2 roky,co jsme se mydlili? Byl jsi zalezlý někde na K21 a tam sis šudlil ty svoje mrtvé účty,včetně mrbika u kterého sedíš už věčnost.A to nepočítám další kyseliňácké mrtvoly.A kdyby to šlo dál na západ,tak se schováš tam.

Takovou odpoveď bych očekával od HRÁČE a né od Tebe.

Jo tak kdyby se hrálo na žalování,to bys byl :king Přitom máš sám máslo na hlavě.
 

DeletedUser3219

Guest
že zrovna vy 2 se rozčilujete :D, položili jste účty a teď jenom slepě závidíte :hi

čím víc vám dvěma vzteky lezou uči z důlků, tím jsem spokojenější :p:p:p:p:p:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Guest
ja sa rozculujem? :D:D:D kde? :D:D:D akurat sa bavim na ubohosti niektorych hracov :D Nie clenov supportu-to len pre vysvetlenie,tych si naozaj vazim :D:D:D:D:D:D:D

Akurat niektorí "Hraci" mi sluzia ako vynikajuci zdroj zabavy :D:D Vid Betko :D:D:D
 

DeletedUser23674

Guest
Nechápu, proč neumíte přijmout fakt, že víc než 20% hráčů chce dál hrát, takže pořád je o co hrát, je s kým hrát (už máme 18 členů) a proti komu taky bude.

To by mě zajímalo o co chceš hrát, kdo sebere nejvíce barbarek za den, týden nebo měsíc :wacko:wacko:wacko
 

DeletedUser21004

Guest
Zdravím Vás.
Jak to tak sleduju,divím se všem,že se vůbec divíte,stačí se na to podívat bez emocí.Betka to vzal na sebe protože viděl,možná mu to někdo poradil :eek:) jasný potencionál S2 tak proč ho rušit.Když byla většina otrávená,tak se dohodl konec aby hráči vydrželi,což ,,spoustu,, hráčů nabudilo počkat,protože konec je něco kouzelného,ted si všichni krásně odpočinuli a když už to vydrželi doteď,tak už jen tak neskončí,prostě si zase nakoupí prémiáky a pojedou dál za tou vidinou vítězného konce.S2 bude zase ekonomicky prospěšná a když ne,není vůbec co ztratit.Betka postraší tím,že pokud to ostatní položíte vyhrajou oni a to někteří nedopustí.Štastnou hru a Betkovi upřimně přeju at to vyjde,předpokládám,že on nemá čas aby bojoval,ale udží hru o nějaký ten pátek delší.

lexos
H.T.M.
 

DeletedUser

Guest
Účty jsme zrušili,protože jste se vzdali a nechtěli dále bojovat.A jelikož jsme přesně očekávali tuhle 3 měsíční šaškárnu spojenou s koncem,rozhodli jsme se ukončit svoji pouť právě ve chvíli Vaší KAPITULACE.
Kdybys byl tenkrát takový hrdina jako teď a nebál ses někde vzadu,tak sis mohl zaválčit.Škoda,že Tě ta hra začala bavit,až teď :rofl

A nejvíc na tom všem je zajímavé,že proti konci jsou hráči,kteří poslední roky na S2 pouze stagnovali a nebojovali + samozřejmě mrtvé účty,které sis nezapomněl přetáhnout na svou stranu.
Není soupeře a pan Betka vylezl z nory :great
 

DeletedUser8847

Guest
Zdravím Vás.
Jak to tak sleduju,divím se všem,že se vůbec divíte,stačí se na to podívat bez emocí.Betka to vzal na sebe protože viděl,možná mu to někdo poradil :eek:) jasný potencionál S2 tak proč ho rušit.Když byla většina otrávená,tak se dohodl konec aby hráči vydrželi,což ,,spoustu,, hráčů nabudilo počkat,protože konec je něco kouzelného,ted si všichni krásně odpočinuli a když už to vydrželi doteď,tak už jen tak neskončí,prostě si zase nakoupí prémiáky a pojedou dál za tou vidinou vítězného konce.S2 bude zase ekonomicky prospěšná a když ne,není vůbec co ztratit.Betka postraší tím,že pokud to ostatní položíte vyhrajou oni a to někteří nedopustí.Štastnou hru a Betkovi upřimně přeju at to vyjde,předpokládám,že on nemá čas aby bojoval,ale udží hru o nějaký ten pátek delší.

lexos
H.T.M.

Lexi sväta pravda :D:D Odteraz budem denne sledovat ako betkovi bude rast utocny rank :D:D:D nie na barbarkach,ale na hracov :D:D:D:D

kua,to bude nadhera :D Betko-utocniku nie ze ma sklames :D:D:D:yeah:great
 

DeletedUser3219

Guest
:D to se uvidí :D

... Že hra není o válčení jsem pochopil v momentě, když jsem si ověřil že půlroku pilné práce 10 lidí vrátí zpět jeden nevhodně zbarbařený účet. Nejenom boj je zábava :) a teď bude spíš důležitější co kdo s kým vyjedná než co kdo na kom vyválčí. Chápu, že pravověrné válečníky to asi bavit nebude, ale já si myslím, že si to fakt dost užiju. :rofl
 

DeletedUser32994

Guest
pořád to samé

Vidím že se na tom světě nic nezměnilo.Přál jsem všem co to vydrželi ať už jim to skončí a zase podraz :D.Jinak zdravím všechny z H.T.M. bývalé.Jiříka.mazlíka,matýska,timi atd nebudu všechny jmenovat.Ve hře jsem byl 7david6.Eště že jsem fakt kdysi skončil ale bylo to dlouhé rozhodování a teď vím že jsem udělal dobře :D.
 

DeletedUser

Guest
Božínku, nedá mi to abych tu veřejně nepogratuloval betkovi k dokonálému podrazu, kam se hrabou moje podrazy:-D

Musím se přiznat,že se směji ještě nyní a jsem rád, že jste to kluci udělali, opravdu:))

I špeky by z Vás měl radost a další filutové, kteří tu kdy hráli, tohle byl prostě majstrštyk a osobně mne nejvíce nyní baví číst betkovi obhajoby:)))

Opravdu smekám:hi nejen na hloupostí, ale zároveň nad genialitou jakou jste to udělali.:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi
 
Nahoru