• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
Mám přechodné řešení. Není to 100% původní, ale minimálně se zbavíte těch fujtajblózních tlačítek.

http://tribes.v4n6u4rd.com/graphic-retro/
http://tribes.v4n6u4rd.com/game-retro.css

Kam s tím? Nastavení --> Nastavení a ty spodní 2 řádky, do těch to prdněte.

Jen nevím zda to půjde i hráčům bez pú...

bohuzial s tym balickom nefunguje na nadvori otvorenie zoznamu vlastnych vesnic (bez PU) jak to ide vo vyskakovacom okne :(
 

DeletedUser27267

Guest
tak to je jasný že ti tlačítka nezmiznou... to by si tu nikdo snad nestěžoval a už by nebylo co řešit. Důležité je že zmiznou ty grafický kraviny, které třeba mě vadily.
Jinak na anglickým serveru se do INNO pustili hráči fest a to ze všech zemí. Myslím že s tím něco budou dělat. Už se tam nestíhají vymlouvat. Zatím slíbili zmenšit ty tlačítka
vubec nevim o cem to mluvis....nevim co myslis frazi "graficky kraviny"
ja si vsiml,ze akorad zmizelo to co tam bylo uz odjakziva a to co pribilo tam naopak zustalo...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nový vzhled vyvolal vlnu nevolí, InnoGames vaši zpětnou vazbu zaznamenalo (i já ji hlásil). Na všech světových verzích hráči reagovali podobně, jako vy...věřme, že se tím budou zabývat...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nevím, půlku světů jsem hrál se starou grafikou, jeden s grafickým balíčkem a jeden s novým vzhledem (před posledním upgrade), nastavení obrazovky mám na:

Šířka okna:1280 obrazové prvky


Na Betě je nová grafika od asi poloviny září. Až zas tak hrozné, jak tu píšete, mi to nepřijde. Prostě jsou ta tlačítka výraznější, člověk si časem zvykne. Dokonce to pro mne, jako člověka, co bez brýlí toho na monitoru moc nevidí, má určitou výhodu - už si nespletu Zobrazit dobu trvání s Ignorovat, kam jsem dříve nechtěně klikl velmi často a dost mne to zdržovalo. V podstatě je to o zvyku a schopnosti umět přijímat i takové věci, které ještě nemáme zažité.

S dovolením to doplním jedním přirovnáním - zažil jsem, když se začínala masověji šířit móda dvoudílných plavek zvaných bikiny - také to bylo ze začátku samé fuj, hamba, nestydatost ... a dneska? Pohoršuje to snad někoho z Vás?
 

DeletedUser

Guest
Jestli má někdo screenshot starého vzhledu, tak bych to tento víkend mohl předělat. Stačí ho poslat v sz.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, půlku světů jsem hrál se starou grafikou, jeden s grafickým balíčkem a jeden s novým vzhledem (před posledním upgrade), nastavení obrazovky mám na:

Šířka okna:1280 obrazové prvky


Na Betě je nová grafika od asi poloviny září. Až zas tak hrozné, jak tu píšete, mi to nepřijde. Prostě jsou ta tlačítka výraznější, člověk si časem zvykne. Dokonce to pro mne, jako člověka, co bez brýlí toho na monitoru moc nevidí, má určitou výhodu - už si nespletu Zobrazit dobu trvání s Ignorovat, kam jsem dříve nechtěně klikl velmi často a dost mne to zdržovalo. V podstatě je to o zvyku a schopnosti umět přijímat i takové věci, které ještě nemáme zažité.

S dovolením to doplním jedním přirovnáním - zažil jsem, když se začínala masověji šířit móda dvoudílných plavek zvaných bikiny - také to bylo ze začátku samé fuj, hamba, nestydatost ... a dneska? Pohoršuje to snad někoho z Vás?

Nehnevaj sa, ale aby som s rozlisenim 1680 x 1050 musela pri stavbe budov scrollovat mi uz pride trosku uhodene. Vacsi monitor snad ani nikto normalne nemava. K nazvu budovy nepotrebujem jej ikonku ani tlacitko ako pre slepca. Ked na to ty nevidis tak bohuzial budes musiet hravat s brylami :)
A kto testuje na bete ak sa smiem spytat?
Prirovnanie s bikinami uz je trosku pritiahnute za vlasy, nie? A hlavne, komu to vyhovuje nech si kludne pouziva polmetrove tlacitka, ale neni dovod ostatnych nutit sa na ne pozerat zrusenim akejkolvek alternativy.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Na Betu se může přihlásit kdokoli, kdo souhlasí s VOP a pravidly.

Na notebooku roluji pořád, takže mám natrénováno.

A brýle nosím. Psal jsem, že bez nich toho moc na monitoru nevidím. A představ si, že je třeba jednou budeš potřebovat také a možná budeš ráda, že někdo na lidi s horšícím se zrakem myslí. A půlmetrová rozhodně nejsou. Tak velký monitor nemám ... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Řešíte fakt hlouposti.:blush

Biblosi, text na monitoru si můžeš zvětšit podržením kláves „Ctrl“ a „+“ a zmenšit klávesy „Ctrl“ a „-“. Kdo na to nevidí, tak si to zvětší a nemusí nosit brýle a pro koho je to veliké, tak si to zmenší, aby nemusel zbytečně posouvat stránku. Jednoduché! A machři se to naučí hrát i po slepu.:p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Budu trochu OT, ale, ta Tvá rada je celkem k ničemu, neb mně stačí polaskat notebook na správném místě a mám buď obrazovku větší nebo menší, ale jaksi brýle jsou brýle ...
 
Nahoru