• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Reklamy ve hře na jiné firmy by mohly přinést dost.
+ dary z řad hráčů nebo sponzorů - určitě by se našli i hráči, co by něco dali... Problém je v tom, že zaměstnanci Inna chtějí extrémně vysoké platy a mít těch zaměstnanců dost, tak na to by se asi dost peněz získat nedalo...
 

DeletedUser36255

Guest
Navíc třeba pomocník rabování je dvojité zvýhodnění jeho vlastníka:
1) Vlastník získá více surovin.
2) Hráči okolo získají méně surovin ze svých pokusů o rabování.
Tak chápu 30 bodů, tedy asi 9,- měsíčně je něco, co si může dovolit jen high society...

Netuším proč tu řešíte nesmysl ohledně toho, jak moc je DK placené. Tohle má být diskuze o tom, že by někdo měl vyměňovat herní suroviny za body, což je podle mě naprostý nesmysl.
Dokud má člověk 2 vesnice, má to smysl. Později to je k ničemu.

Je to jen minoritní úprava, nic zvláštního, proč by jste se měli vztekat. Reálné využití je zoufale limitované.
 

DeletedUser

Guest
- ne jak moc placené - spíš jak moc placením zvýhodňované ..
- těžko říct.. se stávajícími limity možná, možná jo.. ale kdo řekl, že tohle je konečné nastavení? Jen až se trh usadí a hráči si zvyknou.. můžou se limity posunout..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Ty limity by se musely posunout na bod za 1.000.000 aby to začalo mít smysl. To poslední co obvykle chybí, jsou suroviny...

V začátku to ale může pomoci. Hodně hráčů se surovin za body asi rádo vzdá, takže tam se ten prvotní rozvoj určitě dá dost urychlit.
První vesnici na novém světě jsem nyní obsadil za 16 dní. Díky tomuto by to mělo jít v pohodě do týdne :)
 

DeletedUser33784

Guest
Otázkou je, zda-li je hráč ochoten nabídnout tolik PB, aby mu to někdo přijal. Za první den bylo nabídek málo, sám jsem se vzdal 200 hlíny za 10 PB, což je v přepočtu 20 surovin za 1 PB. Na anglickém světě W72, kde novinka běžela delší dobu, se poměr ustálil na 1 PB:1000 surovin. V pozdější fázi, kdy surovin je habaděj ať už z vlastní produkce, nebo z farem, ztrácí Premium Trading na významu. :)

Je otázkou času, kdy se hra přehoupne do fáze, kdy bude dostatek surovin. Nicméně nelze vyloučit, že s tím stále někteří budou obchodovat a i v pokročilejší fázi hry si budou kupovat suroviny.

edit: Dnes jsem se také zamýšlel nad poměrem nabídek a nezdá se mi ideální, netuším, jak probíhá zpětná vazba, nicméně Angláni testují zhruba od Listopadu, takže nějaké výsledky a čísla mají INNO k dispozici. Osobně bych byl rád za menší úpravu poměrů v obou směrech, jak v nabídce, tak poptávce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Přesně. Později to nemá smysl. Význam je právě na začátku, kdy ty extra suroviny navíc urychlí rozvoj.
Ale dát tedy 10 bodů za 200 surovin (i když na začátku to dokáže být hodně)... No hru mám sice rád a sám si platím kde co, ale tohle bych teda nedal :)
 

DeletedUser

Guest
Ty limity by se musely posunout na bod za 1.000.000 aby to začalo mít smysl. To poslední co obvykle chybí, jsou suroviny...

V začátku to ale může pomoci. Hodně hráčů se surovin za body asi rádo vzdá, takže tam se ten prvotní rozvoj určitě dá dost urychlit.
První vesnici na novém světě jsem nyní obsadil za 16 dní. Díky tomuto by to mělo jít v pohodě do týdne :)

- šlechta chybí relativně často.. bod za 235 000 hlíny.. např.. když budou slabý zisky můžou třeba zrušit slevu mincí.. Němej9 to tady hází na zákazníky, ale Inno ani nezkusilo jít jinou cestou.. třeba svět s dražším pú, ale bez podobných vylomenin.. takže bůhví čeho se ještě dočkáme..

- jasně.. ale jde i dost o to, jak to urychlí Tvoje okolí..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33784

Guest
Ale dát tedy 10 bodů za 200 surovin (i když na začátku to dokáže být hodně)...

Zrovinka jsem měl nadbytek hlíny, využil jsem toho, už jen ze zvědavosti jak systém funguje. Pochopitelně hodlám vrátit PB do oběhu a nakoupit si zase dřevo. Ale nabídky nikde, jak jsem již zmiňoval. :)
 

DeletedUser

Guest
- tak jak trh funguje, poznáš spíš jak rychle příjmou nabídku.)
- navíc si myslím, že víc se pozná až takhle poběží dva světy - na jednom může hráč urychlovat svůj rozvoj za pb, na druhým je vydělávat..
 

DeletedUser34586

Guest
Třeba podle mně je tohle zneužití,chtít 100 PB za 100 surovin::shout

100
premium.png
100
dexter263 [=DD=]3:53:23-1 krát
 
Nahoru