• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser27494

Guest
chyba ve WIKI?

Zdravím chi se zeptat'
Z roky praxe v DK sem se nesetkal s desetistuonivým systemem vyzkumu tak sem to studoval na wiki a objevil sem chybu!

na wiki je v přehledu světů psáno tohle:
SvětSystém výzkumuSvětSystém výzkumuSvětSystém výzkumuSvětSystém výzkumuSvětSystém výzkumu
Svět 1Jednoduchý systémSvět 11Jednoduchý systémSvět 21Jednoduchý systémSvět 31Jednoduchý systémSvět 41Jednoduchý systém
Svět 2Jednoduchý systémSvět 12Jednoduchý systémSvět 22Třístupňový systémSvět 32Jednoduchý systémCasualJednoduchý systém
Svět 3Jednoduchý systémSvět 13Jednoduchý systémSvět 23Jednoduchý systémSvět 33Jednoduchý systém
Svět 4Jednoduchý systémSvět 14Třístupňový systémSvět 24Jednoduchý systémSvět 34Třístupňový systém
Svět 5Třístupňový systémSvět 15Jednoduchý systémSvět 25Jednoduchý systémSvět 35Jednoduchý systém
Svět 6Jednoduchý systémSvět 16Jednoduchý systémSvět 26Jednoduchý systémSvět 36Jednoduchý systém
Svět 7Jednoduchý systémSvět 17Jednoduchý systémSvět 27Jednoduchý systémSvět 37Desetistupňový systém
Svět 8Jednoduchý systémSvět 18Jednoduchý systémSvět 28Třístupňový systémSvět 38Jednoduchý systém
Svět 9Jednoduchý systémSvět 19Jednoduchý systémSvět 29Jednoduchý systémSvět 39Jednoduchý systém
Svět 10Třístupňový systémSvět 20Jednoduchý systémSvět 30Třístupňový systémSvět 40Jednoduchý systém
Takže si všimnete u světa 41 je psáno JEDNODUCHÝ SYSTEM!

Předpokládám že na wiki je to špatně nebo se mýlím?
 

DeletedUser40698

Guest
Kdyby někdo nebyl líný číst, tak by si o 18 příspěvků zpět v tomto vlákně mohl přečíst, že už na to bylo upozorňováno a tím pádem by se nemusel ptát, ptal jsem se na to já avšak bez jakékoliv odezvy ze strany supportu.

Upozornil jsem obrázkem, že je tam asi chyba a nebo se uráčili to změnit což by byl plus k dobru?

post #34

EDIT : asi platí co se nezvýrazní, tak se na to nikdo neráčí odpovědět..

EDIT1: jako když se pořád někteří dokola ptají kdy bude nový svět, takže si taky tak za měsíc zahraju na líneho nečtenáře a slepce a asi se také zeptám na to kdy bude nový svět abych nebyl podprůměrným uživatelem...

nebo jak nečtou profily a nebo čtou a záměrně dělají naschvály a to
přímo irituje...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
odpocet jak do novyho roku a prd.. uz jsem mohl byt davno prvni..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Kdyby někdo nebyl líný číst, tak by si o 18 příspěvků zpět v tomto vlákně mohl přečíst, že už na to bylo upozorňováno a tím pádem by se nemusel ptát, ptal jsem se na to já avšak bez jakékoliv odezvy ze strany supportu.

[SPOIL]Upozornil jsem obrázkem, že je tam asi chyba a nebo se uráčili to změnit což by byl plus k dobru?

post #34

EDIT : asi platí co se nezvýrazní, tak se na to nikdo neráčí odpovědět..

EDIT1: jako když se pořád někteří dokola ptají kdy bude nový svět, takže si taky tak za měsíc zahraju na líneho nečtenáře a slepce a asi se také zeptám na to kdy bude nový svět abych nebyl podprůměrným uživatelem...

nebo jak nečtou profily a nebo čtou a záměrně dělají naschvály a to
přímo irituje...[/SPOIL]

Ono by stačilo vědět, že chyby ve wiki mají své vlastní vlákno - https://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?15283-WIKI-hlášení-chyb, wiki tým nemá za povinnost číst celé fórum. Support s tímto nemá nic společného. Chyby na wiki se tickety nehlásí.
 

DeletedUser40698

Guest
Ale ono se to ví, že má wiki své vlákno a proto to nikdy přes ticket nahlášeno nebylo(tedy aspoň ne mnou) a support je přece snad i tým na tomto foru nebo ne?

Jasně, tak přiznávám se. A každý dobrý čin je po zásluze potrestán, ostatně to je v našich končinách už zcela běžné. Tak konejte.

EDIT:
tak o vlákně vím, jenže jsem to tam psát nechtěl když se jedná o svět 41 tak jsem o tom diskutoval zde v tomto vlákně(a jen jsem se ptal proč je to tak tam v té wiki uvedeno, nechtěl jsem to nahlašovat jako, což byla asi chyba), ale prostě mě naštvalo to, že někdo jiný na něco poukazuje když už to vysloveno bylo(tady by se to dalo přirovnat té scénce z filmu Marečku podejte mi pero, kde si Mlha něčeho všiml a dodatečně se na to ptal a přitom se to chvíli před tím než se zeptal, dořešilo)

Jsem zvyknutý z jiného fora řešit problém/dotaz v jednom vlákně a ne to roztahovat na celé forum. To znamená když se jedná o svět 41 tak jsem psal tady.

Jsem vinen.
Kam se mám dostavit na ukamenování nebo ukřižování?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
Dalsi chyba???

Jedne muj kolega z kmenu objevil ze se da zautocit na hrace prestoze svet zacal teprve dnes , muzete mi na to nekdo odpovedet ? Je to chyba nastaveni , nebo je jinej důvod (ze by ten hrač zacal o tri dny drive nez zacal svet?

Dá se útočit na
Vesnice: (Tomas7889 vesnice (451|482) K44) už je bez možnosti se bránit



to je nejake spatne nastavene! ma byt ochrana 3 dny a dnes to zacalo to je nejaka chyba!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru