• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser31630

Guest
Ale, ale.. opravdu je zpátky náš zelí? :D To abych se objevil na s41 taky. :D

btw. Chtěl jsem se zeptat - kmenové nabídky už nefungují? :D Kde jsou ty časy, kdy před začátkem světa byly 2 stránky nabídek od kmenů?.. :D
 

DeletedUser34010

Guest
Vlajky nejsou součástí každého světa, posledním světem, kde jsme je neměli aktivní, byl svět 38.
Svět bez morálky určitě neplánujeme, byly by tam obrovské rozdíly mezi lepšími a horšími hráči. Slabší hráči by neměli takřka žádnou šanci na světě přežít.

...a jakou šanci asi mají ti,kdo si nemůžou dovolit nakupovat suroviny,urychlovat za pb stavby atd...?...taktéž myslím že "takřka" žádnou...od samého začátku je pro každého jednoho start nastaven jinde...

zajímavé, začínal jsem asi 3 měsíce po začátku světa s38 na kraji mapy, za PB jsem si jednou zkrátil dobu stavby a nikdy jsem si neaktivoval bonusovou těžbu, hraji jen s PU, a podívejme, skoro 2M bodů a nemyslím si že bych na tom byl o tolik hůř jak jiní.... Ono se to snadno používá jako taková odrhovačka, někdo je zkušenější a lepší, tak to jistě musí používat bonusy které já nemám. Přitom se dá dle mého názoru hrát uplně stejně at mám zvýšenou těžbu a nebo ne.
 

DeletedUser40698

Guest
Tak tento svět asi vynechám. Jako ten 10 stupňový výzkum se mi jako vůbec nezdá. Dále ta ochranná lhůta 3 dny je hodně málo, u 5 dnů se to dá, ale u 3 dnů abych makal jako fretka abych trochu obstál a já jsem jen pouhá vydra která má k fretce hóódně daleko.:scratch:D

Jako jediné plus jsou ty vlajky, ale to je málo, když se dívám do wiki dk tak i svět 1 měl jen zjednodušený výzkum a v té tabulce převažuje jednoduchý výzkum nad třístupňovým.

Pak mám otázku, když teda bude 10 stupňový výzkum proč na wiki je uveden tento? Nebo jste si to rozmysleli? To by bylo aspoň malé plus.:great

 

DeletedUser30368

Guest
Roto, na DK jsme Ti napsal :)

Biblosi, hele, dodělávka v září a toulal jsme se u zákazu přítelkyně :D, přítelkyni ještě mám, ale DK je DK! :D

Neznám, no tak snad tam budeš :D

Lontra, no tak, nenech se tu chlácholit :D Pojď a připoj se :p
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Zelíčko, nepleť rychlá rota a rychlá.rota :D toho s tečkou neznáš ;)
 

DeletedUser38821

Guest
Ano mě neznáte.

Ahoj, Zelíčko my se jěště neznáme, ale rád si udělám nové přátelé :cool
 

DeletedUser30368

Guest
Hynku, to mi došlo potom, co mi napsal :D, zkusím ho, ale druhý nick bych viděl raději :D
 

DeletedUser30368

Guest
Tak jsme zaúkoloval jednoho hráče svým začátkem na světě 41 :D Je to vypsáno jen v 31 bodech (Jen starání se o vesnici) zprávu číst nebude stíhat :(), tak snad to udělá správně, když zde nebudu hned pár hodin po startu :(
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Zelí, Zelí, ty to teda vedeš hned takhle od začátku :thumb
 
Nahoru