• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser38821

Guest
Jestli bude Zelí vážně hrát svět 41 tak to bude zelňačka jakou svět ještě neviděl. :wacko
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tak jsme zaúkoloval jednoho hráče svým začátkem na světě 41 :D Je to vypsáno jen v 31 bodech (Jen starání se o vesnici) zprávu číst nebude stíhat :(), tak snad to udělá správně, když zde nebudu hned pár hodin po startu :(

Pár hodin po startu klidně, ale jestli se stane to samé co v Zelístánu (jednoduše jsi zmizel) tak už to víckrát nerisknu :king.
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Nestane, ručím za něj, a jestli se mu to nějaký záhadným způsobem fakt povede, osobně ho předhodím králíkům, oni rádi zelí :)
 

DeletedUser33829

Guest
Shedde, to D je tam omylem :) US, United States, jinak bez nočáku jsi určitě pochopil.

Kozmiczi, ten noční jsi podělal! :D Já už byl natěšenej :cry, za to mi dlužíš minimálně 300PB :(

Já to pochopil celé.:D Ale označovat stát zkratkou měny? To by Slovensko mělo zkratku EUR.:rofl A spousta dalších států.

Jestli bude Zelí vážně hrát svět 41 tak to bude zelňačka jakou svět ještě neviděl. :wacko
To jsi neviděl svět 34 a jeho megalomanii Zelistán a vlajku inspirovanou znakem SSSR.:mocking Tam to plánoval dalece pečlivěji, jak teď tady.;) Ihned od počátku jsem se trefil přesně, jak to celé skončí. To bylo jeho největší faux pas, na tohle za chvíli většina zapomene.

Pár hodin po startu klidně, ale jestli se stane to samé co v Zelístánu (jednoduše jsi zmizel) tak už to víckrát nerisknu :king.
Jsi naivní už teď, když do toho jdeš. Lidi se nemění...
Jestli chceš hrát déle, tak víš, že k zelímu rozhodně ne, jen jestli se pak nechceš vymlouvat na to kdo může za to, že jsi skončil?:paladin
 

DeletedUser33829

Guest
Tebe omlouvá u mě jen Tvůj věk a ta hláška od Biblose mě už začíná opravdu iritovat. To, že se lidi nemění soudím podle sebe? Ne, hochu, to soudím podle těch lidech.;)
Kolikátý je tohle zelího pokus? Kolik z těch pokusů dodržel? Proč zrovna teď se zachová jinak, po X předchozích stejných začátcích, které dopadly všechny stejně? Napiš mi důvod, proč? Obzvláště proč, když dříve sršel větší propagandou. Četl jsi pozorně? Dozvěděl by ses, že v září dělá maturitu, už teď má argument, který může využít k tomu tu nebýt a nespočet dalších si najde a myslím, že ani to, že to tu veřejně píši nebude dostatečná motivace k tomu, abyste mi to vyvrátili a zelí to dotáhl alespoň daleko, když už třeba ne do vítězného konce.

Sám jsi napsal doslova, že to víckrát neriskneš. Vlastně jsi gambler, tak jako on i Ty předem odsouzen k nezdaru. A tak jako on i Ty se můžeš rozhodnout, dělej jak chceš, já Ti jen předem říkám, že pod vlajkou Zelistánu to daleko nedotáhneš a zelí999 za to nebude moci, ale Ty sám, až se začneš vymlouvat na něho.;)
 

DeletedUser30368

Guest
Jo, bacha, začnu se vymlouvat proč tohle ne a proč tamto ne :)

Moje projekty? :) Z těch co to měli opravdu dobře dělané? :)

Svět 28 (RWP - WOTW-M), když jsme zde nebyl (Zástup - týdn dovolená) kmen se orzhádal a spojenci přebrali půlku kmene, jo tam jsme to fakt podělal já :D

Svět 31 (KOKOS - nebyl můj projekt) - já později vedl Hegemony a vydrželi jsme velice dlouho a to jsme měli jen nepřátele :)

Svět 34 Zelístán, ten se krutě nepovedl, a mohl jsme za to já ;)

Svět 36 Připletl jsem se do jednoho kmen a dostal i do vedení, nakonec to nevyšlo, tak jsme se odmlčel :)
 
Nahoru