• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Biblos

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Toto fórum je bezplatné - PÚ si platíš pro získání výhod ve hře. Pokud by jsi měla nějaký problém s využíváním PÚ ve hře - můžeš to řešit v ticket systému. Ale zde jsi na fóru - a vše, co potřebuješ znát a vědět najdeš v Pravidlech fóra a jeho dodatcích.

    Sdělování podrobností o přestupku někoho jiného, to je, jako bys mne v reálu žádala, ať Ti sdělím rodné číslo třetí osoby nebo její zdravotní stav, kdybych byl v takové pozici, že abych ty informace znal.
    Ale já jako hráč co si platí PU mám taky nárok na to vědět co se děje a proč.... proto budu ráda,když mi podáte informace o které Vás žádám :eek:) Díky :eek:))
    Ivanehoe má právo se odvolat k hlavnímu moderátorovi fóra - já nemám právo řešit přestupky se třetími stranami.
    Nekritizoval nic.... ať sleduji jak chci nevidím pořád právo na udělenou žlutou kartu a následné smazání podpisu....
    Ahoj.... chtěla bych vědět jak a čím porušil Ivanehoe přesně pravidla??!! Napsal si ...
    Mám ve zvyku na nevhodné podpisy, které nějak porušují pravidla fóra... je to vytržené ze zamčeného topicu.....V pravidlech není nic co by zakazovalo mít podpis co měl Ivanehoe... a tak mě dost zajímá dle čeho jste soudili a udělili žlutou kartu a posléze odebrali jeho podpis ??? Pořád ať koukám jak koukám tak nikde nevidím důvod k Vašemu činu :eek:) A nerada budu číst to co se tam už psalo,že máte právo si sami něco určit ... protože na to právo nemáte a už vůbec ne díky tomu že my jsme platící hráči a tudíž??!! Je to jako bychom si koupili výrobek a vy nám jen protože se vám chce půlku výrobku odebrali... na to prostě právo nemáte :eek:)) Tak Ti budu vděčná za adekvátní vysvětlení! :eek:)) Díky... Lolo ;)
    To opravdu nemohu, ale koukni se na TW stats na jeho kmen, jestli tam nenajdeš někoho, kdo hraje stejný svět jako Ty a přes něj se zeptej. Také takto občas "naháním" své spolubojovníky. Nebo to zkus přes diskusi na DK fóru - jestli tam nenajdeš někoho z toho kmenu a napiš mu osobku. Dělám to stejně. Většinou oslovení ochotně pomohou.
    Tak tu dostal, ale ještě jí nepřevzal, nemohl bys kouknout na s22 jestli tam má zástup nebo hraje sám? Prosím.
    Díky moc.
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru