• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Biblos

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Mám zástup v kmeni u jednoho hráče a on se nevrátí do té doby co chceme přejít na s25, ale já ho tam ze zástupu nedostanu a nechtěli bychom, aby se pak objevil někde daleko od nás, je nějaká cesta, jak ho tam dostat i ze zástupu, přihlašujem se dnes v 20:00 a nebo mohl by jsi to nějak ovlivnit až se vrátí, aby nebyl daleko od nás, pokud tedy bude chtít, ještě neví, že ho chceme s sebou.
    Dík had.
    Zdravim,
    Nejaky c.ok tu dava vsade nejke spamy, ktore urazaju support ked som si vsimol.
    Ahoj, možná si mě ještě pamatuješ, byl jsem pod nickem p.nekuda a byl jsem u Tebe v kmeni myslím na s16, ale pak jsem to musel zabalit a přenechal jsem Ti vesnice a znovu jsem se vrátil na s24 a jsem pod Hádes01, dá se Ti psát i jinam, soukromě?
    Dík Had.
    no do 5. 1. :) Poslal byhc Ti otázky až budu mít čas :) a ty odpověz taky až budeš mít čas :)
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru