• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Naprosto souhlasím s pravidlem 2.

Tím, že by se mohlo neomezeně utočit na nepřátele by Casual dostal druhý dech.
Vše by začlo dávat smysl, protože když na sebe nemůžeme utočit, na-co je válka ?

Casual je jak zombí land, všichni nejsou ani živí ani mrtví.

Vím že innogames nerad dělá změny , ale jen tím, že poslechnou hlas hráčů se někam dostanou, konec konců, tvoří hru pro hráče, né pro sebe, tak proč se tak brání změně.

Tuto problematiku pochopila jen jediná společnost -Riot, a právě proto se těší titulem, nejhranější hra na světě.



Zkusme inno nějak přesvědčit aby povolil utoky mezi nepřátelskými aliancemi a zaručuji Vám že Casual ožije.

Ovšem pokud bude inno jen s usměvem číst tyto příspěvky tak akorát ztrácíme čas.

Vše bude při starém, jednou za čas bude new svět, bomba. Avšak pomaličku budou slézat se žebříku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Xena007, jak jsem mnohokrát už psal. Pokud chceš válku, přihlaš se na klasický svět.
Casual je svět pro hráče, kteří byli dobyti na klasickém světě a chtějí spíše "odpočívat" než válčit.

Firma InnoGames neplánuje žádné změny ve světě Casual v blízké budoucnosti.
 

DeletedUser

Guest
Pro Izmaele

Prosim tě Izmaeli, neplánuje innogames spuštění Casuálu 2 ? S upravenými pravidly ? :)
 

DeletedUser36491

Guest
Prozatím takovou informaci nemáme, hned jak budeme vědět, určitě to všem oznámíme zde na herním fóru, ve hře i na hlavní stránce, bez informace nezůstaneš, to neboj.
 

DeletedUser31901

Guest
Casual 1 a co dál ???

Tak jelikož se bude otevírat druhý Casual mám pár věcí k zamyšlení:
1) bude uzavřen Casual 1 ?? Pokud ano stávající hráči budou postupně odpadat jako na ostatních světech.
Chtělo by to tedy provést úpravu nastavení poměru a zadat podmínky výhry. Myslím že v tuto chvíli už nemůže být pochyb o tom že se nastavení světa bude muset změnit budto ihned nebo časem.
2) Úprava alternativní zvětšení poměru nebo zrušení poměru částečně při kmenové válce (dala by se odmítnout). to znamená souhlas obou stran.
Lepší úprava zrušení poměru v plné výši.
Ideální úprava nastavení podmínek výhry a zavření světa aby měl svět smysl a samozřejmě zrušení poměru.

Toto jsou myslím docela dobré varianty jak s Casualem dále naložit.

Reagujte pište názory těším se .... :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Změna nastavení světa se neplánuje. Přístup na svět nebude zcela uzavřen, ale bude do značné míry omezen, dostat se na Casual bude možné pouze ze starších světů.

Změna v poměru útočník:eek:bránce se neplánuje. Pokud v tomto ohledu nastanou nějaké změny, však vás informujeme.
 

DeletedUser40338

Guest
...

valžánko, ty rádoby hráči, já vím že bys rád nějakej ten svět dohrál do konce, ale casual prostě skončí až skončí celé DK, tak tady nepruď s nějakýma podmínkama vítězství. chceš něco někde vyhrát, tak hrej normální světy :D ikdyž takoví jako ty mají pramalou šanci :hi
 

DeletedUser31901

Guest
Wrath of Achilles reakce si mě dojal :D

Tak zaprvé jaký rádoby hráč kdo je u tebe rádoby hráč sem rozhodně o 100% lepší hráčka než ty :hi
Za druhé hrála jsem nejlepší svět a to 13 a kdyby tam nebylo pár trotlů typu soldys tak jsme tam vyhráli :axe a miní hraju svět 42 a pokud máš zájem klidně se k vám do kmene s Papucha přidáme.

O tom kdy skončí Casual ty nemáš páru a vzhledem k tomu, že se s kmenem str Stromáci postaráme o spoustu nepřátel způsobem jako třeba Malasorte nebo army101 důkaz zde http://stromaci.websnadno.cz/Umrtini-list-protivniku.html budou se muset upravit pravidla a hráči to budou vyžadovat, stejně jako si vyžádali Casual 2, kvůli kterému si tu z nás dělali srandu před půl rokem a kde teď jsme :D

S pozdravem a přáním hezkého dne Valžánka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
O tom kdo je lepší hráč, rozhodují činy, nikoliv slova. Jinak, co se týče ukončení Casuálu 1 nebo změnu pravidel, si myslím že se administrátor Kozmicz, se k tomuto tématu vyjadřuje opakovaně. A o tom, že se časem spustí Casual 2, je celkem pochopitelné a bylo to jasné všem. Pouze se nevědělo kdy k tomu dojde, o tom stejně rozhoduje někdo úplně jiný.


A pokud si chcete "pokecat" o ostatních světech ( mám namysli svět 42), tak jděte do Kavárny světa 42.
 

DeletedUser41775

Guest
Tak tu máme konečně očekávaný CASUAL 2, nechtěli byste nějakým způsobem fouknout do svět CASUAL 1 anketu, která by obsahovala již mnohokrát zmiňované změny? Mluvil jsem se spousty hráči a většina z nich je také pro změnu. Mnohokrát opěvovaná odpoveď typu A co malí hráči? vždyť budou hned rozebráni atp... Tato změna by nebyla ze dne na den a i tito ,,malí hráči" by měli dostatek času sehnat si kmen který by se o ně postaral, co se týče mě osobně jsem pro abych vzal pod svá křídla klidně všechny menší hráče v mém okolí, nejde mi o jejich vesnice - jde mi o velké hráče.

Tato změna by časem byla stejně více než nutná, většina hráčů půjde na CASUAL 2 , tudíž CASUAL 1 bude pomalu ale jistě ztrácet hráče. Pouhou změnou (tj. zavedení podmínek výhry - klidně i 90% mapy a zrušením poměru 120%) by se vše rozproudilo, Innogames by získalo mnohem více utracených PB a mohlo by za nějaký čas tento svět uzavřít a neprodělávat na něm, tudíž výhodné pro obě strany.
 
Nahoru