• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Řízečková párty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Já jsem pro, ale nevím, jestli se to společnosti vyplatí, když nás bylo tak málo. :(
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Kdo si vzpomenete co nas to vezlo za taxik, popr. SPZ, barvu ci znak taxisluzby, jmeno taxikare, jeho telefonni cislo...tak dostane veeeeelkou odmenu a muze jezdit na lodi celej den gratis :mocking ;)
 

DeletedUser19739

Guest
Kdo si vzpomenete co nas to vezlo za taxik, popr. SPZ, barvu ci znak taxisluzby, jmeno taxikare, jeho telefonni cislo...tak dostane veeeeelkou odmenu a muze jezdit na lodi celej den gratis :mocking ;)

Tmavě modrá škoda felicia (doopravdy), krátká verze.
Takxikář byl takovej tlustej chlapík s ošklivou čepicí, ale obávám se, že už to asi neseženeš, protože bych si tak nějak tipnul, že to byl soukromej taxikář... Kdyby to byly áčka nebo jiná velká firma, tak možná, ale takhle... bohužel pochybuju..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tmavý byl nejen ten automobil - já tedy z toho vím leda tak, že měl rozsvícený žlutý nápis taxi na střeše. Škoda, že si nevzala účtenku, tam by to vše bylo. A vzhledem k tomu, že jsme tři byli vzadu pěkně tělo na tělo, tak i věřím té značce.

To jsi ten foťák měla v kapse, nebo kde? Já naposledy fotil Betlémskou kapli, myslel jsem, že Ty také.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kdo nakonec všechno dorazil řízečkové? :)
 

DeletedUser19739

Guest
Přesně, jak řekl Biblos.

A samozřejmě, to nejlepší nakonec:p
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Tak hlavne a predevsim me velke diky patri nasemu bajecnemu kapitanovi, ktery zajistil dostatecnou zasobu cerstve upecenych, krupavouckych, vynikajicich rizecku plus sladke prekvapeni nakonec :)

Dalsi obrovske diky patri vsem ucastnikum :yes
Jak na parnicku, tak na long after party :mocking
PS: nekdy musime zvopaknout, hehe... vynechame Hlavak a slezeme se zrovna u Svejkyho na tom vybornem vinku ;)
To vinko totiz bylo tak dobre, ze prekonalo i tu vlezlou pinglici :D
 

DeletedUser19739

Guest
Že jo, že byla vlezlá... Mě to strašně štvalo, ale bylo mi trapný něco říct, protože vy jste se tvářili spokojeně:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru