• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtický veletrh - Diskuze

DeletedUser38789

Guest
Co na to dodat. Další způsob pro Inno jak si vydělat a udělat ze hry absolutní P2W záležitost.

Za mě osobně? Děkuji za akci, která významně přispěje mým platícím nepřátelům. Opravdu se dobře bojuje proti někomu, kdo si koupí "kartičku", nebo spíše vytočí na bonus výroby 30%+,jako by nestačil bonus 20%... Dále možnost si instantně získat šlechtu, slevomat na šlechtu 50%, bonusy na útoky a obranu, ani nevím jaké všechny výhody si vlastně můžete "vytočit"(zaplatit). Ukouzlilo úsměv na tvář :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Koukám že když se mi povede kuře chytit, tak mám 24 hodin volno, než budu moct zase chytat . Takže zase o ničem, a PB za to dávat nebudu
 

DeletedUser41440

Guest
Chtelo by to nejake vysvetlivky k vyhram....

Napriklad dostal jsem slechtice. Pise ze to chce 100 volneho mista v selskem dvore. To bych mel,ale co kdyz nemam ve vesnici pansky dvur? I tak mi ho to da?

- - - Aktualizováno - - -

Koukám že když se mi povede kuře chytit, tak mám 24 hodin volno, než budu moct zase chytat . Takže zase o ničem, a PB za to dávat nebudu

Podle me jen cas do obnovy. Kazdy den chytas jedno kure....
 

DeletedUser41666

Guest
co když vyklikám všechny bonusy ? budu tam mít další ?
 

DeletedUser40698

Guest
Tak nevím k čemu mi bude tato ovadina:
Velkolepý projev Použitelné Odměna
Za každého vytvořeného šlechtice získáš surovinový balíček v hodnotě 50% z jeho ceny. Položku je možné využít v každé vesnici.
50% náhrada za vytvoření šlechtice.
Trvání odměny: 24:00:00
Platí pro: Všechny vesnice

Kdyby se to dalo pak aspoň proměnit třeba za nějaké symbolické množství surovin nebo PB nebo prodat či vyměnit za surky.
Protože už nehraju jako kdysi a i třeba můj kámoš tuto hru přestal hrát, tak pro mě jsou ty výhry bezpředmětné mimo tyto dvě: válečného úsilí a posilnění vlajky.:yes

 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hledáte záhady, kde nejsou:


  • Zkuste své štěstí roztočením kola štěstí. Roztočte ho vší silou a získejte tak zajímavé položky, které se vašemu šlechticovi mohou hodit i když zcela nepochybně již má od vás veškerý luxus. Každé roztočení znamená výhru a jelikož i vám koluje v žilách modrá krev, máte výsostné právo bezplatně jedenkrát za den kolem štěstí roztočit.
 

DeletedUser29644

Guest
Vynucený pokrokPoužitelnéOdměna

Všechny stavební časy jsou prodlouženy o 20%!
Trvání odměny: 24:00:00
Platí pro: Všechny vesnice


Super, takže mi to prodlouží stavbu budouv. Takže to neaktivuji a nic se nestane. To mohlo zůstat klidně prázdné pole a ne tato výhra :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Znáš film Někdo to rád horké a jeho závěrečnou větu - Nobody is perfect ...?

Ono trochu se zamyslet nad tím, že originál hry není v češtině, ale v němčině nebo angličtině a všechny ostatní jazykové verze jsou dílem překladu, by Vám pomohlo rozluštit mnohou zdánlivou záhadu.

Originál věty zní: All construction speeds are increased by 20%!

Došlo jen k tomu, že při překladu byl použit jeden z významů slova increase (zvýšení, růst, přírůstek, vzrůst, rozmnožení, přibývání) bohužel v české větě dávající spíš opačný význam. Pokud to půjde opravit, bude ten text opraven, administrátor hry je o situaci informován.
 
Nahoru