• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtický veletrh - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkuji za vaše názory a poznatky k události, zde se pokusím odpovědět na vaše otázky...

Chtelo by to nejake vysvetlivky k vyhram....

Napriklad dostal jsem slechtice. Pise ze to chce 100 volneho mista v selskem dvore. To bych mel,ale co kdyz nemam ve vesnici pansky dvur? I tak mi ho to da?

U položky "Privilegium" je psáno, že musí být splněny požadavky pro vytvoření dané jednotky. Proto musíš mít panský dvůr a vyražené zlaté mince k tomu, abys měl místo pro daného šlechtice, jinak dostaneš chybovou hlášku s odůvodněním, proč to není možné.

co když vyklikám všechny bonusy ? budu tam mít další ?

Nebudeš. Nebude totiž možné točit kolem štěstí, bude prázdné a tlačítko pro roztočení kolem štěstí zmizí (viz obrázek ve spoileru)

[SPOIL]
Kolo%20stesti.png
[/SPOIL]

Tak nevím k čemu mi bude tato ovadina:
Velkolepý projev Použitelné Odměna
Za každého vytvořeného šlechtice získáš surovinový balíček v hodnotě 50% z jeho ceny. Položku je možné využít v každé vesnici.
50% náhrada za vytvoření šlechtice.
Trvání odměny: 24:00:00
Platí pro: Všechny vesnice

Kdyby se to dalo pak aspoň proměnit třeba za nějaké symbolické množství surovin nebo PB nebo prodat či vyměnit za surky.
Protože už nehraju jako kdysi a i třeba můj kámoš tuto hru přestal hrát, tak pro mě jsou ty výhry bezpředmětné mimo tyto dvě: válečného úsilí a posilnění vlajky.:yes


Tento předmět je dobré využít, pokud se budeš chystat rekrutovat větší množství šlechticů. Získáš za to totiž dost surovinových balíčků, které je možné využít v každé vesnici.

Tohle by mě zajímalo taky, aby to nebylo jako s těmi erby. Tady si zaplatim pb, zatočím si kolem a třeba nevytočím nic??

Každé roztočení kolem znamená výhru. I pokud tedy budeš mít na kole štěstí jen 1 položku a zbytek budou prázdná pole, protože jsi již zbytek položek získal, nemůžeš se nikdy trefit do prázdného pole a trefíš přesně tu 1 položku, která zbývá.

Vynucený pokrokPoužitelnéOdměna

Všechny stavební časy jsou prodlouženy o 20%!
Trvání odměny: 24:00:00
Platí pro: Všechny vesnice


Super, takže mi to prodlouží stavbu budouv. Takže to neaktivuji a nic se nestane. To mohlo zůstat klidně prázdné pole a ne tato výhra :D

Ano, víme o tom. Jedná se o chybu překladu, již jsme ji opravili, ale musíme přes InnoGames požádat o aktulizaci, takže to asi nějakou dobu bude trvat (pokud vůbec aktualizaci povolí), než se změna projeví i ve hře.
 

DeletedUser31120

Guest
Tak jsem si schválně dnes roztočil kolem štěstí za 100 PB, a vyhrál jsem na měsíc prémiový účet.. Super věc! :)
 

DeletedUser41367

Guest
Keď nevyužijem všetky bonusy a skončí udalosť zostanú mi bonusy v inventári alebo sa zrušia?
 

DeletedUser31120

Guest
I tak mě příjde, že to další roztočení stojí moc PB!

Keď nevyužijem všetky bonusy a skončí udalosť zostanú mi bonusy v inventári alebo sa zrušia?

Všechny bonusy ti vydrží do té doby, dokud je nevyužiješ až do posledního, takže se bát nemusíš, že by si o ně přišel. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36641

Guest
I tak mě příjde, že to další roztočení stojí moc PB!


S tím s Tebou souhlasím, nicméně se to kolo nějak dotovat musí, když v něm jsou placené funkce na měsíc jako premiový účet a pomocník rabování. Denně si kolo 3x roztočím, ale to je maximum.. :) Chtělo by to nový svět, abych si zase přivydělal PB. :)
 

DeletedUser31120

Guest
Jak říkáš, 1x zadarmo, podruhé za 50 PB a potřetí za 100 PB, to jsou moje útraty za den. Víc ani prd :D
 

DeletedUser36641

Guest
2 x zdarma a jednou za 50 pb :D ono to stačí.. vyjde to na 600pb za tu akci :D a to je i tak moc :D
 

DeletedUser42076

Guest
Mám jednu otázku na bonus Dědictví.

,,Okamžitě vylepší budovu Pánská dvůr o jeden stupeň. Ve vesnici nesmí probíhat žádné vylepšování budovy Pánský dvůr."

Chápu to tak, že i když mám např. 600 bodů, to znamená že nemám splněny požadavky na výstavbu Pánského dvora, ale v bonusu ho dostanu, můžu ho teda nechat postavit (bez využití), nebo je to tak, že po výhře ho budu moct postavit jakoby zadarmo? :scratch
 

DeletedUser

Guest
Pokud dostaneš tento bonus, tak nepůjde použít, dokud nebudeš mít kovárnu stupeň 20, hlavní budovu stupeň 20 a tržiště stupeň 10. Dokud nebudeš mít na těchto stupních budovy, tak to nepůjde použít. Potom Ti to okamžitě vytvoří panský dvůr.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jen to doplním, pokud je v daném světě jen jednostupňová budova panského dvora, tam, kde je již vybudována, samozřejmě předmět nejde využít. Pokud by ovšem byl třístupňový systém, na další stupně by tato položka využít šla.
 
Nahoru