• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtický veletrh - Diskuze

DeletedUser36641

Guest
Nicméně toho, že někdy ještě bude třístupňový PD se nemusíme bát.. :D
 

DeletedUser34317

Guest
Jen to doplním, pokud je v daném světě jen jednostupňová budova panského dvora, tam, kde je již vybudována, samozřejmě předmět nejde využít. Pokud by ovšem byl třístupňový systém, na další stupně by tato položka využít šla.

Ale počkat počkat. Psali jste přeci že ty bonusy nejdou využít na jiných světech než na těch, kde jsme je získali, na co pak nám to je? Nedejbože když má někdo to štěstí a získá jich více.

A ještě něco, ani PÚ a PR získaný přes tento event nejde využít jinde?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano psali a je to tak. Ta informace je pouze informace pro úplnost. Některé položky inventáře lze poslat jako dárek. Ale zdůrazňuji, jen darovat, nikoli za to chtít prémiové body. To by bylo porušením pravidel hry.
 

DeletedUser34317

Guest
Mám dotaz. Pokud si nahodím vlajku -20% ceny mince plus posilnění vlajky a k tomu i šlechtický dekret, bude cena mince o 50% nižší nebo se ty všechny bonusy nesčítají?

Potok když použiju Privilegium, což mi přidá 1 šlechtice, jde na to použít Velkolepý projev, abych dostal 50% ceny šlechtice, kterého jsem měl zadarmo? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Napíši to obecně. Veškeré bonusy fungují tak, že se každý zvlášť vypočítá ze základu a teprve to se sčítá. Pokud použiješ velkolepý projev, nedostaneš za šlechtice surovinový balíček.
 

DeletedUser34317

Guest
Takže ten balíček dostanu jen když šlechtice vytvořím pěkně postaru za suroviny?
 

DeletedUser41737

Guest
Šlechtický veletrh

Dobrý večer,

chcem sa Vás prosím opýtať, ako je možné, že niektorí hráči majú možnosť položky z inventára, ktoré vylosujú v súťaži "Šlechtický veletrh", podarovať a iní nie?

Jedná sa o položky prémiový účet, správca účtu, pomocník rabovania.

Ďakujem za odpoveď. :)
 

DeletedUser36641

Guest
Některé položky inventáře lze poslat jako dárek. Ale zdůrazňuji, jen darovat, nikoli za to chtít prémiové body. To by bylo porušením pravidel hry.

Dovolím si nesouhlasit, chtěl jsem si s kamarádem vyměnit správce za premium, mě padali pořád správci a jemu pořád premium, tak že to vyměníme, ale nefunguje to.

http://i.imgur.com/TXRKo32.png
Kolonka dárek, tam prostě chybí. :( Je to nějaký update, nebo nějaká chyba? Měl bych to nahlašovat, nebo ne? :)
 
Nahoru