• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizácia hry - Verzia 5.4

Páčia sa vám zmeny?

  • Áno

    Hlasy: 169 82,0%
  • Nie

    Hlasy: 37 18,0%

  • Celkový počet hlasujících
    206

DeletedUser14634

Guest
Změna ohledně ražení mincí

Já nechápu, o co vám všem jde. Stejně aby se daly ve vesnici razit mince (postavit panský dvůr) musela být kovárna na stupni 20. To jste jako všichni tu kovárnu zase bourali?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
verotor: Šlo o to, že dříve šla zbourat kovárna a v pánském dvoře šli stále razit mince (výroba šlechtice však nikoliv), takže někteří hráči zbourali ve vesnicích, kde věděli, že nebudou potřebovat šlechtice, kovárny, aby uvolnili místo v selském dvoře...

Dnes již když se zbourá kovárna, tak razit mince nejdou...
 

DeletedUser17937

Guest
Kmenový tým Dnes v 12:23 hodin
Vážení hráči,
pokud vás zajímají novinky update, který proběhl minulý týden,
navštivte DK Forum.

aké novinky??
 

DeletedUser

Guest
Pekne zmeny zvlast ta anketa..

k mincim :( , hluboce ste mne sklamali 5 dni ted bouram budovy .. :((((( 5 dni klinkam ...
Toto je zasah do pravidel, hra byla jiz spustena...

tak hlavni budovu,trziste a kovarnu :( , nic nemam cas du stavet :( ........:clown
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17937

Guest
Pekne zmeny zvlast ta anketa..

k mincim :( , hluboce ste mne sklamaly 5 dni ted bouram budovy .. :((((( 5 dni klinkam ...
Toto je zasah do pravidel, hra byla jiz spustena...

tak hlavni budovu,trziste a kovarnu :( , nic nemam cas du stavet :( ........:clown

najhoršie je, že máš jednotky vonku, stiahneš ich, pošleš sám na seba ako taký ...
a potom buduješ
hrôza
 

DeletedUser21152

Guest
Mám menší dotaz co přesně znamená toto:
- Barbarské dediny bojujú vždy so 100% vierou

Nevím zda na pozdějších světech můžou útočit barbarské vesnice, ale jinak pokud útočím na barbarku tak je to vždy se 100% morálkou, nebo co to pravidlo přesně obnáší?
 

DeletedUser

Guest
arjey:
To je len pre svety kde je kostol ... pred verziou 5,4 sa barbarky chovali ako keby nemali vieru takže 50% obrana +a100% morálka teraz je to 100% obrana a 100% morálka
 

DeletedUser21152

Guest
Jo taak díky za odpověď, myslel jsem si, že se to nebude týkat světů, kde hraju.
 

DeletedUser

Guest
Smajlíci

Dobrý den co takhle dát na kmenové forum smajlíky..:pardon..určitě by to spoluhráči uvítali jako já!!!Děkuji.....:paladin:pardon:pardon
 
Nahoru