• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser41141

Guest
vrácené body

No nevím , mně učili jinou matematiku dal jsem do erbů 220 bodů a zpět mi ručně přišlo 67 bodů .

jak to z těchto čísel dali dohromady to bych tedy moc rád věděl :
bře 12, 17:02 Nasazen -30 Boj o erby (Uzamknutí) - raven cs34
bře 11, 19:56
Nasazen -90
Boj o erby (Uzamknutí) - horse cs34
bře 11, 19:56 Nasazen -55
Boj o erby (Uzamknutí) - raven cs34
bře 11, 19:11 Nasazen -30 Boj o erby (Uzamknutí) - dragon cs34
bře 11, 17:23
Nasazen -15
Boj o erby (Uzamknutí) - raven cs34

pokud to někdo spočítá k tomu číslu vrácenému vrátím diplom o studiu.
 

DeletedUser40698

Guest
Protože to počítají jinak. Podle jejich chyby. Nepočítali to odzačátku události ale až od včera a vratili PB ne za uzamčené erby, ale PB utracené jakkoli za nějaký časový usek ve kterém se vyskytovala ta chyba s výzvami, alespoň tak jsem to pochopil. Já dostal 54 PB, kámoš jen 14 PB.

Takže asi tak prostě vratili PB které byly utracené předevčírem 12.3. v nějakém časovém úseku kdy byla chyba ve výzvách a erby šly buď velmi lehce získat a nebo i ztratit.

Rozhodně nevrátili PB za uzamčené erby!!!


sorry za zvýraznění snad si to konečně někdo přelouská a taky přečte

Vrať diplom.:D
 

DeletedUser41141

Guest
vrácené body

to tak není protože :
a, chybu opravili ve čtvrtek tj ve středu tam byla .
b, do ničeho jiného jsem nežli do erbů o které jsem jejich chybou přišel neinvestoval .

částka neodpovídá ani jediné investované . na to nemusím umět ani matematiku!
 

DeletedUser40698

Guest
Tak jasně, že tam byla i ve středu. Tak si myslím, že vratili PB za čas kdy se začali tou chybou opravdu reálně zabývat tedy ji řešit a napravovat. Tak by to tak trochu dávalo smysl.

Vítejme v Kocourkově.:)
 

DeletedUser

Guest
Tady očividně není zájem problém s vrácením PB nějak vyřešit. :shock Jen výmluvy...

Za nic jiného, než uzamčení erbu jsem PB neutratil, tudíž je odůvodnění, které napsal Lontra naprosto mimo.

Update:
Tak jasně, že tam byla i ve středu. Tak si myslím, že vratili PB za čas kdy se začali tou chybou opravdu reálně zabývat tedy ji řešit a napravovat. Tak by to tak trochu dávalo smysl.

Vítejme v Kocourkově.:)
Já za celou dobu uzamkl pouze 1 erb, cena byla 15 PB. Tak mi vysvětli, jak přišli na vrácení PB ve výši 5 bodů...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Mohli jste si všimnout, že ve výzvách byli hráči v některých případech víc nebo méně úspěšní, než jak měli být, to znamená, že procentuálně obrana hráče ve výzvách neodpovídala.

Chyba byla opravena již ve čtvrtek (včera).

Kvůli tomu hráči také získali jako menší kompenzaci bonus +20% zvýšené produkce všech surovin na 48 hodin. Taktéž byly vraceny prémiové body, které byly použity v období této chyby.


LordBlackWorld
umíš číst ?
tak z výše uvedeneho jsem já odvodil svoje domněnky, tak mě laskavě přestaň očerňovat, jak vidíš nevycucal jsem si to z prstů! jenže to by sis musel přečíst celou diskusi a ne jen poslední příspěvek...

tučně podtržené černě ---> chyba byla zaznamenána týmem tvůrců až ve čtvrtek a způspobovala, že nefungovaly ty procenta na obranu nebo útok a potom bylo lehké uloupit i zamknuté erby!

tučné černě ---> chyba byla opravena týmem tvůrců až ve čtvrtek

tučně červeně ---> Kompenzace v PB byla dána v podobě nějakých dle bůhví čeho propočtených měřítek ale nebyla za ty zamknuté erby, plus ještě všeci obrdželi +20% bonus na surky na 2 dny

kapišto? esli ne, tak to vzdávám...
 

DeletedUser32004

Guest
Pokud tvůrci uznávají, že událost byla velice špatně nastavena a kompenzují to všem hráčům 20 % navýšení surovin, beru to. Chyby ale zdaleka nebyly odstraněny všechny - já je nebudu vyjmenovávat, udělali to tady za mně jiní.
Prémiové body investované do tohoto nesmyslného nastavení - zámky, které vlastně nezamykají, by ale měly být vráceny komplet.. Hráči nezodpovídají podle mně za nedostatečný překlad z angličtiny, ani za dovysvětlování, které logicky každý chápal jinak. Událost se nevydařila, těžko jí něco zachrání. A kompenzovat ztráty za špatné nastavení zhruba jednou třetinou - to mi připadá horší, než nekompenzovat je vůbec. Také patřím k těm, kteří usoudili díky této akci, že ta hra už dávno není tím, čím bývala a nemít v ní spoustu kamarádů, které bych tím poškodila, vypnula bych jí bez prodlení, jednou pro vždy.
 

DeletedUser

Guest
- ikdyž mě svým způsobem těší, že se vymlátili ti co si zvykli, že si vítěztví můžou koupit, můžu jen souhlasit.. jen prostě nechápu, proč do toho někdo rval pb, když ani není jasné, jak dlouho budou dané výhody trvat..(že jsou tyhle události nastaveny čistě na Inno zisk, jsme si už mohli všimnout..)
 

DeletedUser

Guest
Poslal jsem Ticket a PB mi s omluvou vrátili ručně všechny. Jednalo se o chybu. Pokud má někdo stejný problém (vrácení pouze části PB za zamknutí erbů v době chyby), doporučuji taky napsat Ticket na Support.
 

DeletedUser36491

Guest
Dobré ráno, dělal jsem vlastní statistiky ohledně vzácnosti erbů a zjistil jsem, že někteří hráči jsou z toho zmatení.

Jde o to, že veverka má ve svém popisku napsáno, že má "Vzácnost: 35%" a přesto je nejběžnější a Havran, který má "Vzácnost: 4%", tak je nejvzácnější.
Někteří, kdo tyto procenta chápal, jako procenta jejich výskytu, tak to chápali dobře.
Takže tato procenta berte ne jako procenta vzácnosti, ale jako procenta výskytu těch erbů.
 
Nahoru