• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

DeletedUser

Guest
[h=3]Tvé erby[/h] Erby můžeš uzamknout a ochránit je tak před jinými hráči. Vyzve-li tě jiný hráč a podaří se mu vyhrát, získá jeden z neuzamčených erbů.
Budeš-li mít všechny své erby zamknuté, bojovník se pokusí vybojovat náhodný erb, ale šance, že neuspěje bude zvýšena o dalších 80%.

Tak jako mnozí to mám ke všem daleko a oni to mají ke mě pár minut mě zajímá, a nikde se to neřeší pokud mám uzamknuté pouze např. jen tři z erby z šesti kolik procent mám, že o ně nepřijdu, resp. jakou mám vůbec šanci si je udržet, myslím si že je tost podstatná informace bez které nemá smysl erby zamykat. Protože, jsem o zamčené erby přišel a nikdy jsem jich šest neměl nevím jak a kdy se vyplatí je zamykat. Pokud chci vymyslet nějakou strategii k získámí víc jak dvou erbů které se mě zatím podařilo získat bylo by toto dobré vědět.
 

DeletedUser5348

Guest
....

Pokud nemáš jen pár vesnic na hranicích s nepřítelem tak se vůbec nevyplatí tuto hru hrát.
Protože ti vypočtou to,že budeš útočit hodiny daleko,ale protivníci pár desítek minut.

Včera jsem měl 4 bojovníky doma celou dobu a stejně mi erb těsně před koncem sebrali,protože to mají ke mě kousek.
Prostě je to kravina,která se vyplatí jen někomu.
A samozřejmě INNU na pb:))
Takže jediná šance je tuto kravinu totálně bojkotovat a dát najevo,že si podobné nesmysli můžou dát někam kam slunce nesvítí.
Další možnost jak už zde psal jiný hráč je zrušit účty a jít třeba do hospody mezi lidi:)
 

DeletedUser27494

Guest
:) :)

Všichni kritizujete a tak já naopak musím poděkovat a napsat jednu pochvalu!

Od začátku hry o erba jsem do toho NEINVESTOVAL ANI JEDEN BOD protože jsem pochopil.
že i když si erb zamknu.tak o nej mohu přijít prot je to púromne logycky zbytečná investice,
TO SI RADĚJI BODY INVESTUJI DO NAVÝŠENÍ PRODUKCE SUROVIN O 20% na sv 34 a jsem na tom lépe.

Proto chci poděkovat že i mne byla na dva dny aktivovaný bonus 20% surek navíc produkce,
A to i přesto že já díky erbům žádnou škodu neutrpěl. Děkuji!

Jinak zkouším hrát když mám čas a otáčím to z 90% na soukmenovce.
protože nejbližšího soupeře mám já přes hodinu a oni ke mne mnohem blíže.
Takže vůbec nepočítám s nějakým erbem, přesto se mi podařilo nějaký udržet BEZ ZAMKNUTÍ!
Protože mám bonus 40% nosnost surovïn navíc.

Takže ja hru bojkovat nebudu jen pro mne není přínosem v tom smyslu že bych se snažil za body si polepšit,
případně trávil 18 hodin na hře jen abych nějaký erb udržel. soustředím se na "normální" hru
a boj o erby je pro mne jen spestřením hry do kterého neinvestuji a nechám se překvapit,
zdali mi nějaký erb zůstane či nikoliv.

OVŠEM I KDYBYCH MĚL TÍSÍC BODŮ DO INVESTOVÁNÍ NA ERBY
A MĚL NA KONCI ÚPLNĚ VŠECHNY V PLNÉ MÍŘE

tak jak boj o erby skončí , bude zase klid a hru celkovou mi to nevyhraje ,
nevím proč se tak rozčilujete a věnujete se tolik erbům a nehledíte si normalní hry ,
a tomu aby jste hráli pro kmen pro to aby jste vyhráli svět , erby jsou tu chvíli ,
ale SVĚT VAM NEVYHRAJÍ ANI NEPROHRAJÍ !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Musím se Skalkou souhlasit... ty výhody jsou stejně tak bezvýznamné na to, abych kvůli nim plýtval PB, radši si zapnu bonusovou produkci.
 

DeletedUser38275

Guest
Nevím co k tomu říct. Zase to hrozně znevýhodní ty větší hráče se spoustou vesnic, asi jako morálka.

Seberu erb a během 10ti minut není, zamykat ho nemá smysl, když ho zamknu mám ho max. půl hodiny. Nejblíže to mám ke svým soukmenovcům, na ně to posílat nebudu. Bohužel k nepříteli to mám přes hodinu a více, oni ke mě třeba 7 minut. Když mám erb, jediné co musí udělat je, že to na mě třikrát otočí a erb mi vezme. Zatím to rozesílám jak magor a ještě ani jednou jsem neměl najednou dva erby. Jelikož to ke mě má asi 20 hráčů 10 minut cesty, nemá ani smysl se snažit, protože když mám erb, vyskočí na mě 10 "útoků". Chce to domyslet, jinak je to naprostá kravina a pár hráčů se na tom dobře "nažere". Zvýhodní to jen ty, co mají "dobře" položené vesnice a nebo jich mají málo.

S pozdravem Armin.

Edit:
Hráči ve hře měli informaci o tom, že mohou přijít o uzamčený erb. Je však pravdou, že překlad souvětí v oznámení ohledně uzamčených erbů nebyl zcela přesný, opravil jsem jej a doufám, ho už nyní bude pro hráče lépe pochopitelný, i když bližší informaci si mohou najít přímo ve hře.

By mě zajímalo, co na tom bylo opraveno. Je tam napsáno "šance, že neuspěje bude zvýšena o dalších 80%". Šance bude přičtena k čemu ? Normální člověk si odvodí, že bude přičtena k % které máme u šance na obranu s bojovníky. Bohužel tak to není a v momentě kdy útočník vyhraje, má šanci erby získat i zamčené a jak tu již bylo zmíněno, vážně to není 80%. Jen mě ty erby brali při každém druhém úspěšném útoku, kamarádům taky. Považuji za náhodu 5 útoků, které takto vyjdou, ale ne 30.

Edit 2: Jak už tu psala yatrowa pasticka, to centrum mých vesnic je dobrej vtip :DD jak jsem zjistil, pár hráčům to hodilo centrum i přímo mezi nepřítele. Za to si zaslouží inno fakt potlesk !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Když to Skalka pochopil, tak to mám i chuť tu něco nepěkného o některých napsat, ale budu se držet.:mocking Tak jsem Jirko rád, že Ti nevadí, že jsem na Tebe útočil.:hi

Jak to tu tak čtu, tak si asi stěžují hráči z nových světů, kteří zabírají atraktivní vesnice, a tak si nechávají mezi svým panstvím malé hráče, nebo jsou to menší spoluhráči, jen to nenapíší, nebo nepřátelé u hranic, kteří nebudou tak roztahaní. Nejvíce nevýhodné to je pro ty roztahané.

Jestli je někdo moc roztahaný, nebo má dvě určitá území daleko od sebe, pak je jasné, že mu pomyslný střed vyjde na území, kde není.:pardon

Kozmicz napsal/a:
Naopak, tohle je nejspravedlivější způsob. Pokud by vzdálenosti byly stejné, hráči, kteří jsou roztaháni po několika kontinentech by to měli jen pár minut ke stovkám hráčů a dokázali by získat mnohem více erbů, než slabší hráči, kteří ve svém okolí mají jen pár vesnic. Tento způsob, ač se mnou někteří "mezikontinentální" hráči nemusí souhlasit, je spravedlivý.
On bude vždycky nějaký způsob, který někoho zvýhodní, kdyby se to udělalo ze středu do středu, vzdálenost by byla stejná, ale to by hráč, který má hodně vesnic na jednom místě by to měl daleko všude, ale k němu taky.
Ale hlavně počet bojovníků je omezený, aby ten hráč mohl za turnajové kolo obtočit stovky hráčů, tak by tu musel ais těch 54 hodin vkuse sedět. Kdyby to bylo z nejbližší vsi do nejbližší, tak by bylo více výzev, sice velký hráč by to měl k mnoha lidem blízko, ale zároveň spousta lidí k němu, takže podle přísloví rychle nabyl, rychle pozbyl. A jelikož erby is hráč s jistotou uchránit nemůže a nedaří se jim mít plnou sadu, tak je to celkem jedno a záleželo by hlavně na posledních hodinách výzvy, jak by byl kdo aktivní. Přišlo by mi to spravedlivější a akčnější.

Ale spíše si myslím, že tyhle akce jsou celkově k ničemu, jak napsal Skalka, tyhle časové vsuvky od hry nemají smysl, se samotnou hrou nemají nic společného, jen aby tématicky do ní zapadaly a stejně nic neovlivní, jen si někteří postěžují na nedomyšlenost vývojářů a Inno získá PB navíc, to jsou asi jediné výsledky těchto akcí, ty bonusy nabízené hráčům jsou z hlediska světů o ničem.
 

DeletedUser

Guest
- jestli má skalka 40% nosnost, tak se ty bonusy sčítej.. ono už 20% obrany ke kopím(nebo 20% útočným k sekerám) může nadělat poměrně paseku, co teprv když se to někomu podaří nahodit na 40, nebo dokonce na 60..
- ohledně vzdáleností - došlo tam k nějaký úpravě.. osobně mám místo nejbližší vesky místo 15min. už 54.. (viděla jsem i 5min. a to pak už fakt hráč na dostřel nemá moc šanci.. navíc to zvyšuje dost významně nárůst pokrokových bodů-tj. počet bojovníků, o který jde na začátku kola především..)
 

DeletedUser39812

Guest
Jak náhodné ty rohlíky jsem dnes už někde četl a myslím, že to bylo na foru jednoho kmene.:D

A teď k té morálce, Ne, nesnižuje to morálku.
Autor to myslel tak, že okolní hráči vetšinou ti noví co mají pár desítek bodů tak mají oproti němu malou morálku a teď budou mít bonusy na obranu a útok a tak podobně takže ostatní budou kvůli nim v nevýhodě a nebudou moci na ně tak třeba útočit, či se jim efetivněji bránit.

no, pokud na tebe zaútočí 1 000 bodový hráč, a ty máš jako v mém případě 700 000 bodů, tak v obraně bojuješ se 100% silou, protože pro obránce morálka neplatí, jen pro útočníka
 

DeletedUser40698

Guest
Ano, ale zajisté to bylo myšleno z pohledu útočníka ne obránce, že jako útočník máš na nízkobodového hráče nízkou morálku a tím pádem, přijdeš při případném útoku na něj o hromadu jednotek plus když bude mít navíc aktivované ty balíčky z události.

Z pozice obranáře se 700K body, by ti snad 1000 bodový hráč i s balíčky moc neublížil ne?
 
Nahoru