• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno Vytvořeno
:D to ma teší :D takže dnes asi tak o hodinu a pol útok na mňa...vybav šťastie -25% ďakujem :D :D
a sorry za spam :D
 
Jo, tak o štěstí musíš žádat vyšší instanci než DK tým. Dal jsi na modlení? ;)


Jinak gratuluji výhercům a všem zúčastněním v soutěži děkuji za jejich dílka. Rozhodování bylo opravdu obtížné.
 
Ó děkuji :)
Škoda, že za to nejde koupit ta ztracená armáda co mi sundali :cry

Pro drektika, ne, nechci
 
Gratuluji a děkuji.
Jonik dostane můj nick ve hře, aby věděl, kam poslat případnou odměnu.
 
Také jsem chtěla poblahopřát výhercům a popřát všem zamilovaným hezký a dlouhý vztah ;)

Za sebe děkuji všem - umístění na stupních vítězů mě moc potěšilo :yes
Děkuji pěkně :)
 
Zpět
Nahoru