• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
Takové drama to snad není?

Edit.: mělo by to být v pořádku.
Přišli jsme na to náhodou, jak psal pavouk.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Asi si budu muset počkat, do doby než ho někdo najde a pokud to bude tam kde už jsem hledal , tak má odpověď bude jednoduchá.

[SPOIL]Tam jsem hledal, ale nebylo tam.
nebo
Aha, tak tam jsem nehledal.
nebo
Aha, tak to by mne v životě nenapadlo, tam hledat.
[/SPOIL]
I když schválně jsem to prohledal několikrát, to vypadá na to, že to je možná omylem vloženo jinam a nebo je omylem daná špatná nápověda nebo oboje. Jako s tím nastavením a stejně v tom nastavení některá nastavení pořád nefungují asi budu muset udělat video, co nefunguje. na obrázku se to špatně ukazuje.
 

DeletedUser40539

Guest
Oldo (nevím, jak tě jinak oslovit) a nedal jsi to na jinou jazykovou verzi dk nebo nechápu, že to min. 4 lidi, co tu hledali, nedokážou najít :-D
 

DeletedUser33829

Guest
Já tu vím ještě o jednom problému, který tu je od prosince a kterého si tu DK Tým všimnout musel, kdy v sekci „Co je nového?“ místo názvu topicu je „ forumdisplay.php?Číslo a název podsekce“ a po kliknutí naskočí čtyři sta čtverka. Nějak to neomezuje funkčnost fora, hlavně kdy jde kliknout na „více“, ale jde o další funkci, která tu už 2 měsíce nefunguje a určitě si toho musel DK Tým všimnout.:hi

Co se týká vajíčka, tak já už včera prošel všechny příspěvky od 20. 1. 2015, ještě než byla zveřejněna speed sekce, i archiv, dohrané světy a speedy a nikde jsem to prémiové vajíčko nenašel. Buď je tu tolik slepých lidí, anebo to vejce bylo vloženo jinde a takovou speedařskou putyku s 21550 příspěvky procházet tedy nebudu.:hi
 

DeletedUser40698

Guest
To já šel ještě dál a to až prakticky do poloviny prosince. A pravda, pokud je vajíčko ve speed pokecu, tak procházet přes 21tisíc příspěvků se mi teda nechce. Prošel jsem celý thread speed kola, několikráte a nic. To klidně nechám jiným odvážlivcům.;)
Tak šup, hledat, makat, ať se konečně my ostatní dovíme kde je zakopaný hafánek.:cool

EDIT:
ještě jedna věc, pochopím, když je skryt uživatel, ale nepochopím když je neviditelný support/herní tým/mod tým. Dělal jsem kdysi také v jedné hře a jako představitel týmu herní komunity jsem nesměl být invisble.:scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já tu vím ještě o jednom problému, který tu je od prosince a kterého si tu DK Tým všimnout musel, kdy v sekci „Co je nového?“ místo názvu topicu je „ forumdisplay.php?Číslo a název podsekce“ a po kliknutí naskočí čtyři sta čtverka. Nějak to neomezuje funkčnost fora, hlavně kdy jde kliknout na „více“, ale jde o další funkci, která tu už 2 měsíce nefunguje a určitě si toho musel DK Tým všimnout.:hi


Shedde, napsal jsi to přesně.
Všimli jsme si toho a neomezuje to funkci fóra.
Nevyhledáváme chyby cíleně, ale to jistě tušíš. Na některé věci narazíme náhodně, některé nahlásí uživatelé fóra a některé vyloženě bijí do očí, pokud přestanou fungovat.

V případě, který popisuješ se budeme samozřejmě nyní snažit udělat nápravu :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
[SPOIL]
Shedde, napsal jsi to přesně.
Všimli jsme si toho a neomezuje to funkci fóra.
Nevyhledáváme chyby cíleně, ale to jistě tušíš. Na některé věci narazíme náhodně, některé nahlásí uživatelé fóra a některé vyloženě bijí do očí, pokud přestanou fungovat.

V případě, který popisuješ se budeme samozřejmě nyní snažit udělat nápravu :hi

Já tu vím ještě o jednom problému, který tu je od prosince a kterého si tu DK Tým všimnout musel, kdy v sekci „Co je nového?“ místo názvu topicu je „ forumdisplay.php?Číslo a název podsekce“ a po kliknutí naskočí čtyři sta čtverka. Nějak to neomezuje funkčnost fora, hlavně kdy jde kliknout na „více“, ale jde o další funkci, která tu už 2 měsíce nefunguje a určitě si toho musel DK Tým všimnout.:hi
[/SPOIL]

Opraveno!

For Shedd: Já si této chyby třeba nevšiml, neboj se to příště nahlásit hned a nemusíš čekat 2 a více měsíců na opravu :hi
 
Nahoru