• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o nastavení Světa 35

DeletedUser36255

Guest
Suroviny kupovat nebudu. Neplánuji tam delší pobyt. Vyměním přebytečné vlajky na suroviny, pofarmím si díky rychlejšímu světu nějaké dědky a zbarbařím. Takže smůla :p
 

DeletedUser

Guest
Hnevam sa

Som sklamaný, nahnevaný a znchutený... chcel som tento svet iba kvoli rychlosti 2 a vy date ulpne pomali!!! urcite tu hrat nebudem a uz ani nikde aj kamarati moji su sklamani cele ankety boli na velky ..... chcely sme ist naraz cela trieda a teraz sme seci nastvaty nikdo tam nepojde diki moc ze ste to poondili celee... :bye:bye:bye:bye:bye:bye
 

DeletedUser32529

Guest
Pro nás je to asi taky zabitý, byl dooost velkej zájem , ale bohužel ta nevýhoda vlajek . Z kraje je člověk soutěživý, kouká aby se předháněl aspoň s přáteli se kterými se lognul, jeden bude mít silné vlajky a druhý žádné. Je to divné. Se lognu asi jen na kukačku a pokec.

Jak toto může vůbec někdo schválit a montovat více světů dohromady. Teď jsem si psala s kolegou z s30 a má jich na světě s vlajkami nasbíraných dost, já se tam lognu a pojedu od nuly, to nechápu. Ráda bych ty vlajky zkusila i balíček si koupila, ale ne abych musela kupovat něco, co už jiní mají. Vždyť to je skoro stejný, jako si převádět na jinej svět ruroviny , nebo šlechty.

Čekat zase na další svět a doufat , že tam vlajky nebudou, je celkem otrava. Měli by to buďto zrušit, aby se to neřevádělo, nebo dávat 2 světy na jednou, s vlajkami a bez. To je můj názor, i když vím, že s tím nemůžete nic udělat.
 

DeletedUser36491

Guest
Som sklamaný, nahnevaný a znchutený... chcel som tento svet iba kvoli rychlosti 2 a vy date ulpne pomali!!! urcite tu hrat nebudem a uz ani nikde aj kamarati moji su sklamani cele ankety boli na velky ..... chcely sme ist naraz cela trieda a teraz sme seci nastvaty nikdo tam nepojde diki moc ze ste to poondili celee... :bye:bye:bye:bye:bye:bye

Je nám líto, že to takhle dopadlo, ale konečné rozhodování mělo vedení InnoGames.
Každopádně to bylo i napsané, pokud jsi to četl samozřejmě.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no bohužel, nic speciálního jsme nedostali ani navíc členy v kmeni, ba je to horší :(
 

DeletedUser37343

Guest
Podmínky pro vítězství Kmen má po 365 dnech minimálně 80% vesnic

neni nahodou 365 dni troska dlho? a v kmeni max. 40 hracov? to kolko pobezi ten svet?
 

DeletedUser33829

Guest
Pro nás je to asi taky zabitý, byl dooost velkej zájem , ale bohužel ta nevýhoda vlajek . Z kraje je člověk soutěživý, kouká aby se předháněl aspoň s přáteli se kterými se lognul, jeden bude mít silné vlajky a druhý žádné. Je to divné. Se lognu asi jen na kukačku a pokec.

Jak toto může vůbec někdo schválit a montovat více světů dohromady. Teď jsem si psala s kolegou z s30 a má jich na světě s vlajkami nasbíraných dost, já se tam lognu a pojedu od nuly, to nechápu. Ráda bych ty vlajky zkusila i balíček si koupila, ale ne abych musela kupovat něco, co už jiní mají. Vždyť to je skoro stejný, jako si převádět na jinej svět ruroviny , nebo šlechty.

Čekat zase na další svět a doufat , že tam vlajky nebudou, je celkem otrava. Měli by to buďto zrušit, aby se to neřevádělo, nebo dávat 2 světy na jednou, s vlajkami a bez. To je můj názor, i když vím, že s tím nemůžete nic udělat.
Když započítám i tento svět, tak z posledních 4 světů jsou 3 s vlajkami, z posledních 6 světů jsou 4 světy s vlajkami.

Vlajky tu jsou od léta 2012, kdy spustili svět 27, už tenkrát jsem to kritizoval, protože bylo naprosto jasné, že na dalších světech to hráčům bude poskytovat výhodu.
Celkem mě překvapuje, že tu někteří objevují něco co jsem psal před skoro 2 roky.:D Světy s vlajkami ať spustí jeden z deseti, kde můžou soutěžit ti co mají vlajek kupu a dělat taková turné.:D Je to věc, která je jako jediná vázána přímo s účtem, ale znevýhodňuje nováčky, s takovou je nepřilákají. Ale taky jsem byl proti rozkládání vlajek na nižší úrovně, což stejně není, ale na to mnoho lidí nadávalo svého času, že to nejde. Být to na mně, tak bych na světě 27 nezrušil registraci novým hráčům, s tím se dalo počítat, mě překvapuje, že tu někteří přicházejí teď s něčím co se dávno dalo čekat. Myslím, že to chce promyslet a jako věc sama o sobě je to zpestření i přidávání nečekaného faktoru, každopádně přijít se zásobou není moc fér, ale na stranu druhou co je fér a tato hra není férová především v jiných ohledech. Píšeš o soutěživosti a házíš hned flintu do žita. Já jsem šel na svět 33 pod jiným nickem, novým, neměl jsem žádné vlajky, nepoužil jsem žádné PB, přesto jsem byl fakticky první, který dostal na tom světě milník a to za 10 000 poražených jednotek. Je to tady stále kolektivní hra, k čemu bude hráči zásoba vlajek, když se na něj domluvíte jako kmen? Jestli máš partu lidí, tak máš větší výhodu jak zásobu vlajek.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37372

Guest
Přesně tak :) Vlajky moc velká výhoda nejsou, dá se hrát lehce i bez nich. Kupovat vlajky bych ti nedoporučoval, zbytečnost. Já momentálně hraji na Slovenském světě, taky jsem tam začínal bez vlajek, či +20% produkce, v prvním týdnu jsem se dostal do TOP 15 a momentálně se držím okolo 50. pozice. Pokud jsi dobrá hráčka, tak ti žádné pitomé vlajky překážet nebudou.
 

DeletedUser32529

Guest
Všechno co tu píšete je jistě pravda, ok 50. místo není špatné, ale co nevýhody oproti ostatním , co se v jednu dobu přihlásí stejně vedle sebe a je každá jednotka či surovina dobrá? Však každý tu jistě pamatuje začátky, kdy čekáte chviličku, aby jste mohli zadat stavbu třeba dolů. Jeden tedy bude makat méně, ale bude stavět rychleji, oproti sousedovi, co má všeljaké výhody, kterými mě přefrčí, nebo dokonce dostane, i když u toho budu sedět téměř nonstop? Tohle mě odrazuje a mluvím jistě za mnohem více lidí :) Živě si dovedu představit, jak skupina lidí, která přijde ze světa , kde vlajky neznají a nemají ,mohou srovnávat se skupinou , která je v tom zběhlá a má o 20% něčeho na víc zadara. To prostě nemá cenu, koho to baví, když chce dosáhnout stejných výsledků, za stejných podmínek. ty vlajky nevypydají špatně a určitě se lognu, jen vím, že pokud budu mít souseda, kterej bude ve velké výhodě, nebudu ztrácet čas nad nevyrovnaným soubojem. Prostě budu hrát na štěstí a doufat, že sousedi budou lamky.
 

DeletedUser36461

Guest
nesrovnalosti v nastavení

Nastavení
Herní rychlost
1.4 (má být 2)
Rychlost vojenských jednotek
0.7
Demolovat budovu
Aktivní
Morálka
Aktivní (závislé na čase)
Pravidlo selského dvora
Neaktivní
Základní obrana
20
Milisekundy
Aktivní
Fake limit
1% bodů vesnice
Systém zkoumání
Zjednodušený výzkum
Kostel
neaktivní
Úspěchy
Aktivní
rostoucí barbarské vesnice
Aktivní (do 3000 bodů)
bonusové vesnice
vylepšené bonusové vesnice
Časový limit pro napadení
10 Minut
Časový limit pro obchodníky
5 Minut
Noční bonus
aktivní od 0:00 do 7:00 hodin
Ochrana pro nové hráče
5 Dny
Max. poměr útočníci : obránci
neaktivní
Vlajky
Aktivní
Jednotky
Lučištníci
neaktivní
Systém špehování
Špión může špehovat vojska, budovy a suroviny.
Paladin
Aktivní, může nacházet předměty
Předměty jsou vylepšeny.
Domobrana
Aktivní
Šlechtic
Stoupající ceny šlechty:
Zlaté mince
Maximální dosah šlechty
200 Pole
Pozbytí na důvěry ve šlechtu.
20-35
Nárůst oddanosti za hodinu
1.4
Konfigurace
Omezení počtu členů v kmenu.
40
Žebříček poražených protivníků
Aktivní, v závislosti na bodech
Zástup v dovolené
Aktivní
Omezení pro zástup v dovolené při dlouho trvajícím zástupu.
aktivní, od více jak 60 Dnů trvajícího zástupu v dovolené během 120 Dnů.
Volné obchodování
aktivní, časové omezení dle doby startu hráče
Volba světové strany
Aktivní
Podmínky pro vítězství
Kmen má po 365 dnech minimálně 80% vesnic
(má být = 2 spojenecké kmeny získají dohromady 85% světa, po jakou dobu nebylo zveřejněné)

Datum zahájení
2014-03-25
Verze
20017 8.20

aktuální nastavení podle hlasování hráčů
paladin - Ano, s novými předměty
Počet členů v kmenu - 40
Šlechtic - Tradiční, zlaté mince
speciální nastavení - žádné
vlajky - Ano
výzkum - Tradiční, jednotky mají 1 stupeň
Endetime - 2 spoj. kmeny získají dohromady 85%
domoobrana - Ano
lučišníci - zatím Ne
Kostel - Ne
Rychlost světa - 2

Vážený suporte, k čemu bylo hlasování hráčů, když nedodržíte jejich výsledky. Pokud je pravda co je zde napsané, tak ve dvou (zásadních) bodech je to jinak než si hráči odhlasovali!!! Pro jistotu jsem je podtrhl a zvýraznil.
 
Nahoru