• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o nastavení Světa 35

Ještě se zeptám, tady to jistě víte všichni mimo mě , pokud si nasadím na účtu s více vesnicemi vlajku na mince, tak to slevuje pouze v té vesnici, nebo komplet ve všech? Cejtim se jak blbec, ale pak budu dělat chytrou zase já v kmenu :cool
 
Vlajka se vztahuje k vesnici, ke které je přiřazena. Já vlajkový příznivce nejsem, tudíž netuším, zda-li se zrovna mincová vztahuje ke všem, ale myslím si, že by to mělo být stejně tak jako u navýšení produkce - tedy pouze v jedné vesnici. :hi
 
Vlajka je funkční pouze v té vesnici, v které je vyvěšena, platí to u všech vlajek bez rozdílu.
 
Tak to bude brnkačka mi stačí 3 vlajky, který si budu zdokonalovat :-) mince, útok a surky :-) tak vy sbírejte ty ostatní :P
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak pak budu rozdávat hubičky a slibovat hory doly, aby to se mnou někdo vyměnil , to určitě zabere :-)))
 
Ano, ale mě nebude dělat problém , chodit na návštěvy na kafíčko :-)
 
Zpět
Nahoru