• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o nastavení Světa 35

DeletedUser25426

Guest
Nesrovnalosti v nastavení

To tydl4
Dal sis s tím dost práce , ale zbytečně - ankety nebyly závazné, ale jen orientační - pro zjištění názoru...
Vážení hráči,hlasujte v anketě, jaká by se vám nejvíce líbila rychlost na Světě 35. Na výběr jsme vám dali ze tří možností. Jakmile bude hlasování ukončeno, pokusíme se vámi zvolenou rychlost navrhnout u vývojářů hry a prosadit ji. Nemůžeme však nikdy zaručit, že skutečně vyhraná zvolená možnost bude do hry implementována. Rozhodující slovo v nastavení světa mají tvůrci hry z firmy InnoGames.
Takhle to je u všech anket ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
A odkdy sis myslel, že Kozmicz prosadí 2 spojenecké kmeny s 85% dominancí na mapě? Navíc říkám - svět co svět je při hlasování největší zájem o rychlost 2, to je navíc i pěkný nesmysl, aby bylo všude tohle nastavení. To samé jednoduchý výzkum a zlaté mince - také nejsou vždycky, i když si je hráči odhlasují. Bohužel 10stupňový není u nás nikdy...
 

DeletedUser36461

Guest
Endetime

Děkuji za přízpěvek ohledně ankety...

pak k tomu mám už jen jednu poznámku --> dokážete si představit ukončení světa --> Kmen má po 365 dnech minimálně 80% vesnic, po dosažení oných 80% zde hráči budou rok jen tak sedět a čekat až se svět ukončí, to ani náhodou i 3 měsíce byly dlouhé, spousta hráčů raději zbarbaří, pak už to přestává mít smysl, je to nedohratelné ...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
tydl4: Podmínkou není myšleno, že musí 80% udržet po dobu 1 roku, ale svět musí běžet min. 1 rok, aby mohlo vůbec ke spuštění Time Endu dojít. Time End běží opět stejně po dobu 3 měsíců, jak je tomu u všech ostatních světů.
 

DeletedUser37372

Guest
Když ti tak moc vadí, že soused bude mít vlajku většinou kolem +10-14% produkce navíc, zapni si na první týden +20% produkce, pak už ta vlajka ztrácí výhodu
 

DeletedUser32529

Guest
To by měli automaticky všem zařadit stejně, aspoň fakt na ten týden, jelikož v té době se už začne projevovat , kdo si buduje vesničku , nebo zakládá vojensky a rabuje o sto péro :) Tak mohla by se udělat nějaká rovnost aspoň do začátku, jak k tomu přijdou hráči, kteří přijdou poprvé na nový svět s vlajkami (chtějí začít pod jiným nickem) a musí hned začít vrážet prachy za to co jiní mají, protože měli zrovínka štígro na svět s vlajkami. Ať mi nikdo neříká, že to spousty lidí neodradí, jak před registrací, tak po startu. Kdo má rád nevýhody že :) Kdybych měla slušný vlajky, myslíte, že bych tu vyprávěla o nějakých nevýhodách? :)))

Ps: ano tu produkci si zvýším, ale to může i ten s vlajkou, takžeee :))) nic nového pro mne na s30 jsem ji zhruba po 3/4 roce už automaticky vysadila a hodlám nasadit na s35 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Pokud máš zájem, mám 12% produkci na suroviny, zelenou vlajku, můžeme vyměnit za cokoli.;)
 

DeletedUser32529

Guest
No, než budu mít něco 12ti procentního, tak si ještě počkám :) navíc to půjde asi teda jen v rámci kmene :) Ale jo třeba něco nasbírám, třeba se plácnu přes kapsu a koupím si dárek v podobě vlajek do DK :) tak se pak můžeme nějak dohodnout :) na s32 a 33 už jsem asi 6-7 kouskůnasbírala a pojedu tam jak o život na úkor s 35 :)

Díky :)
 

DeletedUser36255

Guest
Experti, co si tu požád stěžují na to, že jsou znevýhodněni tím, že nebudou mít surovinové vlajky zoufat nemusí. Určitě na S35 půjdu a velmi rád vyměním veškeré surovinové vlajky, co zrovna mám.
Je krásné sledovat, jak se lidé ochotně vzdají svých mincovních, rekrutačních či populačních vlajek za tuto bezcennou vlajku :)
 
Nahoru