• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

DeletedUser37060

Guest
"Jak ty sám píšeš, neprémioví hráči jsou mnohem lepší,..."

nájdi mi jediný citát kde som použil túto frázu...
na takých čo sú úplný trotlovia čas dojde, to si píš... ale sú takí čo vedia hrať a kupují si do toho veškeré bonusy, ako napríklad ty, svoju konkurenciu vyradia už v prvej fáze aby sa neskôr, keď už budú mať vyrovnateľnú silu nemohli postarať napríklad o teba.. A takým sa hráč, čo maká pez peňazí, len ťažko vyrovná.

A tomu hovorím neférová hra. Hráč schopný a skúsený je slabí, pretože hráč čo je schopný alebo skúsený, nikoli oboje, si proste svoju druhú polku kúpi a ešte tým získava aj náskok....
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
A zaplatí si co? Pochybuji, že vůbec tušíš co prémiové funkce ve skutečnosti jsou, natož aby jsi je vůbec viděl někdy reálně v akci.
Nějak mezi nimi nevidím nic, čím by se dalo kupovat vítězství.

Jen poznámka... Jsem bývalý zástupce speed admina a speed moderátor, člověk momentálně navrhující speed kola pro české speedy, bývalý člen Wiki týmu, vítěz speedů na asi více než 10 jazykových verzích DK, vítěz českého světa, člen akademie vítězů slovenského světa, člen rad mnoha významných kmenů na českých i slovenských DK, hrál jsem na asi 5-8 dalších jazykových verzích aktivně světy.
Proto se prosím informuj, než budeš prohlašovat věty ve smyslu, že o hře nic nevím. Tak se nám pochlub, co na DK znamená "bis", "USDS", "Zumbizada" nebo "Boucherie" a pak třeba vysvětli, co je zvláštního na přihlášení se na speedy z finské hlavní stránky DK. To všechno pěkně z hlavy.
Díky a přeji hezký den.
 

DeletedUser35350

Guest
Hraju to tu od S24, (25, 26, 28, 33...) A premiové body jsem do toho zainvestoval poprve na 34ce, protože jsem si chtěl vyzkoušet jaký je rozdíl v tom začínat se zvýšenou produkcí... Je pravda, že jsem celkem vystřelil a jsu největší v kmeni... Nicméně mám jen o 100b víc jak druhý z kmene a ten jede bez PF...

BTW sedl jsem si tuhle v zástupu do 320b vesnice... řádně jsem vymetrl okolní vesnice a za půl dne byla vesnice 410b... Takže si myslím, že je celkem fuk jestli máš či nemáš PU, PB atd, sejde na tom jak se tomu věnuješ! Když si k tomu sedneš jednou denně, vyženeš pár vojáků a jdeš spat..., pak ti přetečou sklady atd. tak se nemůžeš divit, že nerosteš...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pánové,držte se prosím tématu,ostatní věci můžete probrat v kavárně.
 

DeletedUser

Guest
Já to tu už několikrát říkal... Můžeš mít i milion PB co do toho vrazíš, ale když to neumíš hrát, je ti to k ničemu. Ty PB za tebe neobsadí vesnice, nechytají vláčky, atd....:wacko

Jinak obchodování mi přijde zcela bezvýznamné a podle mého názoru je používá jen pár zoufalců. Neříkám že jsem jej nevyzkoušel, kecal bych ale ty poměry co jsou tam uvedeny mi přijdou směšné.

Naštěstí se už lidi vzpamatovali a rozjelo se obchodování surka za surku.
 

DeletedUser34586

Guest
Přesně,hádáte se o úplných hloupostech zde,bavme se k tématu. :wacko
 

DeletedUser

Guest
jedno musím uznat. Shedd měl pravdu. Ti co do toho rvou tisíce, jsou tam kde jsou. Mít 6.000Kč nazbyt, tak mám taky 4 vesky. Totálně to pokazilo celou hru...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru