• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Vážení hráči,

děkujeme Vám za účast v průzkumu ohledně funkce Obchodování s prémiovými body. Výsledky průzkumu jsou velice pozitivní a my jsme rádi, že se vám funkce líbí.

1. Líbí se vám funkce Obchodování s prémiovými body?

Ano - 79%
Ne - 21%

2. Používáte funkci Obchodování s prémiovými body alespoň 1x týdně?

Ano - 36%
Ne - 64%

3. Jakým způsobem funkce používáte?

Získávám tím suroviny - 9%
Získávám tím PB - 36%
Získávám tím obojí - 13%
Funkci nepoužívám - 42%


Výsledky průzkumu jsem předal vývojářům a tvůrcům hry.
 

DeletedUser33829

Guest
zem se po mě neslehla. Nejsem už ve wiki a proto konečně mohu svobodně vyjadřovat své názory na hru. já s DK končím, na 34 jsem už předal vesku, a 33 to přijde taky v brzké době. Nebudu podporovat tohle vydírání! vím o mnoha kvalitních hráčích co to balí a nehodlají se vrátit ke hře dokud bude směřovat tam kam směřuje. za chvíli zde zbudou jen ti, co do too rvou desetitisíce a opravdu mě znechucuje vidět že na 34 vede hráč který hrál na 33 a nebyl schopný boje... holt si to kupuje za prachy a na to já doslova se... kašlu...
To je rychlá změna názoru.;)

Nesouhlasím s Tvým závěrem, zdůrazňuješ, že tuto hru hraješ od světa 1, ale podle toho jak píšeš bych řekl, že jsi ji nikdy nehrál pořádně.:D Na světech v 90 % vévodili vždy hráči co nebyli schopni boje, ale mrchožrouti. Podívej se na profil hráče Hassík 80 na 34, je někde okolo 30. místa, ten tam taky píše a zdůrazňuje že byl první. To byl, ale mrchožrout, dostal účet, ten si vystavil, a pak spapinkal. Za dva roky co byl vedle mě na mapě mi nesebral ani jednu vesnici. Takže to, že vévodí tabulkám hráč neschopný boje, tak to tu bylo vždycky, jen teď si za to někteří zaplatí více peněz.:D
 

DeletedUser36749

Guest
Tak se můžeme podívat, že už téměř nikdo nabídky nepřijímá jelikož už ted je pomer 1000:1 nevyhodny

je to neco co dost pomůže při rozjezdu ve hře.. ale do budoucna to už nikdo nezaplatí..

a stejne nejvíce pak zaleží kolik tomu věnujete času.. peníze pomůžou ale jde pak spíš o čas a o spravna rozhodnutí ...
 

DeletedUser33829

Guest
Už nějaký čas, několik týdnů, ani nikdo už PB nenabízí za suroviny, ale opačně se to říct nedá. Když dám všechno za všechno, tak mi vyskočí 34 stran z nichž 32 je jen o výměně suroviny za PB.:blush Jestli tohle někdo přijímá, těžko říct, asi už nikdo.
Rozhodně to už teď žádný vliv nemá a teď to ztrácí i smysl tady, ale nešlo si nevšimnout, že doslova skoro každá nabídka je jen s PB a těch bez PB minimum, tak to bylo na začátku světa, tak je to paradoxně i teď.:cry
 

DeletedUser37060

Guest
Vážení hráči,

na základě zpětné vazby z ostatních jazykových verzí, jsme se rozhodli upravit maximální poměr nabídnutých prémiových bodů v přepočtu za 1.000 surovin, a to z hodnoty 2.000 pb na 20 pb.


Nový poměr je nastaven na všech světech s aktivní funkcí obchodování s prémiovými body. Děkujeme za pochopení a věříme, že novým poměrem docílíme k efektivnějšímu používání této funkce.




S pozdravem
DK Tým​

Tak a je po srande... :D Takto sa ekonomika rýchlo zmení, mnoho hráčov skrachuje... ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Těžko.;) Tohle nemá skoro žádný vliv, prodat 1000 surovin tedy jde v rozmezí 1 - 20 PB. To není omezující.;) Jestli někdo přijímal ty přehnané nabídky jako 1000 surovin za 250 PB atd. těžko říct, asi ne a byly to výjimky, takže to omezující není.;)
 

DeletedUser37060

Guest
:yeah tak nie som jediní, čo nedokáže 100% rozoznať sarkazmus :D

ale sú takí, čo skupovali všetky "výhodné" ponuky a predávali za 2-5x viac... :D
Je mi jasné, že skupovať 1000 surovín za 1 PB a predávať za 2-5 PB je hodne výnosné, ale predstav si, že niekto predal 1000 surovín za 250 PB a mal na mesiac vydeláno... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Myslíš, že takovou nabídku 1000 surovin za 250 PB někdo někdy přijal?;) To si nemyslím, leda tak opravdu nějaká výjimka.
 

DeletedUser37060

Guest
tak sám so sa s takou ponukou nestretol :D Ale keď sa na to pozerám z teoretického hľadiska, tak raz za mesiac sa to možno stalo... :) A raz za mesiac to bohate stačí :D
 

DeletedUser40416

Guest
Myslíš, že takovou nabídku 1000 surovin za 250 PB někdo někdy přijal?;) To si nemyslím, leda tak opravdu nějaká výjimka.
No na te mezinarodni verzi lidi prvni tyden, dva bezne kupujou za 100-150 a i mesic po zacatku neni problem prodavat za 40-60, samozrejme chce to trochu stesti, ze jsou blizko velci kupci, ale tam je to bezny, pry tam nekteri utracej par tisic PB denne a nekteri naopak vydelaj par desitek tisic za mesic.
Jenze tady ten obchod strasne vazne, protoze neni dost kupcu, kteri by si konkurovali a vykupuje par hracu za drobaky.
 
Nahoru