• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

DeletedUser

Guest
každý má svůj názor a nikomu jej neberu ani nevnucuji, čas ukáže až se potkáš s někým kdo bude praktikovat to co jsem popsal, bohužel nejen já se s tím už potkal , ukáže čas jak budeš obchodovat na trhu s pú v tom poměru který je daný, kdo ti to koupí ? přemýšlel jsi i dopředu? nebavme se o tom co je teď a kdy jsou ochotni dát hráči ty pú za suroviny, kdo ti dá v době kdy budou plné sklady 1 pú za 1000 surek? není to trochu naivní ? přemýšlej o tom, větší poměr už není možný , kdo v té době bude obchodovat z pú? možná zas jen ti co přijdou na tenhle svět jako nový a budou to chtít rozjet, takže je to takové letadlo kdy ti poslední na to doplatí .
 

DeletedUser34586

Guest
Ono jde spíš o to,že dříve lamky nemněly proti zkušeným hráčům skoro šanci,dokud nebyly tyhle výhody,dřív se hrálo bez těhle vychytávek,a tak jsi poznal,kdo je lama a kdo ne.V téhle době zkušený hráč tvrdě maká a dře (bez všech vychytávek za PB) ale stejně může být za lamou co si koupí Zvýšenou produkci,nakupuje surky za PB,zkracuje si výstavbu budov,si vem,jak dlouho trvá Kovárna na 20,hodně dlouho,tady hráči co mají peníze,si dvakrát zaplatí zkrácení výstavby...

Někomu se to líbí,někomu ne...třeba hráčům,co jsou dobří,ale nechtějí do toho vrážet peníze,to bere chuť na vždy hrát tuto hru...ale lepší už to asi nebude :) Navíc,mně se zase nelíbí Němej9,že si kopírujete název našeho kmene :D
 

DeletedUser38329

Guest
Nesouhlasím s názorem že hra je byznys, vše je o penězích a nikdo to dělat zadarmo nebude, já jsem student střední školy, je mi 16 let. Nevydělávám, nedostávám kapesné - spíše dostávám, ale na jídlo, oblečení. Do hry jsem poslal sms v roce 2010. Premium získávám na speed kolech, které si vyhraji. Nyní mám 2700 premiových bodů :)
Svět lze vyhrát i bez kupování, s klasickým premiovým bodem, a ještě další výhoda je pomocník rabování, který stojí nic, tak levný, že konec. Vyhrál jsem 3 světy, ano přiznávám že takový výhody nebyly, ale byly tu již řeči, správce účtu, to je zvýhodnění jako BRNO! a ono nic, aj tak jsem začátky světů vedl jak nic, hraji tuto hru od začátku, od světu jedna, hrál jsem dost světů. Tuhle hru nejde poničit tak, aby byly o hodně zvýhodněni hráči. Tato hra je dost o náhodě/štěstí..

Tísíckrát více ti pomůže to, že ze začátku hry dostaneš více barbarských vesnic, špatných hráčů, nevytrvalé hráče, co to hned vzdaní, než sypat stovky či tisíce do hry :) Já jsem dokázal dost bez těchto výhod, a necítím se nijak znevýhodněn, stačí mít čas, chuť hrát, a štěstí. Svět 26/27/29 jsem rozehrával jen s pomocníkem a premiovým účtem a vždy jsem vedl..
 

DeletedUser

Guest
Já jsem zvědavý, jak daleko až budou chtít někteří hráči s tímto dojít, myslím ty co do toho sypou peněz. Innogames opět vytvořilo něco co jim pomůže vylepšit stav bankovního účtu.
 

DeletedUser37060

Guest
tak ja na tom dobre zarábam tiež :D
suroviny, ktoré pre mňa nemajú cenu predávam za PB ktoré už cenu majú :D a nie len pre mňa...
 

DeletedUser37060

Guest
ten je v poslednej dobe nejak ticho...

začal klesať v rebríčkoch, prestal toľko dotovať INNO Games... po svojom odchode z wiky týmu a BANáne sa po ňom snáď zľahla zem... :D
 

DeletedUser

Guest
zem se po mě neslehla. Nejsem už ve wiki a proto konečně mohu svobodně vyjadřovat své názory na hru. já s DK končím, na 34 jsem už předal vesku, a 33 to přijde taky v brzké době. Nebudu podporovat tohle vydírání! vím o mnoha kvalitních hráčích co to balí a nehodlají se vrátit ke hře dokud bude směřovat tam kam směřuje. za chvíli zde zbudou jen ti, co do too rvou desetitisíce a opravdu mě znechucuje vidět že na 34 vede hráč který hrál na 33 a nebyl schopný boje... holt si to kupuje za prachy a na to já doslova se... kašlu...

Aby to nebylo smazáno jako můj profil na 34 :mocking, dodám, že obchodování se surovinami je už poslední kapkou od inno a je to hrůza...
 
Nahoru