• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

DeletedUser37060

Guest
no jo... už si otvoril oči a pozeráš sa na to konečne z pohľadu "sockárov" ako nás nazval bukaj?
 

DeletedUser

Guest

to ne, dívám se na to jako hráč co hrál od světa 1 a zažil férovou hru... Nyní z toho má inno jen byznys ale to nebude trvat dlouho. Pořád zde bude hrstka lidí co sem bude cpát tisíce korun, ale ty to přestane bavit až nebudou mít vlastně proti komu hrát...
 

DeletedUser

Guest
hnus hnus hnus


to ne, dívám se na to jako hráč co hrál od světa 1 a zažil férovou hru... Nyní z toho má inno jen byznys ale to nebude trvat dlouho. Pořád zde bude hrstka lidí co sem bude cpát tisíce korun, ale ty to přestane bavit až nebudou mít vlastně proti komu hrát...

hraji tenhle svět od zahájení, ihned po ukončení a výhry světa 17 a to co tenhle svět nabízí a co celkově vytváří tvůrci této hry se jinak nedá nazvat než hnus a ždímání peněz, hra jde zcela mimo , opravdu jde jen o to jak vydělat ještě víc, můžu být sebehorší hráč ale když nasypu, svět tu s přehledem vyhraju, nemám surky? není problém pú zařídí , nemám budovy ? není problém pú zařídí , zbořili jste mi budovu ? není problém pú zařídí , nasyp sem co nejvíc a jsi king, jsem zhnusený, dohraji ještě chvilku a kašlu na to .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já to beru jako 4tou komoditu na trhu a nemám s tím problém - obchodovat a získat tak jistý výhody může každej a to aniž by do toho vložil jedinou korunu, nechápu tedy ty nářky. mnohem víc mi vadí a kazí hru, když se na jednom účtu střídá víc lidí a jsou tam v podstatě nonstop.
a fér hra tenhle typ hry nebude nikdy- fér by byla maximálně tehdy, když by měl každý jednak stejné možnosti a jednak stejné množství času, co je na tom za férovou hru, když děti spěj a já jsem vzhůru nebo naopak, když na hru má někdo hodinu a někdo 10 hodin denně.
 

DeletedUser39549

Guest
zdravim panove ja bych mel zajem obchodovat s nekym s PB na slovenskem svete tady na ceskem mi k nicemu nejsou rad bych je nekomu poslal vymenou poslanim na slovenskem svete..
 

DeletedUser

Guest
co víc dodat?

nejsem proti obchodování s pú, kdo chce ať si obchoduje a vráží do toho víc než ostatní, dejme tomu že by se dala zkousnout i zvýšená produkce v dolech, to jsou další prašule, ale jak chcete hrát proti hráči který je odhodlaný do toho narvat co to dá když mu vybijete vojska, ( nebo je schová) zničíte hradby, selák, HB seberete surky a stejně je vám to k ničemu, můžete tam jít znovu jak otočíte útok a ejhle - vesnička je zas vystavěná jako předtím , jak je to možné? suroviny nepotřebuji mám pú, čas na stavbu ? nepotřebuji mám pú tak co je to za hru? hodil jsem hromadku jen svému kmenu a podle odezvy nejen já ale spousta dalších bude kvůli tomuhle končit . S hrou tohle nemá nic společného jde jen a jen o byznys a dokud někteří z vás neotevřou oči a budou to podporovat bude to zacházet dál a dál , nechápu vás kteří jste ochotni tohle tolerovat, podporovat a tím inno víc a víc nahrávat , doufám že jsem nenapsal nic špatného nebo urážlivého jedno napomenutí už mám.
 

DeletedUser

Guest
markiba - 20% surovin za PB a nákup surovin na tržišti za PB..není to náhodou naprosto jedno a to samé, tzn. suroviny za PB? :) naopak tenhle systém nabízí možnost získat PB i pokud by si je jinak nekoupil, a tento hráč, dosud znevýhodňován, až nyní může hovořit o té vaší férové hře, protože najednou mají všichni stejný možnosti - mít pb a za něco je využít. takže teď nevím, když někdo nakoupí pb za suroviny a pb pak použije, jestli to je stejný lůzr, jako někdo, kdo do toho nasype peníze :) jak už jsem napsal, pb jsou jen 4. komodita na trhu
nijak vehementě tenhle systém neobhajuju, ale přizpůsobil jsem se a využívám ho
 
Nahoru