• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser23861

Guest
to je uplne jedno co pises sepiku, protoze bud jsi prehledl, ze to byl nejaky zastup, nebo vyslovene lzes, to u tebe neni nic noveho. kdyz uz tady zneuzivas info cos mel jako supp, tak jediny kdo mel u me loni zastup a je myslim prazak byl decak.

ty sice delals velky tajnosti kde hrajes, ale me tohle nedela problem, takze naposledy jsem byl v praze na vanoce 2011, a jel jsem autem, protoze jsem potreboval neco odvezt, takze letecky to tentokrat nebylo. nejak si to prizpusob pro svoje potreby a zarad do sveho spisu jmenem Lovci jako "dalsi dukaz". troubo.
 

DeletedUser31407

Guest
[SPOIL]
[SPOIL][/SPOIL]


To vyjadrenie asi nebude lebo im nestojíte za to
a v mnohom sa mýlite
1. TF nebol môj kmeň, viedol ho niekto iný.
2. Daný koniec som nenavrhoval ja.
3. Mr. face mal som tam zástup pokial boli boje 1 vs 1 ste boli dost slaby, Vaša sila je len v spoločných akciách v ničom inom. A mám určitý pud sebazáchovy a úcty k sebe a nie aby som začal ráo o tretej hodine posielať útoky. S toho som vyrástol
4. Ako písal mnohý ja dostanem ban ze napíšem vraj neslušné slovíčko s bodkami a to som len popisoval vaše staré logo a vy? Prorok napíše výraz chujoviny a nič sa nedeje!!!! ( a budem mať ban)
5. A od kosirka alias vezira len bych chcel vedieť ako sa mu darí cestovať po Europe rýchlosťou zvuku (dúfam že vieš o čom hovorím)
Ráno si vo francuzsku a o tri hodiny sa prihlasujes v Prahe na DK to je veľmi zaujímavé a nebol tam žiadny zástup ale klasické prihlásenie. ( AAAAAAAAA sakra zase ďalší môj výplod :( )
[/SPOIL]


Sepiku, musím uznat, že bavič jsi jedinečný .:D

Jen by mě ještě zajímalo, jak by jsi hodnotil Vaši hru. Možná takhle:
"1 vs 1 hodně slabý a společné akce, ty byly hotový propadák, proto se většina rozhodla skončit, aby si zachovala alespoň nějakou důstojnost, i když já osobně jsem Vás chtěl drtit až do samého konce :cry. " ;)
 

DeletedUser

Guest
Čo to vyprávaš o drtení že ťa zuby nebavia
ale aspoň vidíme ako ste sa všetci pekne vyjadrili na fóre
Neviem kto je zabávač ale predovšetkým asi VY.
Kmeň TF ukončil svoju činnosť na svete S18. Je to ich rozhodnutie dôvody už tu niektorý popísali a nebudem sa opakovať. Týmto ste vyhrali svet a ste Kingovia tak čo chcete viac.
VYHRALI STE A OSOBNE VÁM GRATULUJEM.
Dúfam že toto postači a tie vaši fantasmagórie si už nechajte radšej pre svojich potomkov.
TOTO ste chceli a máte a vám sa to nepáči tak potom sakra čo chcete.
Užívajte si ten pocit šampanské nech vám tečie potokom a zvyšok si domyslite kam Vás posielam najradšej
 

DeletedUser33479

Guest
Ok, zodpověz mi 2 věci, co jsi udělal za dobu tvého působení na S18 ? Prosím nějaký zdárný příklad povedené akce, povedené obrany. Nepočítám tvůj podvod.

A za další, teď ten nejdůležitější fakt, jak dlouho jsi na S18, že soudíš, tu práci jenž lovci na tomhle světě měli. Byl jsi tu, když se zrodili ? Byl jsi na tomhle světě, když lopati rušili účty kvůli nim a házeli zátupy na jejich 3 hráče, byl jsi tu když pv a ostatní měli na nás akce a my jim to bránili ?

Nebyl, co se opovažuješ vůbec do dění zasahovat, jako supportér si stál za 3 věci, ale co by hráč, to nejde ani vyjádřit. Lama lamou zůstane a věř tomu, že já jsem taky lama :D , když se podívám na tvé příspěvky, je mi jasné co jsi zač. Jsi ten, jenž má jednu teorii, na víc totiž nemůže se svým iq přijít a budeš nás zde špinit.


Závěr: Je mi líto, co tu je za scény, nebudu sem psát, stačí si počíst v sepikovy příspěvky a je jasné co je to za trolíka. A je mi líto, že tf na to naletěli. Kdo ví jak to vůbec bylo, když byl sepik v supportu tf se dařilo.
 

DeletedUser30368

Guest
Polpiku, osobně jsem Ti nic nesmazal,ani žádné důkazy nikdy neviděl.

Užijte si zbytek dne. Zelí

PS: Gratuluji Lovcům v pokoření dalšího kmene :)
 

DeletedUser

Guest
Čo to vyprávaš o drtení že ťa zuby nebavia
ale aspoň vidíme ako ste sa všetci pekne vyjadrili na fóre
Neviem kto je zabávač ale predovšetkým asi VY.
Kmeň TF ukončil svoju činnosť na svete S18. Je to ich rozhodnutie dôvody už tu niektorý popísali a nebudem sa opakovať. Týmto ste vyhrali svet a ste Kingovia tak čo chcete viac.
VYHRALI STE A OSOBNE VÁM GRATULUJEM.
Dúfam že toto postači a tie vaši fantasmagórie si už nechajte radšej pre svojich potomkov.
TOTO ste chceli a máte a vám sa to nepáči tak potom sakra čo chcete.
Užívajte si ten pocit šampanské nech vám tečie potokom a zvyšok si domyslite kam Vás posielam najradšej

Hlavně aby ses už konečně vytratil v propadlišti dějin, potom budeme všichni spokojeni..

Myslím, že o tvé gratulace tady opravdu nikdo nestojí. A divím se, že zrovna ty tu něco píšeš o fantasmagoriích. Ještě jsme nezapomněli, co vše jsi tu vytvořil, zejména v tvé nejslavnější pseudokauze pro-zafi
 

DeletedUser23861

Guest
Už jsem sem nechtěl psát, ale tak proč se trvale obírat o zábavu, že? :)
Pozor na tu rétoriku, kdysi dávno tu jeden kmen psal, jak zatím nikoho důležitého neztratil, pak ten kmen bojoval/nebojoval ještě několik měsíců, kdy stále nikoho důležitého neztratili a kdy jim byly ničeny jenom lamy a najednou ouha, šedá kam se podíváš :) Ano, bylo to slavné PV, ale tyhle řeči teď vedete vy, takže pozor, ať z vás pak taky nemáme takovou srandu. Njn na jednu stranu si říkám, že tady budete chtít zůstávat co možná nejdéle, abyste nám to co nejvíc prodloužili, ale na stranu druhou, možná se opět dočkáme šedého moře a pokud ne, tak si z vás alespoň neustále budeme dělat srandu a ono je to přece o zábavě, ne? :)


Svata slova farmiku. trefil jsi to perfektne, ale on to byva na kmenech docela casty scenar, kdyz uz kmen je na konci sil, a pukne jako prezraly meloun. Byla to vlastne takova nase obranna vyhra, kdy TF zevnitr rozeziral ten vecny neuspech v jejich hromadacich, jejichz system odkoukali od lovcu, potazmo ode mne jakozto jejich autora :hi ale odkoukali to zatracene spatne a bez invence. TF se prozralo do velikosti sedivkama po PV, behem par mesicu zdvojnasobilo svou velikost, ale duchem zustalo stale ten maly kmen. ted zvolili konec aby to mohli vysvetlit jinak nez svym vlastnim selhanim, a jdou zit ten zadouci realny zivot, ktery sice uz mohli zit pred rokem, kdyby ovsem nemeli pred ocima tu mapku sveta, kterou sem daval na predchozi strane druss, a k tomu nemeli chovani krys. takhle jen potvrdili heslo, ze pycha predchazi pad.
a na rozdil od nekterych nasich spoluhracu ja zas tak zvedavy na valku s nima nebyl, z tech nekolika akci jsem si dokazal udelat predstavu jak by to probihalo, proste vytloukani lamicek. nuda. jen jsem se tesil na takovy ty klasicky sypace utoku jako leon dragon, martyice, sceptre, daira...., jak by se jim libilo branit, a jak jim to pujde? poctive branit ucet je totiz uplne jiny level nez v klidu sypat utoky.
 

DeletedUser

Guest
Čo to vyprávaš o drtení že ťa zuby nebavia
ale aspoň vidíme ako ste sa všetci pekne vyjadrili na fóre
Neviem kto je zabávač ale predovšetkým asi VY.
Kmeň TF ukončil svoju činnosť na svete S18. Je to ich rozhodnutie dôvody už tu niektorý popísali a nebudem sa opakovať. Týmto ste vyhrali svet a ste Kingovia tak čo chcete viac.
VYHRALI STE A OSOBNE VÁM GRATULUJEM.
Dúfam že toto postači a tie vaši fantasmagórie si už nechajte radšej pre svojich potomkov.
TOTO ste chceli a máte a vám sa to nepáči tak potom sakra čo chcete.
Užívajte si ten pocit šampanské nech vám tečie potokom a zvyšok si domyslite kam Vás posielam najradšej

Sepiku ty *****, neber si naše děcka do huby, ty sám k nim přiješ jak slepý k houslím, když se náhodou nějaká baba otře o tvou ulepenou myš, chudáku!
 

DeletedUser31407

Guest
[SPOIL]
Čo to vyprávaš o drtení že ťa zuby nebavia
ale aspoň vidíme ako ste sa všetci pekne vyjadrili na fóre
Neviem kto je zabávač ale predovšetkým asi VY.
Kmeň TF ukončil svoju činnosť na svete S18. Je to ich rozhodnutie dôvody už tu niektorý popísali a nebudem sa opakovať. Týmto ste vyhrali svet a ste Kingovia tak čo chcete viac.
VYHRALI STE A OSOBNE VÁM GRATULUJEM.
Dúfam že toto postači a tie vaši fantasmagórie si už nechajte radšej pre svojich potomkov.
TOTO ste chceli a máte a vám sa to nepáči tak potom sakra čo chcete.
Užívajte si ten pocit šampanské nech vám tečie potokom a zvyšok si domyslite kam Vás posielam najradšej
[/SPOIL]

Slovo "drtit" v souvislosti s Tvojí osobou jsem samozřejmě myslela jako ironii a i mí potomci (když už je tu zmiňuješ) to pochopili, je mi líto , že ty zřejmě ne :cry....
"zvyšok si domyslite kam Vás posielam najradšej" že by tam, kam my Tebe ??:rofl:hi
 

DeletedUser

Guest
Čo to vyprávaš o drtení že ťa zuby nebavia
ale aspoň vidíme ako ste sa všetci pekne vyjadrili na fóre
Neviem kto je zabávač ale predovšetkým asi VY.
Kmeň TF ukončil svoju činnosť na svete S18. Je to ich rozhodnutie dôvody už tu niektorý popísali a nebudem sa opakovať. Týmto ste vyhrali svet a ste Kingovia tak čo chcete viac.
VYHRALI STE A OSOBNE VÁM GRATULUJEM.
Dúfam že toto postači a tie vaši fantasmagórie si už nechajte radšej pre svojich potomkov.
TOTO ste chceli a máte a vám sa to nepáči tak potom sakra čo chcete.
Užívajte si ten pocit šampanské nech vám tečie potokom a zvyšok si domyslite kam Vás posielam najradšej


v zivote nedosiahnes ani clenky mojich deti ;)
 
Nahoru