• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

DeletedUser23979

Guest
Přihlaš se na sv. 24.

V nastavení by měl být průzkum a tam anketa. Svět 24 by měl být pro anketu do konce hlasování opětovně pro přihlášení registrovaných otevřen.
 

DeletedUser

Guest
Já hlasovala pro ukončení a ... jelikož byl svět 24 dohrán, už mě tolik nemrzí, že jsem hru z osobních důvodů předčasně ukončila a věnovala se jen své dvaadvacítce.

Pozorně čtu vše, co bylo zde a ještě ve vedlejším topiku napsáno. S některými názory se ztotožňuji více[SPOIL]což jsem zpečetila reputací[/SPOIL], s jinými méně a stokrát jsem měla chuť napsat něco za sebe. Má to ovšem smysl??
Ač atheista, čas od času si připomenu jednu motlitbu, citát či jak to nazvat ...
Právě nyní nastala ta správná chvíle:

"Bože, dej mi chuť a odhodlání změnit to, co ještě změnit mohu, dopřej mi dostatek síly a vyrovnanosti smířit se s tím, co změnit nelze a dej mi moudrost a rozvahu, abych tyto dvě věci dokázala rozeznat!"

Gratuluji vítězům!!!
:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 18375

Guest
Proč se mi pořád nedostává odpovědi??? Tohle je support za všechny prachy to vám teda povim. Chci jasnou odpověd na jasnou otázku.

Pokud chceš komunikovat se supportem, tak musíš napsat ticket. Zde na foru s tebou nikdo nic řešit nebude. A i v rámci supportu ti nebude schopen odpovědět každý, ale max. Sonik nebo Indigra - kteří toho mají za této situace nejspíš víc než dost - okamžitou odpověď tedy ani tak nečekej...
 

DeletedUser

Guest
Dotaz na Support...

Proč alespon nezmrazíte statistiky a nezměníte název světa....aby jste alespon částečně zachovali čest vítězů??? A ti co si chtějí rozebrat prázdné barbarky a vyzkoušet si další pokračování hry mohou vklidu pokračovat...proč neuděláte alespon tohle???


dotaz na support směruj sem .... >>>odkaz
 

DeletedUser

Guest
Odpověd na tuto otázku chce znát spousty lidí, byla tady i několikrát položena ale NIKDY jste na ní neodpověděli. Ptám se veřejně a chci veřejnou odpověd. Proč nezmrazíte staty a nezměníne název světa...at si tam ti co chtěj pokračují. PROČ?? Podle vašich slov: Svět 24 zná svého vítěze. tak proč neuděláto alespon tohle. ????

v souvislosti s vaším mlčením a posléze i tajnůstkařením, mě napadají další otázky, ale chceme slyšet odpověd jen na tu jedinou!

?????

podal jsem si dotaz i přes ticket systém jak mi "poradil" angelino..zatím bez odpovědi, kterou zde samozřejmě zveřejním. Ale i tak bych to chtěl tady vidět zdůvodněné od vás.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vidím,že zmizlo pár príspevkov napísaných v posledných dvoch hodinách......

Ať žijí bohové!!!
 

DeletedUser

Guest
V pripade, ze dany ticket sem zverejnis sa dopustis hrubeho porusenia pravidiel fora.

tak to vidim jako rozumne pravidlo, ticket sem posilal asi trikrat a tomuto pravidlu se nedivim .. protoze kdybych je zverejnil, spousta lidi se akorat utvrdi ve svem presvedceni co je dk tym zac .. ano, to je rozumne pravidlo.. takze kdo to jeste nevite, obratte se s jakoukoli jen trochu zavaznejsi otazkou pres ticket, v prubehu nekolika dnu zjistite, ze nechapete proc ticket system je, a zaroven pochopite proc nezverejnovat :))) ..
ale fakt je, ze s jednim mojim hlopym nepovsimnutim, byla rada v poradku .. to je fakt..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru