• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

Deleted User - 18375

Guest
Nepletu se, že jsem sem napsal příspěvek kde jsem radil tomu hráči, že musí napsat na support? A nebo jsem ho neodeslal? Pokud jsem jej odeslal, proč byl smazán?
 

DeletedUser

Guest
Nepleteš.
Diskuze se "nejspíš" netýkala s24, proto nejen tvůj příspěvek smazán byl ...
 

DeletedUser

Guest
Nepleteš.
Diskuze se "nejspíš" netýkala s24, proto nejen tvůj příspěvek smazán byl ...

pokud se text tveho podpisu tyka sveta 24, vlastne i celych DK, tak velice doufam ze se mylis..
verim borisovi, to jak vedl tym, jak sel za svym cilem, to jak mel jasno v tom to chce, me vede k myslence, ze je to clovek kteremu lze verit jeho vize ..
takze ti drzim palce borisi, doufam ze dotahnes myslenku dokonce, stejne jako vitezstvi sveta nejen na 24ce.. a majitel teto hry, cely povedeny DK tym uvidi, kam vede jejich chovani k zakaznikum.. ja se budu zcela nezistne snazit nahnat ti veskere hrace na tve servery ..
 

DeletedUser

Guest
To už si děláte legraci ne?

Uvědomujete si, že jste vymazali DESET dnů plnohodnotných debat o S 24 a jeho průběhu?! Nemyslíte, že už to TROCHU PŘEHÁNÍTE ?!?!?!
 

DeletedUser

Guest
S tím se dalo celkem počítat, od toho jsou naštěstí screeny, budou se hodit při prezentaci nové hry :)
 

DeletedUser15723

Guest
Halóóó supporte, proč se snažíte toto vítězství zamést pod koberec. To se opravdu zase bude muset psát do Německa, aby se něco pohnulu.

Chci se jen zeptat jak to celé dopadne, budou uznány statistiky kmeny W24W nebo ne ?

P.S: Tohle jsem budu dávat, nezávisle na tom kolikrát to kdo smaže, dokud nebude odpovězeno a pokud né já, tak se postarám o dostatečné šíření mezi hráči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ještě jednou a naposled...Chci se zeptat,jaké jsou výhry na s24?Ano,musím napsat supportu...To už jsem udělal,ale ignorují mě.Napsal jsem jim dokonce dvě zprávy a nic.Psal jsem Indigře na foru přes zprávy,také jsem se něčeho nedočkal.Tak tomu říkam cz support přístup.Doufám,že se toto děje jen u nás. :(
 
Nahoru