• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser

Guest
Teda,paradajkami ste tak mesiac predo mnou :cry.
Manželka pracuje,teraz mama je v zahradke ,celkom jej to ide,chodim ju kontrolovať :D.
Uvidime,do kedy mi to vydrži,ale sledujem Vas stale,aj kmeň,aj ľudi,aby ste si nemysleli,že nie ste pod kontrolou :D,mate to pekne našlapnute,myslim že do buducna veľmi dobre ;).
 

DeletedUser

Guest
A to máš recht,Jossíku, to se musí! :cool


Pajci, otrokáři! Mamu honíš s motykou ... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mama je na dochodku,aspoň sa nenudi,každemu je dobre,ja potom budem machrovať z urodou :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
jenom opatrně s těma rajčatama. Víte jak to dopadlo posledně, ukazujete si rajčata a najednou odněkud přilítne banán
 

DeletedUser34135

Guest
Jéje PNG má nové forko zábavy :) pozdravujte mi tam u Vás LeeLuu a Jiricka :)

a Jossiku, s dovolením i bez :) na severu Vás nechci vidět, jsou tu samí barbaři,vandalové, loupežníci a těm tady vládnu já, na nějaké kolonizace hezky rychle zapomeňte :) Sever je Můj :p a nerad se dělím :)
 

DeletedUser

Guest
Offko ahoj,veľmi pekne,.len kvietky sa nedaju papkať :D,ja mam rad len veci,ktore sa daju skonzumovať :p.
Sovičko to nie je nove forko,to je uplne bežna každodenna klima,keď sme boli spolu v ALI,fotky,pisanie od rana do večera ,len som tu teda nečakal všetkych naraz,to je potom aj ťažke sa opitať niekoho ako sa ma .

A keď sme pri tom,Leeloo pozdravujem aj ja :).
 
Nahoru